Knihy
E-knihy

Naslepo

Neotváraj oči, lebo zomrieš!

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2017

Vonku niečo je... Je to desivé a vražedné. Nikto nevie, čo to je, ale ak sa na to človek len raz pozrie, neznáma sila ho prinúti k brutálnemu násiliu. Odkiaľ to prišlo? Ako to zahnať? Päť rokov po tom, ako sa to začalo, zostáva nažive...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 13,50 €

Ušetríte 27%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vonku niečo je...
Je to desivé a vražedné. Nikto nevie, čo to je, ale ak sa na to človek len raz pozrie, neznáma sila ho prinúti k brutálnemu násiliu. Odkiaľ to prišlo? Ako to zahnať? Päť rokov po tom, ako sa to začalo, zostáva nažive len kde-tu hŕstka ľudí. Malorie a jejdve malé deti bývajú v opustenom dome pri rieke a ona sníva, že s nimi utečie na miesto, kde nájdu bezpečie. Ale toho úteku sa bojí: bude to tridsaťkilometrová plavba po rieke v člne so zaviazanými očami. Jediné zlé rozhodnutie môže zahubiť ju aj deti. A navyše ich niekto sleduje. Je to človek, zviera alebo monštrum? Malorie, obklopená tmou a známymi aj neznámymi zvukmi, sa vydáva na mučivú odyseu – do neznáma, do minulosti, do spomienok na ľudí, ktorí boli jej záchrancami.
Ohromujúci debutový román Josha Malermana zobrazuje svet, v akom by ste nechceli žiť, ale prečítate si o ňom so zatajeným dychom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Naslepo - Josh Malerman
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
19,89 €
Ušetríte 7,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
275998
Rok vydania
2017

Čo si myslíme my

Kníhkupec - vedúci zmeny
7. augusta 2016

Brilantne napísaná kniha, pútavý dej s prímesou hororových prvkov, fantasy a napätia,. Autor si vás získa štýlom písania, vetu za vetou dychtivo čítate, čakáte čo sa stane ďalej...
Dokážete však nakoniec otvoriť oči keď budete musieť? Čoho sa hlavná hrdinka bojí viac, sama seba alebo zla ktoré číha všade okolo...? Dej sa pomaly prepletá, a už keď cítite, že ste na konci, záver je skutočne prekvapivý... :)

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,1 / 5

26 hodnotení

14
5
5
0
2

18.3.2019

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Neprekvapila, ale celkom dobrý nápad. Trochu mi nevyhovovala koncepcia v retrospektíve. A trochu kruté pasáže, ktoré sa točili okolo detí
Čítaj viac
Eva
17.11.2018
Výborná
Táto kniha je plná napätia a som veľmi rada že som si ju kúpila. Je veľmi pútavá a nemôžete ju odložiť kým ju nedočítate. Jediné čo mi tam chýbalo bolo ,že som sa nedozvedela kto boli tie stvorenia... Ale inak super
Čítaj viac
Denisa Porubská
18.1.2019
Tiež musím povedať, že kniha bola výborná. Začala som ju čítať s tým, že nemám veľké očakávania a musím povedať, že prekvapila. Bohužiaľ nemohla som ju prečítať na jeden alebo dva razy, lebo je to u mňa zložité s časom, ale snažila som si nájsť vždy chvíľu a prečítala som ju asi v priebehu týždňa. Niektoré momenty v knihe boli také, že som ani nedýchala a čakala, že čo sa udeje. Tiež by ma zaujímalo čo to bolo za stvorenia, ale inak výbornááá.
Čítaj viac
Judita
20.7.2018
Napätie
Musím povedať, že zo začiatku ma táto kniha veľmi nenadchla. Mala dlhý rozbeh na začiatku ale oplatilo sa! Kniha sa mi tak zapáčila, že som ju nemohla odlepiť z ruky, čitala som ju dokonca aj v práci potajomky :D Dočítala som ju za jeden deň. Kniha vo mne vyvovlala toľko pocitov ... ako jednej z mála kníh. Moja fantázia pracovala na 100%. Odporúčam!
Čítaj viac
Norbert
14.6.2018
Perfektná kniha
Jedna z najlepších kníh, čo som v živote čítal. Podľa mňa lepšia, než Karikova Tma. Číta sa veľmi ľahko, sú v nej jednoduché a ľahko pochopiteľné vety. Príbeh je od začiatku až do konca napínavý a má skvelé ukončenie, ktoré môže mať kľudne aj pokračovanie. Dokonca sa môže čítať aj druhý krát, keď už čitateľ vie čo sa deje okolo a môže prežiť celý príbeh s lepším nadhľadom. Veľmi sa mi páčil aj scenár, ako sa príbeh vracal v čase. Raz realita, raz spomienky a medzitým sa dozvedáte všetko, čo sa za uplynulé roky v tom svete udialo.
Čítaj viac
Patrik Bodnár
10.1.2017
Pútavé čítanie
Knihu som si kúpil len náhodou a môžem napísať , že neľutujem, autor ma svojím príbehom hneď vtiahol do deja, podobne ako v prípade Kariku a jeho knihy Tma aj v tomto prípade musím pochváliť skutočne veľmi dobrý opis deja z pohľadu slepého. Jedine čo musím knihe vytknúť je zakončenie deja knihy v oboch alternatívach, avšak to je len môj subjektívny názor.
Čítaj viac
Michaela
4.12.2016
vynikajúca
Pútavá hororová kniha ktorá vás udrží stále v napätí....naozaj zaujímavá myšlienka....prečítaná za jeden deň, môžem len odporučiť.. Brala by som aj pokračovanie :)
Čítaj viac
Danka
23.8.2016
Skvelá
Skvelá kniha, výborný príbeh. Čítala sa rýchlo, prehľadne. Človek ju dokáže prečítať jedným dychom, škoda že som musela častejšie knihu odkladať. Čakala som na to vyvrcholenie, že čo je príčinou toho všetkého, ale..... :)
Vrelo túto knihu odporúčam.
Prajem príjemné čítanie
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Naslepo - Josh Malerman
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
19,89 €
Ušetríte 7,56 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev