Knihy
E-knihy

Dospelí

Vianočná dovolenka sa zmení na sud pušného prachu

Ikar, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019

Claire a Matt už nežijú spolu, ale rozhodnú sa, že pre ich dcérku Scarlett bude najlepšie, ak strávia „normálne“ rodinné Vianoce. Nevedia sa dohodnúť, čí to bol nápad, aby išli do rekreačného strediska Šťastný les...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Claire a Matt už nežijú spolu, ale rozhodnú sa, že pre ich dcérku Scarlett bude najlepšie, ak strávia „normálne“ rodinné Vianoce. Nevedia sa dohodnúť, čí to bol nápad, aby išli do rekreačného strediska Šťastný les, ani kto navrhol, aby so sebou vzali svojich nových partnerov. Ale niekto to urobil – a už je neskoro to zrušiť. Claire si priviedla svojho nového partnera Patricka (rozhodne nie Pata), zdanlivo rozumného nádejného triatlonistu Ironmana. Matt so sebou vzal novú životnú lásku Alex, zábavnú, inteligentnú a mimoriadne trpezlivú vedkyňu. Sedemročná Scarlett si vzala svojho imaginárneho priateľa Uška. Je to obrovský králik. Všetci piati (s Uškom šiesti) sa so zaťatými zubami venujú núteným zábavným aktivitám. Keď Scarlett večer zaspí, až priveľa popíjajú a prezrádzajú si tajomstvá z minulosti. Nevedno ako, zrazu sa ich dovolenka zmení na sud pušného prachu a končí sa tam, kde sa celý príbeh začína – uplakaným, vydeseným telefonátom na políciu.
Čo sa stalo? Všetci tvrdili, že sa budú správať ako dospelí…
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dospelí - Caroline Huls
Tichá pacientka - Alex Michaelides
17,50 €
Ušetríte 9,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Adults
Rok vydania
2019
Počet strán
336
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
612547

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový manažér
4. októbra 2019

Celá kniha je od samého začiatku ako šialená jazda na húsenkovej dráhe (samozrejme v dobrom). Už pri čítaní prvých stránok nebudete pochybovať, že je to naozaj dobrá kniha.
Viete si predstaviť absurditu, že by ste strávili najkrajšie sviatky v roku so svojím/svojou EX?
Pretvárka, arogancia, neistota.... To je presne to, čo by ste nechceli.
Kniha sa dobre číta, má skvelú zápletku a vy si jednoducho uvedomíte, že dospelosť naozaj nespočíva vo veku. Dospelosť musí u človeka najprv dozrieť, aby mohol konať, správať sa a žiť ako dospelý.
Určite odporúčam.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0

Dominik
21.7.2019
Dospelí
Dospelí sa dozaista nestanú trhákom. Román vám ale odporúčam ako oddychové čítanie, ktoré si vezmete trebárs na dovolenku, alebo vám spríjemní chvíle voľna. Caroline Hulsová prišla so zaujímavou myšlienkou, a dala si záležať najmä na postavách a vzťahoch medzi nimi, ktoré sú ústredným motívom tejto knihy. Opisuje náročné životné rozhodnutia, ale napríklad aj to, či je lepšie riadiť sa citmi alebo rozumom. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dospelí - Caroline Huls
Tichá pacientka - Alex Michaelides
17,50 €
Ušetríte 9,39 €

„Poézia je dielo z najsvätejších. S láskou sa pokloňte básnikovi, lebo jeho život býva životom nešťastným.“

Honoré de Balzac