Odkaz

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným... Čítať viac

4,7 64 hodnotení
5. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
Ikar, 2022
296 strán
4 hodiny čítania

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným problémom, na ktoré ich štyri roky na Briarskej ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,40 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Odkaz - Elle Kennedy, Baronet, 2022
EPUB MOBI
Čeština, 2022
Ihneď na stiahnutie

13,50 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Andrea M. Guastella: Neslušné dary. Andrea M. Guastella, 2023

Viac o e-knihe

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným problémom, na ktoré ich štyri roky na Briarskej univerzite nepripravili. Dospelosť je oveľa náročnejšia ako opletačky s láskou, a hrdinovia zisťujú, že veľké rozhodnutia môžu mať veľké následky. Hoci pri troche šťastia priaznivé. Svadba. Žiadosť o ruku. Tajný sobáš. Nečakané tehotenstvo. Hádajte, čo ktorý pár čaká!

Odkaz je napínavým zavŕšením skvelej romantickej série o štyroch sympatických pároch zo série Off Campus.
Čítať viac
Originálny názov
The Legacy
Počet strán
296
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1774739
Jazyk
slovenčina
Preklad
5. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
Ikar
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

64 hodnotení

35
15
1
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

19
Overený nákup
predvčerom
Odkaz
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Perfektná bodka za sériou Off-Campus. Musím povedať, že túto spisovateľku som si veľmi obľúbila a táto séria patrí medzi moje najobľúbenejšie, takže som sa veľmi tešila na túto knihu.

Kniha je napísaná perfektne, rozdelená na štyri časti a každá časť sa zameriava na jednu dvojicu, ale navzájom sú dejové línie trochu prepletené.

Prvá časť názvom Pakt je Loganovi a Grace. Príbeh sa mi veľmi páčil a síce poslednej vete by som si priala ešte kapitolu alebo dve, ale v ďalších častiach knihy sme sa k tomu, čo sa stalo, dozvedeli viac informácií. Vzťah si treba naozaj budovať a táto časť je plná nádherných myšlienok :)
Druhá časť názov Zásnuby je o Deanovi a Eli, ktorých príbeh sa mi páčil, z tejto série najviac. Pri čítaní jednej kapitoly som zažila dva extrémy - najprv som sa riadne nasmiala, ale vzápätí som bola poriadne smutná z toho, čo sa stalo. Ema ma poriadne napálila, ale uvedomila som si pohľad oboch na danú situáciu a veru sama neviem, ako by som reagovala.
Tretia časť na som Svadobná cesta bola teda poriadne veselá! Sabina a Tuck chvíľami zažívali doslova bizarné situácie a na ich mieste by ma asi porazilo, keby sa mi toto všetko stane na svadobnej ceste, ale nakoniec prišlo aj niečo dobré a pozitívne.
Štvrtá časť s názvom Odkaz bola silná emočná bodka. Hannah a Garett sa obaja ocitli v zložitej situácii. Na jednej strane možno keby Hannah povie Garrettovu skôr o tom, čo sa deje, tak to nemuselo až tak dopadnúť, ale všetko to malo svoje čaro a aj ich rozhodnutia boli už také dospelé :) Už to nie sú tínedžer, vidieť tam posun vo vývine postáv.
Čítať viac
Michaela Zamari
Neoverený nákup
31.3.2023
Skvelá bodka za sériou
Kto by nechcel prídavok o živote svojich obľúbencov z perfektnej série? Pre mňa bolo toto moje poprvé s takýmto knižným prídavkom a, úprimne, nemala som žiadne očakávania, len som čítanie odkladala, pretože...

... aj tak hrozilo, že pôjde o ďalšiu pecku od jednej z mojich obľúbených autoriek a ja dostanem chuť písať. A na to doteraz nebol čas. Veď už anotácia znela že vau. :)

"Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Veľké rozhodnutia môžu mať veľké následky. Hoci pri troche šťastia priaznivé. Svadba. Žiadosť o ruku. Tajný sobáš. Nečakané tehotenstvo. Hádajte, čo ktorý pár čaká! Odkaz je napínavým zavŕšením skvelej romantickej série o štyroch sympatických pároch zo série Off Campus."

Kniha má 4 časti, v ktorých sa opäť striedajú pohľady jednej dvojice, no zároveň sú príbehy celej partie skvelo prepojené. Ehm, priznám sa, že prvá časť ma ešte nedostala do kolien, ale rýchlo som pochopila dôvod. Ono sa to šialene stupňovalo. A keď som podľahla tej vlne, už som nechcela zliezť. Autorka je proste majsterka. Nielenže do príbehu vložila hlášky, ktoré mi už chýbali, zakomponovala tam aj dospelácke problémy a riešenia, ktoré azda potešili každú čitateľku. Dokonca nejeden príbeh mal aj pridanú hodnotu, životné príbehy sa prepájali a v závere nemám knihe čo vytknúť. Užila som si ju, ich, a hneď by som čítala ďalej o tejto skvelej partičke a ich kamošoch - hokejistoch. Keď ste túto sériu milovali, tento prídavok budete zbožňovať. Či už ho máte prečítaný a ja som tentoraz posledná?
Čítať viac
28.2.2023
Lepšie zakončenie série Off Campus som si nemohla ani priať.

Toto je jednoznačne moja najobľúbenejšia knižná séria! Každú časť som čítala s radosťou a nadšením, čo si pre nás autorka prichystá.

Táto kniha bola presne to, čo potrebuje každý čitateľ od svojej obľúbenej série. Vedieť, čo bolo s našimi obľúbenými postavami ďalej.

Príbeh je rozdelený do 4 častí. Každá časť je zameraná na iný pár, no zároveň sa príbehy prelínajú a všetko dáva zmysel. Pribudla však jedna postava, Alexander. Vždy som sa bavila, keď sa objavil.

I napriek tomu, že naši obľúbenci už riešia vážne, dospelé veci, ani v tejto časti nechýbal známy humor a iskrenie medzi postavami. Nesmierne som sa pri niektorých momentoch nasmiala, pri iných mi bolo smutno.

Autorka však píše pútavo, jednoducho, preto budete mať pocit, že príbeh prežívate s postavami. Obľúbila som si všetky postavy, no Hannah a Garrett budú vždy moji obľúbenci.

Veľmi príjemná kniha, plná nostalgie na fantastickú sériu. Lepšie rozlúčenie s postavami som si nemohla priať. :)

Teším sa na ďalšie knihy z pera autorky.
Čítať viac
15.2.2023
Odkaz
Prečítala som všetky knihy od tejto autorky a aj tu ako nesklamala. Som veľmi rada, že napísala takýto koniec serie, lebo väčšinou by sme chceli danej knihy pokračovanie až do konca života danej postavy. Pre mňa je to top autorka.
Od začiatku mojimi obľúbenými boli Garrett a Hannah vždy som chcela vedieť, či sú stále taký istý ako v prvej knihe a ako so s nimi dopadlo. Určite každému napadlo či Garrettovi nestúpla sláva do hlavy lebo sa to stáva.
Logana a Grace som veľmi rada ako to dopadlo. U Logana som nebola istá či tej hokej je pre neho, ale najviac som sa páčila časť, v ktorej písali noviny o Garrettovi a Loganovi. Lo
Deana a Allie a Tuckera a Sabriny som len očakávala čo sa stane.

Odporúčam prečítať všetkými desiatimi, ale musíte si určite prečítať celú sériu.
Čítať viac
12.2.2023
To najlepšie nakoniec
OMG !!!!!! Takýto záver by som priala každej knižnej sérií. Príbeh našich obľúbených štyroch párov sa posunul o nejaký ten čas dopredu a my sledujeme ako sa ich život vyvíjal po vysokej škole. Čítanie tejto knižky ma strašne bavilo a normálne ma mrzelo, že už je jej koniec. Všetky príbehy sa mi strašne páčili a s kľudom by som si prečítala o každom páre zase celú jednu knižku. Čítať viac
11.2.2023
Skvelo som si užila poslednú knižku. Nechcela som sa rozlúčiť s touto sériou, ale som šťastná, že každý pár dopadol tak ako dopadol. Bolo to tak z každého rožku trošku ako sa hovorí. Príjemné je vidieť páry po vysokej škole a ich fungovanie. Určite neľutujem čas, ktorý som venovala tejto sérii. Čítať viac
5
Dvojitý kríž - Chris Carter, 2018
Práve čítam
Dvojitý kríž

Mám 33 rokov a som mamička dvoch detí.Cez deň nemám veľa voľného času, ale večer keď deti zaspinkajú príde môj čas a čítám niekedy aj do rána.

Beatrica Juráková
Overený zákazník
31.1.2023
Odkaz
ELLE KENNEDYOVÁ - ODKAZ

NA ŽIVOT PO VYSOKEJ VÁS NIK NEPRIPRAVÍ

/5

Najočakávanejšia kniha pre mňa! Keď sa mi dostala do rúk, tešila som sa ako malé dieťa, ktorému kúpili vysnívanú hračku!
Celú sériu mám viackrát prečítanú, takže čítať túto knihu mi bolo také, ako keby som išla po x rokoch na stretávku zo školy.

Škoda, že sa nedá vymazať pamäť a začať niektoré knihy čítať odznova. Pri tejto sérií by som to prijala! Ale musím sa priznať, vždy, keď si spravím re-reading (a to je dosť často) mi spôsobujú taký istý zážitok!

Chýbali mi chlapci aj dievčatá! Autorka zase nesklamala! Jej štýl zbožňujem! Tie vtipné momenty, ktoré vie vytvoriť, slovné "pingpongy" a to vzrušenie, ktoré sa dá krájať! Nemá chybu! Miestami som mala záchvaty smiechu!

Najabsurdnejšia vec v knihe bola bábika Alexander...toto mohlo len Deana napadnúť. Nemám slov.

Vďaka tejto knihe som obľúbila aj dvojicu Tuckera a Sabriny. Nemala som ich veľmi v láske, no úplne som zmenila na nich názor.

Každej dvojici sa dostane prekážka do cesty ich života - či menšia, alebo väčšia. Uvidíme, ako sú dvojice zohraté, ako veľmi sa lúbia a či dokážu spolu zvládnuť všetko to, čo im osud naložil

Po tejto knihe som dostala chuť znova si prečítať celú sériu.
Kto ich ešte nečítal a má rád knihy naplnené humorom (veľa humoru), sarkazmom, romantikou, vzrušením a miestami aj drámou nech neváha… nech sa pustí do toho!
Čítať viac
17.1.2023
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tak ako aj predošle časti tak aj táto sa mi lúbila. Páčilo sa mi ako sa to všetko skončilo. Tajná svadba,nečakané tehotenstvo,svadobná cesta bolo to parádne. Vtipné scény ako ten kanibalizmus a kokos na hlave alebo ocikanie nohy tak to nemalo chybu. Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac

„Korytnačky vám o ceste môžu povedať viac ako králiky.“