Knihy
E-knihy

Cesta ľudskej bytosti

Je možné objaviť šťastie v obyčajnom živote?

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Eastone Books, 2015
Edícia
Open Mind

Človek je most medzi zvieracím a božským a práve to, že si tento aspekt uvedomujeme, z nás robí ľudí. Zároveň to však spôsobuje, že sme nespokojní a plní protikladov, často stojaci na rozhraní medzi štedrosťou a sebectvom, láskou...

Čítaj viac

5,95 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 26%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Človek je most medzi zvieracím a božským a práve to, že si tento aspekt uvedomujeme, z nás robí ľudí. Zároveň to však spôsobuje, že sme nespokojní a plní protikladov, často stojaci na rozhraní medzi štedrosťou a sebectvom, láskou a nenávisťou, silou a krehkosťou, nádejou a zúfalstvom, ambíciami a pokorou. V knihe Cesta ľudskoskej bytosti sa Osho zaoberá otázkou, ako je možné tieto zdanlivé protiklady prijať a dokonca uvítať namiesto toho, aby sme sa neustále snažili zvoliť si len jeden z nich, pretože protichodné pocity a vlastnosti sú nástrojom našej transformácie a rastu. Nabáda nás, aby sme si ako ľudia vytýčili vysoké ciele – aby sme sa nesnažili byť iba ľudskí, ale božskí, inak nebudeme rásť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta ľudskej bytosti - Osho
Nôž - Jo Nesbo
17,75 €
Ušetríte 7,14 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

8 hodnotení

6
1
0
1
0

K. Ištvánová
7.7.2015
Názor čitateľa
Túto knihu som si zakúpila na základe kladných recenzií čitateľov, ale som dosť sklamaná. Nech mi odpustia všetci priaznivci Osha, ale k tejto knihe sa zrejme už nebudem vracať. Mne pripadá dosť chaotická, bez ladu a skladu. Raz autor skočí tam a raz je úplne inde. Jeho myšlienky preskakujú ako vo vetre. Mne to pripadá, ako keby miešal jablká s hruškami a pridal tam aj čerešne a aby toho nebolo málo, tak aj nejakú zeleninu....Na jednom mieste opakuje presne to isté viac krát a na druhej strane si niektoré myšlienky navzájom odporujú. Nehovorím, niektoré myšlienky sú pekné a ozaj ma zaujali, ale inak som sa pri tejto knihe nudila a doslova som sa nútila, aby som ju dočítala.
Čítaj viac
Dominika
27.2.2015
Názor čitateľa
Všetky knihy od Osha sú úžasné a plné múdrosti. Aj táto je plná jeho jednoduchej filozofie - pokoja. Milujem ten pocit, ktorý vo mne vzbudí akákoľvek kniha od neho. :-)
Čítaj viac
Katka
10.7.2014
výborná
Veľmi ľahko sa číta, je tam pekne vysvetlené ako ľudia sami sebe odopierajú šťastie, že nevedia byť slobodní a pri tom to je všetko iba v ľudskej mysli :) Odporúčam všetkým, ktorí chcú pochopiť samých seba:)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cesta ľudskej bytosti - Osho
Nôž - Jo Nesbo
17,75 €
Ušetríte 7,14 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth