Základy teórie štátu a práva - Daniel Krošlák, Daniel Šmihula
Základy teórie štátu a práva
6,67 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Základy teórie štátu a práva

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition), 2013

Cieľom predkladanej učebnice Základy teórie štátu a práva je poskytnúť čitateľovi zrozumiteľným spôsobom základnú orientáciu v problematike teórie štátu a práva...

Čítaj viac

6,67 €

Bežná cena Bežne 7,00 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom predkladanej učebnice Základy teórie štátu a práva je poskytnúť čitateľovi zrozumiteľným spôsobom základnú orientáciu v problematike teórie štátu a práva.

Učebnica je členená do dvanástich kapitol, v ktorých sa venuje problematike od vzniku štátu a jeho znakov, cez jeho inštitúcie, právo ako normatívny systém, až po právny systém Európskej únie.

Pre lepšie pochopenie matérie je učebnica na viacerých miestach doplnená praktickými príkladmi. Eventuálni záujemcovia o podrobnejšie štúdium určite ocenia bibliografický aparát, ktorý obsahuje aj odkazy na dostupnú literatúru v slovenskom alebo českom jazyku.

Predkladaná učebnica je primárne určená predovšetkým pre študentov neprávnických študijných odborov, ktorí sa potrebujú oboznámiť so základmi fungovania štátu a práva, no ako praktický pomocník môže poslúžiť aj študentom práva.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,2 / 5

5 hodnotení

1
4
0
0
0

Annamária
30.10.2014
Hodnotenie
Knihu som si kúpila pretože bola považovaná za nevyhnutnú časť štúdia a akokoľvek som ju nepovažovala za príliš prínosnú svoj názor som zmenila. Kniha je veľmi dobre prepracovaná a študentovi vysokej školy (akéhokoľvek zamerania) ponúka celkový prehľad aký by bežný čitateľ mal mať. Vrelo odporúčam aj knihy z ktorých autori čerpali. Čítaj viac
Adriano Seksini
24.2.2014
Názor čitateľa
Knihu som si objednal len tak na čítanie a skutočne dáva to co ponuka. Čítaj viac
Denisa
13.11.2013
V pohode
Ja som si túto knihu objednala kvôli vysokej škole a našla som tam takmer všetko, čo od nás vyžadovali za celý rok takže odporúčam :) Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert