Knihy
E-knihy

Sľúbená

Ikar, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #31
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
1. diel série
Jedna noc

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke...

Čítaj viac

10,40 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Livy si všimne Millera, len čo vkročí do kaviarne. Atraktívny muž s prenikavými modrými očami ju tak očarí, že nie je schopná slova. V tej chvíli by jej ani nenapadlo, že sa s ním ešte stretne. Kým nenájde odkaz na servítke podpísaný písmenom M.
Žiada od nej jedinú noc. Nijaké city, záväzky, iba čistú rozkoš. Livine zásady, ktorým je vo svojom osamelom živote verná, tak ohrozí muž plný protikladov.
Je neznesiteľný, ale zdvorilý. Džentlmen, no zároveň odmeraný. Vášnivý, zato bezcitný. A predsa Livy tak fascinuje, že mu nedokáže odolať...
Miller Hart ju postupne vtiahne do svojho nebezpečného sveta. Prebudí v nej vášeň, ktorá v nej driemala. Livy vycíti, že za rýchlymi autami, značkovými oblekmi a luxusným bytom skrýva Miller bolesť, a ak si chce podmaniť jeho dušu, musí zistiť, čo pred svetom tají. Hrozí však, že jej srdce to nezvládne.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sľúbená - Jodi Ellen Malpas
After 1: Bozk - Anna Todd
22,20 €
Ušetríte 9,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Promised
Rok vydania
2019
Počet strán
416
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
581797

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

22 hodnotení

6
0
1
0
0

Veronika Kvašná
predvčerom
Ďalšia skvelá trilógia :)
Fakt skvelá kniha...možno sa niekomu bude zdať, že je to horšie ako autorkina predchádzajúca trilógia, ale odporúčam prečítať si aj druhú a tretiu časť. Je to fakt ďalší podarený príbeh. Hlavné postavy opäť raz nesklamali, zápletka je tam skvelá ale viac odhaľuje až v ďalšej časti série. Čítalo sa mi to veľmi dobre a na konci som fakt bola smutná, že to už končí.
Teším sa na jej ďalšie knihy. Jedna z TOP spisovateľov :)
Čítaj viac
Kristína Farkasova
pred tromi dňami
kniha na jeden hlt
Nakoľko poznám diela autora, čakala som dobrú knihu a autor splnil moje očakávania. Dobre napísaná kniha, prečítaná na jeden hlt, plná erotiky a príbeh ktorý púšťa uzdu vlastnej fantázii....
Určite sa oplatí prečítať
Čítaj viac
Tereza
15.3.2019
Celkom OK

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Mám prečítané všetky 3 časti, prvú v slovenčine ostatné dve časti v češtine. Celkovo mám z toho zmiešané pocity, myslím, že by úplne stačilo keby je príbeh len z dvoch častí. Olivia ako hlavná hrdinka mi miestami liezla poraidne na nervy, niektoré jej reakcie boli strašne prehnané, keď sa chovala ako posadnutá začala sa opíjať a provokovať Milera., strihať si vlasy?? wtf. Niekedy to bolo poriadne cez. Obidvaja boli miestami ako nejakí psychopati. V druhej časti celkovo neviem čo sa tam poriadne dialo okrem nezmyselných hádok a sexu,sexu dookola. Tretia časť bola najlepšia konečne sa tam dej rozvinul a bolo to zaujímavejšie. Veľká škoda, že z pohľadu Milera boli len posledné strany. Myslím, že by nebolo zlé keby sú aj v predošlých častiach úseky z jeho pohľadu, aspoň by sme sa dozvedeli čo sa dialo v jeho hlave, napr. keď ju z ničoho nič poslal preč a ona mu roztrhala obleky. V celku je to také priemerné a niektoré časti mi miestami liezli na nervy,musela som preskakovať a niektoré ma zase bavili, takže pol na pol.
Prečítala som už veľa trilógii a niektoré si rada prečítam znova, kľudne aj niekoľko krát, ale táto medzi ne nepatrí.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Sľúbená - Jodi Ellen Malpas
After 1: Bozk - Anna Todd
22,20 €
Ušetríte 9,60 €

„Čítanie = najlepšie učenie.“

Alexander Sergejevič Puškin