Neobyčajné dobrodružstvá - Daniel Wallace, Plus, 2018

13,49 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Neobyčajné dobrodružstvá

Edsel Bronfman má tridsaťštyri a žije asi najmonotónnejší život na svete. Pracuje ako referent a voľný čas si vypĺňa návštevami svojej starej a čoraz dementnejšej matky. Kedysi... Čítať viac

Vek
15+
Vydavateľstvo
Plus, 2018
352 strán
5 hodín čítania

Edsel Bronfman má tridsaťštyri a žije asi najmonotónnejší život na svete. Pracuje ako referent a voľný čas si vypĺňa návštevami svojej starej a čoraz dementnejšej matky. Kedysi to bývala oduševnená bohémka, ktorá verila na voľnú lásku a syn bol... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

13,49 €

Posielame do piatich dní
Kniha je dostupná v 25 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Naši škriatkovia odporúčajú

Ozvena v kostiach - Diana Gabaldon, Zelený kocúr, 2023

Viac o knihe

Neobyčajne optimistický príbeh od autora bestsellera Veľká ryba.

Edsel Bronfman má tridsaťštyri a žije asi najmonotónnejší život na svete. Pracuje ako referent a voľný čas si vypĺňa návštevami svojej starej a čoraz dementnejšej matky. Kedysi to bývala oduševnená bohémka, ktorá verila na voľnú lásku a syn bol výsledkom jednej z jej ľúbostných avantúr. Edsel je jej pravý opak. Má zmysel pre poriadok, je zodpovedný, veľmi ostýchavý a nikdy naozaj nechodil so žiadnym dievčaťom. Navyše je presvedčený o tom, že život sa deje mimo neho a zážitky nie sú nič preňho. Jedného dňa mu však zatelefonuje operátorka z agentúry Neobyčajné dobrodružstvá a oznámi mu, že vyhral víkendový pobyt na pobreží Floridy. Má to len jednu podmienku: ponuka je určená pre pár. Bronfman má necelé tri mesiace, aby si našiel spoločníčku...

Čítať viac
Originálny názov
Extraordinary Adventures
Počet strán
352
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
120×185 mm
Hmotnosť
332 g
ISBN
9788056604540
Rok vydania
2018
Vekové odporúčanie
15+
Naše katalógové číslo
305049
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Plus
Pre koho
pre mužov, new adult, pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Neobyčajné dobrodružstvá - Daniel Wallace, Plus, 2018
Tá hudba mi stále znie v hlave - Agnes Martin-Lugand, Motto, 2018
25,48 €

Hodnotenia

2,2 / 5

5 hodnotení

0
0
3
0
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

11

Knihomoľka, ktorá si vedie bookstagram a miluje všetko dobré❤. Podporujem SK autorov, no rada si prečítam aj niečo zahraničné

Karolína Ondrušová
Overený zákazník
18.11.2022
Veľké NIE
Pri tejto knihe som si uvedomila ako svedomito si musím vyberať, čomu budem venovať svoj voľný čas. Nemala som skoro žiadne očakávania, ale táto kniha ,,predčila" úplne všetko.

Vlastne ani neviem, kde skôr začať, no skúsim ísť na to postupne- štýl. Ešte som asi nečítala knihu s tak kontroverzným, nezaujímavým a nudným štýlom. Autor sa strašne rozpisuje o úplne nepodstatných veciach, zaoberá sa asi 90% svojho času len myšlienkami hlavnej postavy a nevenuje sa samotnému deju a dialógom.
V celej knihe je vážne veľmi málo dialógov a sú častokrát veľmi krátke. Doteraz nerozumiem ako autor mohol na pol strany vymenovať nákupný zoznam (doslova), ale dôležitým súčastiam sa venoval dosť biedne.

Dej sám o sebe bol takisto veľmi nezaujímavý, no na druhej strane nepredvídateľný. Viem, že tieto dve prídavné mená sa navzájom vylučujú, ale vážne som nevedela predvídať, čo ešte autor do tohto príbehu pridá. Prekvapil, čo môžeme pokladať za pozitívnu vec, ale nezaujal.

Hlavná postava bola charakterovo veľmi zaujímavá, no opäť, nemusí vyhovieť každému svojou zvláštnosťou. Na môj vkus bola až príliš prekombinovaná a nereálna. Nejako som tej jeho inakosti neuverila, nevžila sa, skôr som ním opovrhovala a aj ostatnými postavami okolo neho. Ja by som hl. postavu a vedľajšie postavy označila tiež ako za jednu z negatívnych stránok tejto knihy.

Od tohto príbehu som skôr chcela relax a trošku romantiky, čomu napovedala aj anotácia. Naopak to boli fakt neobyčajné dobrodružstvá, ktoré nedávali zmysel, človek sa v tom úplne strácal a v mojom prípade aj prekrútil párkrát očami.
Táto kniha by skôr sadla niekomu, kto vyslovene vyhľadáva zvláštnosti, kontroverznosti. Ja ale medzi ne nepatrím a nerada to vravím, ale som rada, že ju už mám za sebou. Snáď si nájde ešte svojich fanúšikov.
Čítať viac

Vydavateľstvo Plus

Čítať viac
Kúpte spolu
Neobyčajné dobrodružstvá - Daniel Wallace, Plus, 2018
Tá hudba mi stále znie v hlave - Agnes Martin-Lugand, Motto, 2018
25,48 €

„Niekedy je všetko čo máme okamih. Neexistujú žiadne opakovania. Všetko, čo sa niekedy stalo, robí život životom.“