Medzinárodné financie - Anežka Jankovská a kolektív
Medzinárodné financie
18,59 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
18,59 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

"Pokúsiť sa presiahnuť úroveň jednotlivých štátov, pozorovať priebeh zložitých finančných javov a procesov, vedieť sa v nich orientovať a využívať vo svoj prospech, ako aj v prospech rozvoja jednotlivých štátov i celej svetovej ekonomiky, je úchvatný pocit".

Zmeny v súčasnej svetovej ekonomike sa bytostne týkajú aj SR. Po jej vstupe do Medzinárodného menového fondu a ďalších medzinárodných finančných inštitúcií, po zavedení konvertibility slovenskej koruny a formovaní devízového trhu, po určitej liberalizácii vonkajších ekonomických vzťahov a presadzovaní integračných snáh vedúcich do EÚ je osobitne naliehavé oboznámiť sa, najmä však uplatňovať poznatky z oblasti medzinárodných financií na zabezpečenie efektívnosti a zníženie rizika vlastného konania.

Na knižný trh sa dostáva druhé, rozšírené a prepracované vydanie na Slovensku vskutku ojedinelej publikácie venovanej ucelenému pohľadu na rozhodujúce javy, procesy a smery ďalšieho rozvoja medzinárodných financií. Zložitá problematika kladie vysoké nároky na každého, kto s ňu prichádza do styku. Čitateľ preto ocení prehľadnosť spracovania, hĺbku hodnotenia vplyvu jednotlivých faktorov, použité vzorce umožňujúce overiť si výhodnosť variantných riešení i konkrétne príklady. S uznaním privíta objektívny, vecný prístup k spracovaniu problematiky a analýzu všetkých stránok rozoberaných tém, ako aj vysvetlenie moderných metód či produktov používaných v zahraničí, prínosov umného využitia rozličných nástrojov i vplyvu možných ekonomických či politických rizík.

Publikácia je určená pre študentov ekonomických fakúlt i pre ekonómov pôsobiacich v hospodárskej, najmä finančnej praxi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné financie - Anežka Jankovská a kolektív
Neviditeľné besy srdca - John Boyne
31,28 €
Ušetríte 4,26 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
529
Hmotnosť
990 g
Rok vydania
2003
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rozmer
175×240 mm
ISBN
8089047564
Naše katalógové číslo
14971

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

5 hodnotení

4
0
1
0
0

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Medzinárodné financie - Anežka Jankovská a kolektív
Neviditeľné besy srdca - John Boyne
31,28 €
Ušetríte 4,26 €

„Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu.“

J. Steinbeck