Knihy
E-knihy

Kráľovskí bojovníci

Priscilla Shirer

Poznáme ju ako hlavnú hereckú postavu z filmu War Room (v českom dabingu film vyšiel pod názvom Váleční kabinet, u nás len knižne pod názvom Oratórium). Známou je však aj jej kniha Horlivosť o strategickom pláne pre vašu modlitbu. Keďže autorka je predovšetkým manželkou a matkou troch chlapcov,...

Kumran, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Kumran, 2018
1. diel série
Kráľovskí bojovníci

Xavier a Evan sa ako mnohí iní bratia neraz pobijú. Zistia však, že okolo nich prebieha oveľa väčšia bitka. A že sú na rade, aby sa do nej zapojili....

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Ušetríte 13%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Xavier a Evan sa ako mnohí iní bratia neraz pobijú. Zistia však, že okolo nich prebieha oveľa väčšia bitka. A že sú na rade, aby sa do nej zapojili. Kniha Kráľovskí bojovníci je úvodným dielom novej série spisovateľky Priscilly Shirerovej, ktorá pred očami čitateľov oživuje neviditeľný súboj odohrávajúci sa v duchovnom svete. Xavier, Evan a ich priatelia žijú celkom obyčajný život, až kým nevstúpia do záhadnej krajiny zvanej Ahoratos. Tam stretávajú svojho sprievodcu Ruwacha, ktorého múdrosť a rady budú potrebovať, keď sa vrhnú do svojho prvého spoločného dobrodružstva. Dobrodružstva, v ktorom nechýba výzbroj, nebezpečenstvo a veľmi reálny nepriateľ.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľovskí bojovníci - Priscilla Shirer, Gina Detwiller
Nôž - Jo Nesbo
18,70 €
Ušetríte 6,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Prince Warriors
Rok vydania
2018
Počet strán
272
Vydavateľstvo
Kumran
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
596381

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

1
1
0
0
0

Barbora
12.2.2019
Kráľovskí bojovníci
Skúsený čitateľ si pri tejto knihe určite všimne, odkiaľ jej myšlienky pochádzajú. Kráľovskí bojovníci sú dobrodružným spracovaním biblického textu o Božej výzbroji, ktorá nadchne nejedného mladého čitateľa. Okrem toho ponúka Priscilla Shirerová množstvo odkazov na lásku, odvahu, odpustenie a milosrdenstvo a ukazuje na to, aké sú dôležité. Odporúčam malým aj veľkým čitateľom!
Čítaj viac
Mária
30.3.2018
Povzbudivé čítanie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Krásne a povzbudivo napísaná kniha pre mladších čitateľov. Kniha ukáže ako správne bojovať duchovný boj a nedať sa oklamať zlom. Krajina Ahoratos je prirovnaná k nášmu duchovnému životu a sprievodca Ruwach nám pomáha sa v nej orientovať.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kráľovskí bojovníci - Priscilla Shirer, Gina Detwiller
Nôž - Jo Nesbo
18,70 €
Ušetríte 6,10 €

„Schopný autor tvorí, neschopný poučuje.“

G. B. Shaw