Knihy
E-knihy

The Secret Garden

A2 (Stage 2)

Eli, 2011
1-2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Eli, 2011
Séria
CEFR Level A2
Edícia
Teen Eli reader

One day, in India, nine-year old Mary wakes up and finds that she is completely alone. Back home in England, she is sent to live with an uncle she has never met. His house is a strange, lonely place where...

Čítaj viac

9,25 €

Bežná cena Bežne 9,50 €

Ušetríte 3%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

One day, in India, nine-year old Mary wakes up and finds that she is completely alone. Back home in England, she is sent to live with an uncle she has never met. His house is a strange, lonely place where she will gradually discover secret after secret in a new and magical world.

In this reader you will find:
- information about Frances Hodgson Burnett
- a section providing background and contextual information
- a glossary of difficult words
- comprehension activities
- an exit text

Stage 2 - Teen ELI Readers - below A2

Syllabus:
Vocabulary areas: Clothing, Home and garden, Jobs, Emotions, Games and toys, Family, Animals; Grammar and structures: Simple Present: states and habits, Present Continuous: actions in progress, Past Simple: finished actions, Past Continuous, Present Perfect, Future forms: Present Continuous, going to, will; Types of clause: Main clause, Subordinate clause following sure, certain, know, think… Defining and non defining relative clauses.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Secret Garden - Frances Hodgson Burnett, Philip Giordano (ilustrácie)
Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš
20,41 €
Ušetríte 2,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

8 hodnotení

6
0
2
0
0

Lyra
28.4.2008
Nádhera
Knižka je mierená pre nižšiu vekovú kategoriu, ale ja, čo mám 16, som sa v nej bez problémov našla a naozaj som si ju vedela vychutnať.

Konečne hlavná hrdinka, ktorá má plno chýb a nepekných povahových črt, a konečne hrdina-bratranec, ktorý nie je o nič lepší, a predsa sa spoločnou pomocou obaja zmenia - k lepšiemu.

Obzvlášť nádherné pre tých, ktorí majú pocit, že život je zlý a vyhliadky na lepšie časy stratené - naozaj vás naplní optimizmom...

Po prvýkrát som túto knižku čítala po slovensky a preklad nebol zlý, ale anglicku verziu odporúčam, pretože jazyk nie je náročný, ale obsahuje milé ukážky yorkshireského akcentu, a celkovo próza ako taká je skutočne krásna.

Miliónkrát odporúčam, ide jednoznačne o klasiku svojho druhu!
Čítaj viac
Lulu
21.12.2007
odporúčam
Je to veľmi pekná kniha. Mám ju síce v slovenčine, ale začínam uvažovať aj o tomto originály. Odporúčam ju deťom aj dospelým. Všetkým tým, ktorí veria, že život je čarovný:)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The Secret Garden - Frances Hodgson Burnett, Philip Giordano (ilustrácie)
Sila rozumu v bláznivej dobe - Ján Markoš
20,41 €
Ušetríte 2,99 €

„Knihy sú nemí učitelia.“

Aulus Gellius