Knihy
E-knihy

Absint

Ikar, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2018

Na displeji sa zobrazovalo meno „Absint“. Ja som ju však poznal ako podmanivý hlas v telefóne, s ktorým som neskoro do noci viedol debaty o Proustovi a Hemingwayovi, kde-tu pretkané necudnými… rozhovormi. Nikdy sme sa nestretli.

Čítaj viac

6,90 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Na displeji sa zobrazovalo meno „Absint“. Ja som ju však poznal ako podmanivý hlas v telefóne, s ktorým som neskoro do noci viedol debaty o Proustovi a Hemingwayovi, kde-tu pretkané necudnými… rozhovormi. Nikdy sme sa nestretli. Až raz vpochodovala ku mne do kancelárie s jablkovou lízankou v čerešňovočervených ústach a dobre známym hlasom sa spýtala: „Chceli ste so mnou hovoriť, pán riaditeľ?“Ten hlas som poznal. Spoznal by som ho kdekoľvek.Zdvihol som zrak. Vo dverách do mojej kancelárie stálo dievča v obtiahnutých legínsach a tielku s hlbokým výstrihom, v plných perách omáľalo lízanku a sledovalo ma povedomými jadeitovými očami.Bola to ona.Z anglického originálu Absinthe (CreateSpace Independent Publishing Platform, New York 2017) preložila Andrea Vargovčíková.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Absint - Winter Renshawová
Sexi a divoko - Stela Rouge
12,80 €
Ušetríte 6,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
264
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
317599
Rok vydania
2018

Ak túžite po ľahkom a oddychovom príbehu, v ktorom nájdete plno lásky (vo všetkých formách a podobách), kúsok zrady i odpustenia, je táto knižka tou najlepšou voľbou. Dej je napísaný ľahko a pútavo, určite poteší každého milovníka romantiky i jemnejšej erotiky. Stačí sa len pohodlne usadiť a začať čítať (so šálkou horúceho čaju - možno aj niečoho iného ;)). O pár hodín počas voľn(ého)ých večerov máte postarané.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

53 hodnotení

32
11
9
1
0

Kristína Ličková
24.4.2019
Táto kniha si ma získala svojou ostrosťou v rámci lásky resp. romantiky, ale i tým, ako autorka poukázala ,,medzi rečou" na minulosť hlavnej postavy a tým priblížila nás čítateľov bližšie k pochopeniu jej správania. Páčilo sa mi na nej všetko, čiže medzi mínusy by som nezaradila nič. Odporučila by som ju čítateľom, ktorí hľadajú romantiku zakombinovanú s niečim horúcejším.
Čítaj viac
Frederika Kališová
24.4.2019
Mne sa kniha páčila, zaujímavý námet, miestami humorná a pikantná. Kniha je písana jednoducha, nečakajte žiadny dlhý opis události. Čo mne úplne vyhovovalo, lebo nemám rada keď sú v knihe zbytočne dlhé opisy všetkého a len to predĺžuje čítanie.
Vytkla by som iba jednu vec, začiatok...na začiatku máme pár strán vytrhnuté z textu z polky knihy. Čo je podľa mňa velká škoda, trošku mi to prezradilo dej knihy ešte skôr ako som sa k nemu dostala.
Takže ja knihu určite odporúčam.
Čítaj viac
9
25.2.2019
Super

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Kniha je super, ľahké oddychové čítanie. Zhltla som ju za jeden deň. Dobre sa číta, je vtipná a miestami pikantná. Ale tak akurát. Čo mňa osobne mrzelo bolo, že čakali až 5 rokov kým sa zasa stretli. Ale zasa už mala vysokú školu a bola zrelšia.
Čítaj viac
Kristína Truchlíková
24.2.2019
Som rada ze som si knihu zakúpila, odporúčam ženam, ktoré zbožňujú romantiku, vášeň a erotiku. Ako som začala čítať, nedokazala som ju odložiť pokiaľ neprecitam hneď celú. Vrelo odporúčam
Čítaj viac
Miška Fechová
29.1.2019
Pre mňa osobne bol toto príjemný oddych, kniha prečítaná za jeden deň od rána do večera tak som sa začítala. Určite odporúčam hlavne nenáročným čitateľom ktorí nehľadajú žiadne zložité príbehy a hľadajú prostý príbeh ktorý ale aj tak zaujme :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Absint - Winter Renshawová
Sexi a divoko - Stela Rouge
12,80 €
Ušetríte 6,00 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia