Trochu jiná slečna Bridgertonová

Julia Quinn

vlastným menom Julie Pottinger, najpredávanejšia americká autorka historických romantických kníh. Jej romány boli preložené do 29 cudzích jazykov a na zozname bestsellerov New York Times sa objavila 19-krát. Jej sériu kníh Bridgerton upravila pre Netflix Shonda Rhimes pod názvom Bridgerton.

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar CZ, 2020
3. diel série
Rokesby

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka. Jenomže Poppy se rozhodne, že její nastávající musí... Čítať viac

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka. Jenomže Poppy se rozhodne, že její nastávající musí... Čítať viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Poppy Bridgertonová je energická mladá dáma s jasnými názory a s dobrodružnou povahou. Z pohledu společnosti má věk na vdávání, a tak by si co nevidět měla najít nápadníka. Jenomže Poppy se rozhodne, že její nastávající musí mít stejné zájmy a podobně dobrodružnou povahu jako ona. Zdálo by se, že na tom není zas tak nic divného. Problém však je, že žádný z jejích londýnských nápadníků tyto požadavky nesplňuje.
Při návštěvě svých známých v Dorsetu objeví Poppy při průzkumu pobřeží skrytou pašeráckou jeskyni. Její radostné vzrušení se však velice rychle změní ve zděšení, protože narazí i na pašeráky, kteří ji bez okolků zajmou. Svázanou a s roubíkem ji zanechají přímo v kapitánově kajutě. Jaké je poté překvapení kapitána Andrewa Jamese Rokesbyho, když najde Poppy ve své kajutě. Kapitán tajně přepravuje pro britskou vládu citlivé dokumenty a právě ho čeká nebezpečná plavba do Portugalska, když se u něj neplánovaně vyskytne úplně cizí žena. Co s ní? Nedá se nic dělat, Poppy musí s nimi. Během cesty po moři se mezi Andrewem a Poppy odehrává válka slov, která však postupně přechází v něco víc. Poppy však netuší, že Andrew má tajemství.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Vypredané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
8,30 €
Ďalšie
Originálny názov
The Other Miss Bridgerton
320 strán
Rok vydania
2020
Edícia
Bridgertonovi
Naše katalógové číslo
1562791
Jazyk
čeština
3. diel série
Rokesby
Vydavateľstvo
Ikar CZ
Kategorizácia

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

Ivana Puškárová
22.2.2021
Výborná kniha
Príjemné, dobrodružné a zároveň vtipné čítanie. Oceňujem prostredie, ktoré si autorka vybrala pre knihu, od jaskyne, cez loď a napínavé ukončenie knihy. Hlavné, aj vedľajšie postavy sú pekne stvárnené, krásny vzťah medzi súrodencami. Odporúčam. Čítať viac
Hana
13.6.2020
nie je to ono
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Neviem, čo je to s tými Rokesbyovcami, ale nikdy mi nesadli tak ako Bridgertonovci alebo Smith-Smithovci (poslední menovaní ako kedy). Myslela som si, že keďže ide o Bridgertonovú, bude to lepšie. Ale keď jej partnerom sa stal Rokesby...skončilo to tak rokesbyovsky- nejak to nebolo ono.

Na začiatku skončí Poppy ako zajatkyňa na Andrewovej lodi. Fajn. To je dobré. Lenže. Vadilo mi ako rýchlo spolu začali vychádzať. Ona bola jeho nedobrovoľný zajatec, logicky by mala byť nespokojná, viac vystrašená a nahnevaná. On bol kapitánom, ktorý sa teraz musel zaoberať neplánovanou a nechcenou zajatkyňou - logicky mal byť viac otrávený. Chýbal mi tam proste konflikt. Príliš rýchlo spolu začali dobre vychádzať a tak...keď som už nedostala, čo som chcela, tak...už sa mi nechcelo tráviť čas ani čítaním ich príjemných slovných potýčok (medzi zajatkyňou a pirátom- tiež sa vám to zdá nepravdepodobné?) Stred knihy som len preletela.

Najlepšia scéna bola na konci *SPOILER* keď sa stretli na rodinej večeri - nabité tajomstvom a emóciou! Konečne niečo viac, než "milé" pocity, aké Poppy v Andrewovi vyvolávala počas celého deja.
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Keď som nemal čo stratiť, dostalo sa mi všetkého. Keď som prestal byť tým, kým som bol, našiel som sám seba. Keď som spoznal poníženie, a napriek tomu som kráčal ďalej, pochopil som, že si môžem slobodne vybrať osud.“

Záhir - Paulo Coelho
Záhir
Paulo Coelho