Vánoční polibek v Notting Hillu

Romantický vánoční příběh, který vás zahřeje u srdce

Okamžitý download
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2018

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, pomalu se začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně takové věci nesnáší! Zatímco její sestra...

Čítať viac

Představte si dokonalý vánoční polibek... Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, pomalu se začíná snášet sníh... Isla Wintersová přesně takové věci nesnáší! Zatímco její sestra...

Čítať viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Představte si dokonalý vánoční polibek...
Jeho silné paže ji objímají kolem pasu, ona bere jeho tvář do svých dlaní, pomalu se začíná snášet sníh...
Isla Wintersová přesně takové věci nesnáší! Zatímco její sestra se nemůže nabažit – stále víc a víc – pohledu na zamilované páry v ulicích Londýna, Isla má plné ruce práce, aby zabránila uklouznutí Hannina kolečkového křesla na ledu a aby nepřišla pozdě do své vysněné práce v Breekers International.
Všechno se však změní příjezdem Chase Bryana z newyorské kanceláře. Už se těší, jak se seznámí s Isliným milovaným Notting Hillem, ale jak za nocí přituhuje, nebude ji stát příliš velkou cenu, aby se zahřála?
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
9,50 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
4086-7 hodín čítania
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
438885
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,5 / 5

8 hodnotení

2
3
1
1
1

9
3.3.2022
Kniha si ma našla vo februári, keď mi na Vianoce zostala už len spomienka, ktorú som chcela privolať späť ďalším vianočným príbehom. Tentokrát to jednoducho nevyšlo. Cítila som, akoby som sa pošmykla na ľade a pád som nedokázala zastaviť ani zmierniť skôr, ako bolo za mnou celých 408 strán. Nedávalo mi to zmysel. Dávala som si pozor, tak prečo som sa kĺzala s jediným prianím - aby sa to už skončilo?
Jednoduchá romantická knižka s prvkami sociálneho cítenia k znevýhodneným ľuďom, ktorí si z toho nič nerobia, sa pre mňa stala utrpením, ktorú som nemohla dočítať. Nepomohli ani krátke kapitoly a hoci si pomaly, ale isto zvykám aj na čítanie v češtine, presne toto bol ten posledný klinec, ktorý mi v čítaní tiež nepomohol.
Stretla som sa s jednotvárnymi postavami na strane dobra, záhadnými nováčikmi a babkou, ktorá zrejme ukradla mačku (to jej nemám až tak moc za zlé ). Momenty prekvapenia na Londýnskom oku a lavičke, zdedené starožitnosti a láska, o ktorej dve sestry snívajú, tentokrát nestačili na to, aby som sa do príbehu dokázala zaľúbiť.
Miesto skloňovania slova “Vianoce”, hoci boli spomenuté svetielka, vône a stromček, sa takmer stále opakovali slová “super” a “sexy”, ktoré na vianočnej atmosfére nepridávali. Hlavné postavy boli celkom fajn, ale nezáležalo mi na nich viac, ako na cudzích ľuďoch, ktorí kráčajú ulicou. Jednoducho prešli okolo mňa a ja som na nich v momente zabudla.
Knihe ale nemôžem uprieť pomerne originálny námet so záchranou Notting Hillu, ani realizáciu záchrannej misie pod rúškom tmy. Postavy sa od začiatku do konca držali svojich vlastností, nezmenili sa, ani ich zázračne neosvietila anjelská hviezda - hoci Chase-a možno trošičku áno.
Za mňa taká slabšia vlakovka (vlaková kniha). Keď nemáš čo iné, tak ju akože prečítaš, bez ohľadu na hluk, ale asi uprednostníš vo vlaku spanie.
Čítať viac
7

Knihy rada čítam odmalička. Je to hobby, ktoré ma stále dokáže obohatiť, no zároveň aj prekvapiť. Neviem si predstaviť svoje ja, ktoré nečíta knihy ;)

Štefánia Kaduková
20.1.2022
Vánoční polibek v Nothing HIllu
Milý vianočný príbeh, ktorý vo vás prebudí vianočnú atmosféru v akomkoľvek období v roku. Na môj vkus to bolo trochu presladené, ale celkovo to hodnotím ako príjemnú oddychovku. Čítať viac
12
28.12.2021
Milý, trochu predvídateľný vianočný príbeh, ktorý vás prenesie do zasneženého Notting Hillu. Pri čítaní o malebných uličkách s malými obchodíkmi a bistrami som okamžite zatúžila túto časť Londýna, najmä v období Vianoc, navštíviť. A miestami som vďaka podrobným opisom mala pocit, že som sa tam naozaj ocitla. Všetky postavy mi do príbehu neskutočne zapadli a ja som si každú z nich takmer okamžite obľúbila. Charizmatický a pohľadný Chase a šarmantná Isla mi k sebe pasovali hneď od začiatku a ich spoločná dejová linka bola celkom predvídateľná. Veľmi ma prekvapila Hannah, ktorá sa aj napriek svojmu postihnutiu dokázala tešiť zo života a riešiť rovnaké životné otázky ako iné mladé dievčatá - najmä s kým zažije ten dokonalý vianočný bozk. Jej osud a povaha boli v celom príbehu osviežujúce. Dokonca aj tínedžerka Brooke celý príbeh pekne doplnila, aj keď mi miestami vadilo jej prehnane hnusné správanie, najmä k svojej sestre. Koniec bol možno trochu príliš dokonalý, aj keď som vlastne ani nič iné nečakala ??.

Autorka má veľmi chytľavý štýl písania, do knihy som sa začítala naozaj od prvej strany a kebyže mám viac času, tak by som ju prečítala kľudne na jedno posedenie. Pre mňa bol toto ideálny romantický príbeh na večerné čítanie pri vianočnom stromčeku so šálkou horúceho čaju v ruke.
Čítať viac
17
7.12.2021
notting hill - pasca
Overený nákup
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Film Notting Hill z roku 1999 poznajú asi mnohé čitateľky, ktoré podľahli kúzlu tohto filmu a to ich už možno vlani nachytalo a kúpili si knihu autorky Jules Wake Notting Hill pod sněhom. Ja sa priznám, že som sa nechala na tento "chytľavý" názov nachytať. Presne to isté som spravila aj v tomto roku a kúpila som si e-knihu Vánoční polibek v Notting Hillu od Mandy Baggot. Komu nevadí nadmerné používanie slovíčka super v akejkoľvek podobe - superhotel, supervesnička, ..., nadmerné používanie slova sexy - buď celý človek, alebo aspoň určitá jeho časť, tak nájde v knihe všetko, čo asi vydavateľ kvôli predajnosti od spisovateľa chce - osobu so zdravotným postihnutím (ja sama som ŤZP - takže to nie je forma útoku na akúkoľvek skupinu ľudí - len konštatovanie na situáciu vo filmoch a aj v knihách), homosexuála, sex, atraktívne prostredie, romantiku, takmer detektívnu zápletku a nakoniec sa všetko na dobré obráti, tak si čitateľky prídu na svoje. Prečo som knihu dočítala? Sú v nej celkom vydarené opisy prostredia a pravdu povediac som bola zvedavá, kam to autorka dovedie. Viem, že človek nemá príliš veriť na slovo - nikdy. Ale, ak sa v budúcnosti objaví kniha, kde bude v názve zaklínacia formulka Notting Hill, poviem si trikrát meraj a raz rež. Nuž a autorka Mandy Baggot má u mňa stopku. Je pre mňa príjemná a nenáročná forma oddychu si prečítať aj romantickú knihu, ale v prípade tejto knihy si hovorím, čo je veľa, to je veľa. Čítať viac
18
11.11.2019
jednoznačne sa k nej vrátim
Niet pochýb ,že jeden z top mojich románov, už len kvôli vianočnej téme. Nádherné opisy Notting Hillu počas Vianoc bol na nezaplatenie. Samotný dej sa mi tiež veľmi páčil . Bolo ta ľahké čítanie , ktoré jednoducho patrí ku Vianociam po tom všetkom zhone :) Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Všetko vždy funguje, keď si naplno uvedomuješ, čo chceš dosiahnuť.“