Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Odkaz
E-kniha

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným... Čítať viac

4,7 92 hodnotení
5. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
Ikar, 2022
296 strán
4 hodiny čítania

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným problémom, na ktoré ich štyri roky na Briarskej ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,40 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Odkaz - Elle Kennedy, Baronet, 2022
EPUB MOBI
Čeština, 2022
Ihneď na stiahnutie

15,15 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Iste, sú spolu, ale zrazu čelia skutočným problémom, na ktoré ich štyri roky na Briarskej univerzite nepripravili. Dospelosť je oveľa náročnejšia ako opletačky s láskou, a hrdinovia zisťujú, že veľké rozhodnutia môžu mať veľké následky. Hoci pri troche šťastia priaznivé. Svadba. Žiadosť o ruku. Tajný sobáš. Nečakané tehotenstvo. Hádajte, čo ktorý pár čaká!

Odkaz je napínavým zavŕšením skvelej romantickej série o štyroch sympatických pároch zo série Off Campus.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
1774739
Originálny názov
The Legacy
Počet strán
296
Rok vydania
2022
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Kanada
5. diel série
Off-Campus
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre ženy, new adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

92 hodnotení

67
18
2
1
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

4

Knihomoľka, ktorá je závislá na vôni kníh. Milovníčka erotických románov, Harryho Pottera a kráľovskej rodiny.

Sabína Péterová
Overený zákazník
30.4.2024
Odkaz odovzdaný
Dokonalá bodka za úžasnou sériou. Lepšia ani nemohla byť. Dávno som sa toľko nenasmiala, neprekvapila sa a nepoplakala si ako pri tejto knihe. Horúcich strán bolo síce menej, ako sme u autorky zvyknutí, ale pri tejto knihe vám ani to nebude vadiť. Odporúčam ! Čítať viac
Kitti Danihelová
Overený nákup
7.3.2024
SERIA OFF-CAMPUS
Všimli ste si vo 4diele ako GERRET prebera mena pre deti s TUCKEROM?..
Navrhol idevcenske meno GIGI. V skratke (Gerret Graham)
No a ked som čitala GRAHAMOV EFEKT!
no a naozaj tak pomenoval svoju dceru je to vtipne že mu to hanna dovolila
Čítať viac
10.10.2023
tak a séria Off-Campus je za mnou. musím sa priznať, že mi prirástla k srdcu viac ako som čakala. spolu s hlavnými hrdinami som prežívala každý okamih v ich živote. užívala si každú jednu chvíľu.

Odkaz predstavuje príjemnú bodku za predchádzajúcimi štyrmi časťami. hlavný hrdinovia už školu skončili, teraz nastal čas nájsť si svoje miesto v živote po škole. niektorí z nich si ho už našli, niektorí ešte hľadajú. každý z párov stojí pred inou výzvou vo vzťahu a v živote. síce je kniha rozdelená na 4 časti a každá je venovaná jednému páru, nechýbajú však ani spoločné momenty, v ktorý sú krásne vykreslené vzťahy medzi všetkými. vždy tu boli pre seba, keď to niekto z nich potreboval. len chúďatko Alexandra si medzi sebou posúvali ako horúci zemiak.

tak ako ma bavili predchádzajúce časti, páry a ich príbehy, tak ma v rovnakom poradí bavili aj tu. ani u jedného nechýbala kopa vtipných momentov, ale aj tých vážnejších. taká zdravá rovnováha ako tie vie Elle nadávkovať.

bolo príjemné sa k postavám ešte na chvíľu vrátiť a zistiť čo si pre ne prichystal život po škole. vôbec by mi nevadilo sa k nim vrátiť zas o pár rokov a zistiť ako ich životy pokračujú ešte ďalej.
Čítať viac
14.9.2023
dokonalá bodka!
Och, tak toto bola krásna bodka na záver mojej milovanej partičky ! Napriek tomu, že som knihy čítala už nejaký ten mesiac dozadu, nebol to žiaden problém pretože autorka nám osviežila všetko, čo bolo potrebné a ja som si užívala túto knihu plnými dúškami. Kniha je rozdelená na časti ale nebojte, každému páru sa autorka venuje dostatočne! Sú na dospelácky život pripravení? Čaká nás svadba, dieťa, ďalšia svadba a žiadosť o ruku.. Zdá sa vám to veľa na jednu útlu knižku? Nemajte strach, Elle má taký chytľavý a bohovský štýl písania, že aj málo vám bude! Budete sa smiať, ritku od nervov budete tískať k sebe ale hlavne si tú knihu užijete, to mi môžete veriť! Čítať viac
18
Láska spod klobúka - Jen Turano, 2016
Práve čítam
Láska spod klobúka

Rada čítam akýkoľvek žáner. Moje recenzie nájdete na @recenzienika Alebo FB Nika Vachová.

Nikola Krajčovič Krajčovič
Overený zákazník
31.5.2023
Odkaz - Elle Kennedyová

Viete kam smeruje Váš život po škole?

Ďaľšie pokračovanie série off Campus. Po poslednej časti mi bolo ľúto, že je koniec. Hrdinov v každej sérii som si obľúbila. Tešila sa s nimi, smiala aj plakala. Inak to nebolo ani teraz.

V odkaze sa stretávame skoro zo všetkými, ktorích sme spoznali v minulých častiach. Pokračujú tu životy Gareta a Han-Han, Tuckera a Sabriny, Deana a Allie, tiež Logana a Grace. Dočítame sa kam smerujú a ako napredujú ich vzťahy.

A zas my je len smutno, že som na konci. Táto erotická séria je tak dobrá, uveriteľná, že chcem ďaľšie časti. Málinko bol spomenutý Nick so Summer. Žeby?

Výborne pridaná hodnota v podobe hrôzostrašnej bábiky. Usmievala som sa, plakala a držala palce. Ak ste nečitali odporúčam všetkými 10mi. Začnite ihneď od začiatku, Návrhom.

Je o tom ako si nájsť viac času pre svoju polovičku a hodnotách v živote. O tom, že sú vrcholy aj pády.

5|5

#recenzianika #knihy #knihomolka #knihomoli #tipnaknihu #tipnaknihu #tipnaknihu #book #booklover #laskakuknihám #laskakukniham #mamacita #mamacita #books #bookstagram #odkaz #ellekennedy #offcampus #yoli
Čítať viac
23
Overený zákazník
29.5.2023
Odkaz
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Perfektná bodka za sériou Off-Campus. Musím povedať, že túto spisovateľku som si veľmi obľúbila a táto séria patrí medzi moje najobľúbenejšie, takže som sa veľmi tešila na túto knihu.

Kniha je napísaná perfektne, rozdelená na štyri časti a každá časť sa zameriava na jednu dvojicu, ale navzájom sú dejové línie trochu prepletené.

Prvá časť názvom Pakt je Loganovi a Grace. Príbeh sa mi veľmi páčil a síce poslednej vete by som si priala ešte kapitolu alebo dve, ale v ďalších častiach knihy sme sa k tomu, čo sa stalo, dozvedeli viac informácií. Vzťah si treba naozaj budovať a táto časť je plná nádherných myšlienok :)
Druhá časť názov Zásnuby je o Deanovi a Eli, ktorých príbeh sa mi páčil, z tejto série najviac. Pri čítaní jednej kapitoly som zažila dva extrémy - najprv som sa riadne nasmiala, ale vzápätí som bola poriadne smutná z toho, čo sa stalo. Ema ma poriadne napálila, ale uvedomila som si pohľad oboch na danú situáciu a veru sama neviem, ako by som reagovala.
Tretia časť na som Svadobná cesta bola teda poriadne veselá! Sabina a Tuck chvíľami zažívali doslova bizarné situácie a na ich mieste by ma asi porazilo, keby sa mi toto všetko stane na svadobnej ceste, ale nakoniec prišlo aj niečo dobré a pozitívne.
Štvrtá časť s názvom Odkaz bola silná emočná bodka. Hannah a Garett sa obaja ocitli v zložitej situácii. Na jednej strane možno keby Hannah povie Garrettovu skôr o tom, čo sa deje, tak to nemuselo až tak dopadnúť, ale všetko to malo svoje čaro a aj ich rozhodnutia boli už také dospelé :) Už to nie sú tínedžer, vidieť tam posun vo vývine postáv.
Čítať viac
Michaela Zamari
Neoverený nákup
31.3.2023
Skvelá bodka za sériou
Kto by nechcel prídavok o živote svojich obľúbencov z perfektnej série? Pre mňa bolo toto moje poprvé s takýmto knižným prídavkom a, úprimne, nemala som žiadne očakávania, len som čítanie odkladala, pretože...

... aj tak hrozilo, že pôjde o ďalšiu pecku od jednej z mojich obľúbených autoriek a ja dostanem chuť písať. A na to doteraz nebol čas. Veď už anotácia znela že vau. :)

"Životy Garretta a Hannah, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera a Sabriny sa po vysokej škole nevyvíjajú tak, ako si predstavovali. Veľké rozhodnutia môžu mať veľké následky. Hoci pri troche šťastia priaznivé. Svadba. Žiadosť o ruku. Tajný sobáš. Nečakané tehotenstvo. Hádajte, čo ktorý pár čaká! Odkaz je napínavým zavŕšením skvelej romantickej série o štyroch sympatických pároch zo série Off Campus."

Kniha má 4 časti, v ktorých sa opäť striedajú pohľady jednej dvojice, no zároveň sú príbehy celej partie skvelo prepojené. Ehm, priznám sa, že prvá časť ma ešte nedostala do kolien, ale rýchlo som pochopila dôvod. Ono sa to šialene stupňovalo. A keď som podľahla tej vlne, už som nechcela zliezť. Autorka je proste majsterka. Nielenže do príbehu vložila hlášky, ktoré mi už chýbali, zakomponovala tam aj dospelácke problémy a riešenia, ktoré azda potešili každú čitateľku. Dokonca nejeden príbeh mal aj pridanú hodnotu, životné príbehy sa prepájali a v závere nemám knihe čo vytknúť. Užila som si ju, ich, a hneď by som čítala ďalej o tejto skvelej partičke a ich kamošoch - hokejistoch. Keď ste túto sériu milovali, tento prídavok budete zbožňovať. Či už ho máte prečítaný a ja som tentoraz posledná?
Čítať viac
28.2.2023
Lepšie zakončenie série Off Campus som si nemohla ani priať.

Toto je jednoznačne moja najobľúbenejšia knižná séria! Každú časť som čítala s radosťou a nadšením, čo si pre nás autorka prichystá.

Táto kniha bola presne to, čo potrebuje každý čitateľ od svojej obľúbenej série. Vedieť, čo bolo s našimi obľúbenými postavami ďalej.

Príbeh je rozdelený do 4 častí. Každá časť je zameraná na iný pár, no zároveň sa príbehy prelínajú a všetko dáva zmysel. Pribudla však jedna postava, Alexander. Vždy som sa bavila, keď sa objavil.

I napriek tomu, že naši obľúbenci už riešia vážne, dospelé veci, ani v tejto časti nechýbal známy humor a iskrenie medzi postavami. Nesmierne som sa pri niektorých momentoch nasmiala, pri iných mi bolo smutno.

Autorka však píše pútavo, jednoducho, preto budete mať pocit, že príbeh prežívate s postavami. Obľúbila som si všetky postavy, no Hannah a Garrett budú vždy moji obľúbenci.

Veľmi príjemná kniha, plná nostalgie na fantastickú sériu. Lepšie rozlúčenie s postavami som si nemohla priať. :)

Teším sa na ďalšie knihy z pera autorky.
Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green, 2013
Na vine sú hviezdy
John Green