V objatí gentlemana

Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB PDF MOBI

V objatí gentlemana  E-KNIHA

Emily D. Beňová  ·  Vydavateľstvo: MERIDIANO-press, 2016
Edícia: Moderné romány  ·  Séria: V objatí gentlemana (diel 1 z vydaných 3)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

      (77)
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Naša cena:
6,50 €
Bežná cena:
9,99 €
Ušetríte:
35% (3,49 €)

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Prvá časť vzrušujúcej trilógie z pera slovenskej autorky!

SÚD, VEREJNÉ OSPRAVEDLNENIE alebo SEX?
Melánia Gerardová so súhlasom svojho šéfredaktora napíše nie veľmi lichotivý článok o váženom a bohatom občanovi New Yorku Sebastianovi Reylyim. O pár dní na to, zaklope na dvere kancelárie redakcie v ktorej pracuje, jeho právnička a oznámi jej , že pán Reyly sa chystá podať na ňu žalobu. Pri osobnom stretnutí s pánom Reylyim, ktoré nenechá na seba dlho čakať, dostane Melánia šialený nápad. Ponúkne mu svoj protinávrh, ktorý vzápätí oľutuje. Cesta späť už ale nie je možná.

MERIDIANO-press

Ďalšie tituly vydavateľstva


Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Spontánne a s veľkým nadšením. Pretože tak to má byť, ak sa púšťate do niečoho nového a očakávate, že to splní vaše predstavy . S literatúrou ako takou sme doteraz mali skúsenosti z tej druhej strany. Ako autori, a tak sme si povedali, že skúsime preplávať na druhý breh.
Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly, ktoré vydávame a plánujeme vydávať si vyberáme podľa schopnosti autora zaujať čitateľa. Príbehom, štýlom písania alebo pridanou hodnotou v podobe humoru. Empaticky, a tak trochu vizionársky sa snažíme vyberať rukopisy, ktoré by z pultov predajní v čo najväčšom počte skončili na policiach domácich knižníc alebo na displeji čítačiek. Chceme prinášať uveriteľné, svieže a zmysluplné texty pre milovníkov kníh, lebo slovo je dobrý nástroj, ak na ňom dokážete celkom slušne hrať.


Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Ak by sme neboli hrdí na každý titul, ktorý vydáme v našom vydavateľstve, naša práca by stratila zmysel. A to by sme vážne nechceli.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Kúpte výhodne spolu

Spolu iba za 13,45 €
(ušetríte 6,53 €)
Kúpiť spolu

Podrobnosti

  • Počet strán: 310
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2016
  • Naše katalógové číslo: 236451


Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 89 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané
5 hviezdičiek 52
4 hviezdičky 8
3 hviezdičky 2
2 hviezdičky 5
1 hviezdička 10
Ukázať všetky recenzie

Najnovšie recenzie

Chválim knihu aj autorku       

Ku knihám som sa dostala náhodou. Šla som na nákup potravín, no prišla …

50 odtieňov cez kopirak 

Už by autorky mohli prestať s kopírovaním 50 odtieňov sivej , to …

V objatí       

Všetky 3 knihy sa mi pácili, pre mňa výborne napísané, ľahko oddychovo …

Najlepšie recenzie Všetky recenzie

Monika Wurm
Monika Wurm
22. apríla 2016
     
Reagovať

Vášnivá, vzrušujúca a sexi… 34

To, že sa jedného dňa dostanem k čítaniu tak výnimočnej knihy, sa mi ani len nesnívalo. Podľa mňa je táto talentovaná autorka obrovským prekvapením. Prekvapením v pozitívnom zmysle slova. Emily vo svojom románe *V objatí gentlemana* vsadila na atraktívne podávanú erotiku. To, že som prívrženec erotickej literatúry jej to zrovna nerobí jednoduchým, pretože patrím medzi náročných čitateľov. Dovoľte, aby som sa s vami podelila o moje dojmy: Autorkina tvorba ma v skutočnosti oslovila už precítenými úryvkami na jej stránke. Priznávam, že som už dávno nečítala dokonalejšie prepracovanie erotických scénok ako v tejto knihe. S otvorenými ústami som hltala nielen stránky, ale aj technické rozpracovanie, ku ktorému patrili hlavne myšlienkové pochody hrdinky Melanie. Melanie je normálna mladá žena, ktorá pracuje ako novinárka v New Yourku. Jej neskazená duša sa búri práve v tom momente, keď struny jej tajných túžob nečakane rozochveje dominantný a očarujúci nepriateľ, ktorému pre vlastné dobro musí upísať svoje, nie veľmi skúsené telo. Mnoho prvkov črtajúcich sa v deji môže pripomínať literatúra à la 50 Shades of Grey, ale garatujem vám, že spôsob spracovania erotických scénok tejto autorky sa nevyrovná doteraz žiadnej inej erotickej knihe. Autorka používa vyberané slová a výrazy, ktoré spája do pomyselného orgazmu, ktorý sa postupne v mysli čitateľa rozpína. Výhodou tejto knihy je aj SLOVENSKÁ autorka, pretože preklad zahraničnej literatúry by určité scénky skreslil a nepodal tak zmyselne.
Spisovateľka v prvej časti knihy stavila na strategické dráždenie, ktorým si čitateľa k sebe bezvýhradne pripúta. V druhej časti sa venuje romantike, v ktorej si každý milovník knižnej erotiky nájde svoje. Autorka sa šikovne vyhrala s nehou, ale aj nástojčivou a možno aj drsnou (v dobrom zmysle slova) rozkošou. Emily sa nebála pomenovať veci správnym menom, čo zo sexu robí sex a nie len nejaký chabý pokus o iskru. Tejto spisovateľke sa podarilo neprehupnúť sa cez tenkú hranicu na stranu vulgárneho porna. Akt lásky opísala tak, aby u čitateľov nevyvolal nechuť, práve naopak… Knihu by som odporúčila širokému okruhu čitateľov, ktorí nachádzajú potešenie práve v literatúre so zameraním na erotiku. Príjemná oddychovka, ktorá osvieži a niektorým možno aj spestrí intímny život. Dielo si podľa mňa pýta pokračovanie, pretože fanúšikom otvorených koncov nie som. Tajne dúfam, že sa ho jedného dňa dočkám. Emily a jej vzrušujúca kniha dostáva jedenásť bodov z desiatich. Srdečne gratulujem k talentu, ktorý táto mladá spisovateľka v sebe ukrýva. Teším sa jej ďalšie diela.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (36)   (2)
Emily D. Beňová
Emily D. Beňová
22. apríla 2016

Milá, Monika, ĎAKUJEM. Pre autorka nie je nič krajšie ako počuť takúto skvelú recenziu. A ešte keď to povie spisovateľ kvalít aké máš ty... :) Vážim si tvoje slová a som nesmierne rada, že sa ti GENTLEMAN tak veľmi páčil. Ďakujem <3

Sandra
Sandra
14. júna 2016
     
Reagovať

Hodná zahraničných autorov 19

Anotácia ku knihe ma veľmi zaujala, pretože som nečakala, že sa podobného žánru a témy dočkám aj od slovenských autoriek. Je mi jasné, že zopár Evitoviek sa o to snaží, ale žiadne sláva. Preto som neváhala a ihneď si túto knihu zakúpila.A neľutujem. Musím uznať, že zo začiatku som bola mierne sklamaná, pretože hrdinovia a scény mi prišli naozaj ako cez kopirák z Fifty+Crossfire+iných americké erotické románov, obzvlášť aj preto, že boli zasadené do prostredia New Yorku, ale keď som v noci knihu zavrela a mierne sa zamyslela, v samej podstate sa mi naozaj páčila. Autorka má veľmi dobrý zmysel pre štylistiku a výber tých správnych, trefných slov, ktoré ma vtiahli rýchlo do deja. Nebola to žiadna romanca, z ktorej sa odpadáva, a napriek tomu to bolo príjemne dofarbené, idylické, aby nás to vytiahlo z tohto sveta. Nakoniec som aj chápala, prečo zvolila cudzie prostredie - veď kto v SR by mohol byť takým multimilionárom. A ku koncu mi to už vôbec nevadilo, pretože som tam spoznávala kúsky slovenskej kultúry. Samozrejme, Melanie nenosila kroj ani nič podobné, ale skrátka, asi aj keby neviem meno autorky, mi z časti dôjde, že sa jedná o Slovenku. A to sa mi páčilo, bolo to niečo nové, inovatívne.
Škoda pár gramatických chýb a obzvlášť chýbajúcich čiarok, ale tak, zato nemôže len autorka. A tiež, že to je naozaj malinká kniha.
Myslím však, že je to pomerne talentovaná mladá autorka, ktorej keď dáme ako čitatelia šancu, ešte nás všeličím prekvapí. Držím jej palce. Treba podporovať slovenských autorov, obzvlášť keď stoja za to.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (21)   (2)
Dagmar Talmann
Dagmar Talmann
18. júna 2016

Autorka aj mna zaujala svojim romanom. Knihu som rada brala do ruky a citala. Hoci tento zaner neoblubujem, musim priznat, ze sa mi tato kniha pacila a v kazdej volnej chvili som citala dalej a dalej...... Len skoda tych gramatickych a stylistickych chyb. Drzim prsty v dalsej tvorbe!

Ivana Pistovičová-Matonogová
Ivana Pistovičová-Matonogová
28. marca 2017
     
Reagovať

V objatí 16

Nahodou som spoznala autorku knih V objati na facebooku a tak som si objednala aj jej knihy. V prvom rade ma zaujali obálky-naozaj sa vydarili. Po prečítaní prveho dielu som sa hned pustila do pokračovania . Knihy sa mi pácili. Su dobre napísané, lahko sa čitaju-oddychovky, obsahuju romantiku aj nejake zapletky a a utorka ma dobru fantaziu....Sem tam mi to pripominalo aj ine knihy ale inak klobuk dole Emily D. Beňová, určite si prečitam aj jej dalsie knihy. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (16)   (0)
Magdalena Lunakova
Magdalena Lunakova
19. apríla 2016
     
Reagovať

Skvelá 14

Kniha..V objatí gentlemana
Krásny príbeh dvoch ľudí z rozličných svetov. On bohatý a vplyvný človek. Ona jednoducho žijúca novinárka. Osud ich k sebe zavedie po tom čo Melany napíše nelichotivý článok na jeho adresu. Ak očakávate niečo podobné ako 50 odtieňov budete na omyle. Príde k nevšednému návrhu zo strany Melany. No keď si uvedomí čo práve urobila, už bude neskoro. V knihe nájdete krásny príbeh, lásku a pikantný sex. Máte sa na čo tešiť. Pre mňa výborná kniha a už sa neviem dočkať pokračovania. Jednoznačne odporúčam.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (18)   (4)
Emily D. Beňová
Emily D. Beňová
24. apríla 2016

Megy, ďakujem <3

Emily D. Beňová
Emily D. Beňová
19. apríla 2016

Magy, ďakujem za prvú recenziu :) <3

Tatiana
Tatiana
23. apríla 2016
     
Reagovať

Dobrá knižka. 13

Kniha sa mne páčila. Je to dobré čitanie. Kto má rád rimanticko-erotické pribehy tomu sa bude páči. A kedže som ešte pred čítaním počula že je to niečo ako 50odtieňov. S čistím svedomím môžem prehlásiť, že nie je. Žiadne sadomaso nečakatje /aspoň v prevej časti/. Ja som ju prečítala za jeden večer do príbehu som sa vžila natoľko, že som chcela vedieť ako dopadne. Ani som si neuvodomila že už som na konci. Jediné čo ma mrzí je, že si budeme musieť počkať na pokračovanie. Tak snád nás autorka nenechá dlho čakať. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (14)   (1)
Emily D. Beňová
Emily D. Beňová
25. apríla 2016

Tanička, ďakujem za Váš názor. Veľmi ma teší, že sa Vám kniha páčila :) Nie je to 50 odtieňov sivej, aj keď niekto v tom môže hľadať podobnosť :) Niekto ju v deji nájde, lebo sto ľudí, sto chutí a niektoré scénky naozaj môžu pripomenúť danú knihu. Čo sa týka pokračovania... Nezáleží to odo mňa, ale od Vás. Od čitateľov, od predajnosti a od Vašich recenzií. Ak bude knižôčka žiadaná vydavateľstvo sa začne venovať druhej časti. :)

Nikoleta Havlovičová
Nikoleta Havlovičová
28. decembra 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Nič lepšie som nikdy nečítala... 13

Neskutočná kniha táto aj druhý diel. Odporúčam každému. Jednu chybu mala. Že mala málo strán, pretože také niečo úžasné by som chcela čítať každý deň. Pri všetkých každodenných stresoch som si neskutočne oddýchla a dostala na chvíľu do iného sveta. Ďakujem PANI spisovateľka ???????????? Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (13)   (0)
Veronika Uríčková
Veronika Uríčková
23. januára 2017
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Niečo úžasné 13

Nikdy som nečítala nič lepšie a to som vášnivá čitateľka. Príbeh ma pohltil až vtiahol do deja. Krásny príbeh o tom že láska nie je o peniazoch a zalubiť sa môže každý . V knihe si Mel pripadá ako nejaké dievča ktoré má stále smolu ale zabúda na to najhlavnejšie že život treba žiť a užívať si ho naplno. Úplne som pri čítaní zabudla na realitu nedokázala som sa sústrediť na nič iné iba na ten vášnivý príbeh najprv dohodi a potom lásky ktorá presahuje hranice. Milujem takéto knihy a ešte viac si vážim autorov ktorý dokážu niečo tak úžasne napísať klobúk dole. Dúfam že aj ďalšie časti budú také úžasné ako tato. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (14)   (1)
Dominika Würll
Dominika Würll
3. júna 2016
     
Reagovať

:) 11

Knihu som zhltla na prvú šupu...ani som sa nenazdala a už bol koniec, čo ma zamrzelo, lebo chcem vedieť ako to bude pokračovať.... :)
Každý tu omieľa, že je to kópia na 50 odtieňov, ale aj keď majú niečo spoločné, mne osobne sa Mel, ako hlavná hrdinka páči viac ako Anastazia, lebo má vtipnejšie poznámky a aj vtipné vnútorné monológy...kniha nie je rozťahná, má pekný dej a erotika je opísane NESKUTOČNE...
Odporúčam mladým babám, a aj babám v zrelom veku, veď prečo nie? :D
Skvelé lahôdka a oddychové čítanie, ktoré sa obrovským a hrubým knihám so 100 stranovými opismi nevyrovná...kúpu nebudete ľutovať... :)
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (11)   (0)
veronika
veronika
16. októbra 2016
     
Reagovať

Názor čitateľa 10

Perfektna kniha nevedela som sa od nej odtrhnut precitana za par hodin vynimocna kniha ktoru som mala na dosah lutujem ze som sa na nu dala az teraz talentovana mlada pekna autorja so skvelymi napadmi klobuk dole jej dievcatka na mamku mozu byt hrde Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (10)   (0)
Eva Salinková
Eva Salinková
26. októbra 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

určite odporúčam 8

Pre knižku som sa rozhodla najmä vďaka recenziám na tejto stránke a vôbec neľutujem. Spočiatku ma trošku zarážala podobnosť deja s inými podobnými knihami, ale časom mi to prišlo úplne normálne, dokonca mi to do deja tejto knižky pasovalo. Štýl písania je geniálny, veľmi som sa zabávala, no aj napätie tu bolo zakomponované veľmi rafinovane. Dej ma upútal hneď na začiatku, čo je pre mňa dosť podstatné a knižku som prečítala v priebehu jedného dňa a začala som aj s jej pokračovaním. Ani pri jednej z nich som sa ani chvíľku nenudila, už sa neviem dočkať poslednej časti. Veľmi oceňujem, že autorka je Slovenka a len dúfam, že vo svojej tvorbe bude takto pokračovať aj ďalej....bravóóó a ďakujem :) Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (8)   (0)

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba