Knihy
E-knihy
7,89 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

druhom diele trilógie s názvom Neviditeľná invázia čelia kráľovskí bojovníci novým výzvam nielen na zemi, ale aj v neviditeľnej ríši Ahoratos. Nepriateľ zúri a používa proti nim taktiku a zbrane, s akými sa doteraz nestretli, vrátane ohnivých oletronov. Deti sa musia obrátiť o pomoc k Ruwachovi a Zdroju, pretože bez ich výzbroje v boji proti smrtiacej hrozbe neuspejú.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Neviditeľná invázia - Priscilla Shirer, Gina Detwiler
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny - J.K. Rowling
19,41 €
Ušetríte 1,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Prince Warriors and the Unseen Invasion
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089993055
Vekové odporúčanie
8–12
Počet strán
296
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
462905
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kumran

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Natália Hároniková
14.4.2019
Skvelá
Čo si o knihe myslím ja?: Obecne je známe, že druhý diel býva horší ako prvý. Na začiatku knihy som si to tiež myslela. Bavilo ma to ale na prvý očarujúci diel to nemalo. Ale onedlho sa dej tak neuveriteľne skrútil a rozbehol, že som knihu čítala aj v noci s baterkou pod perinou. Až pri čítaní druhého dielu som si uvedomila to posolstvo príbehu ktoré nám autorky zanechali. Myslím, že dieťa sa z tejto trilógie môže toho veľa naučiť a určite sa už od prvého dielu vyvíja istým spôsobom spolu s hlavými hrdinami. Tiež sa mi páčilo, že autorky nerátajú s tým, že dieťa číta oba diely za sebou a stručne objasnili ,,veci“ ktoré sa už vyskytli v prvom diely. Kniha sa mi čítala veľmi dobre a rýchlo. Určite odporúčam aj starším čitateľom a už mi ostáva iba počkať na ďalší diel od talentovaných autoriek.
Táto recenzia bola napísaná vďaka službe www.storpic.com
Čítaj viac
Barbora
25.3.2019
(prekvapivo) lepšie pokračovanie!
Autorka Priscilla Shirerová dosiahla v knihe Neviditeľná invázia niečo (trochu) neobvyklé. Aj v pokračovaní knihy (ktorá v slovenčine vyšla vo vydavateľstve kumran.sk) sa jej podarilo zaujať a prekvapiť. Možno dokonca viac ako v prvej knihe série. Táto sa viac zameriava na boj mladých hrdinov v reálnom svete, keď už na prvý pohľad nemajú svoju výzbroj. Čelia myšlienkam a pocitom, ktoré zlomia mnohých: pocity menejcennosti, nelásky či pocity, že sme zabudnutí. Avšak autorka dáva nádej a vzor v tom, ako bojovať za svojich priateľov a nevzdávať sa tak ľahko. Isto odporúčam!
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Neviditeľná invázia - Priscilla Shirer, Gina Detwiler
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny - J.K. Rowling
19,41 €
Ušetríte 1,39 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia