Boli sme tu

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2022

Ďalšie formáty

Kniha
12,34 €

Po úspešnej trilógii Klub okašlaných báb a románoch Všetci sme snehové vločky, To sa môže stať len vo filme a Všetky moje slzy prichádza známa autorka Holly Bourne s novou knihou Boli sme tu...

Čítať viac

Po úspešnej trilógii Klub okašlaných báb a románoch Všetci sme snehové vločky, To sa môže stať len vo filme a Všetky moje slzy prichádza známa autorka Holly Bourne s novou knihou Boli sme tu...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Po úspešnej trilógii Klub okašlaných báb a románoch Všetci sme snehové vločky, To sa môže stať len vo filme a Všetky moje slzy prichádza známa autorka Holly Bourne s novou knihou Boli sme tu.

Paige je už niekoľko rokov šéfredaktorkou školského časopisu. Píše sa v ňom, aká je Grace úžasná (klamstvo), ako Laura preberá všetkým babám frajerov (klamstvo) a akú má ona sama úžasnú rodinu (čuduj sa svete, tiež klamstvo). V maturitnom ročníku dostane Paige na starosti ročenku a Grace s kamoškami už presne vedia, čo v nej bude. Tentoraz však už nejde len o nevinné klamstvá. Rady by zverejnili zlomyseľné výmysly, ktoré ich spolužiakom naozaj ublížia. Aj keď to Paige môže vyjsť draho, rozhodne sa prestať klamať a s pomocou Elijaha - jediného chalana, ktorý jej kedy rozumel - odhaliť pravdu. Ročenka je na to ako stvorená! Traumy, klebety, lásky a všetky životné drámy, ktoré sa odohrávajú na strednej škole, nájdete v tejto neuveriteľne vtipnej knihe od kráľovnej britskej YA Holly Bourne.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
12,34 €
-5 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
9,09 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Yearbook
Počet strán
4166-7 hodín čítania
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1381039
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

1
2
0
0
0

11
6.3.2022
Návrat na strednú školu
Ach, stredná škola. Pre niekoho najkrajšie roky života, pre niekoho nočná mora poprepájaná strasťami dospievania.

Prostredníctvom najnovšej knihy Holly Bourne sa vrátime späť práve do týchto čias. Klebety, intrigy, lásky, závisť a dospievanie, to všetko autorka v knihe namixovala dokonalo a pútavo.

Hneď od začiatku čítania sa zoznámime s Paige a jej neľahkým životom v rodine, ktorá funguje len "na oko", čím Paige trpí a je tým poznačená. Akokeby toho nemala dosť, je v maturitnom ročníku a dostane na starosť ročenku, ktorú "hviezdy" školy chcú naplniť otrasnými výmyslami, ktoré by ublížili spolužiakom. Tu mi kniha trošku pripomenula seriál Gossip girl. :)
Vlastne všetky stredoškolské drámy sa spájajú s dokonalými kráskami s pokriveným charakterom, ohováraním a šikanou. Autorka práve na ňu taktne v príbehu poukázala, rovnako aj na citlivé témy, ktoré dospievajúci citlivo vníma o to viac. Pomedzi to zakomponovala aj humor, takže kniha nie je nejak negatívne ladená a čo oceňujem je aj pomyselný vývin postáv, nestagnujú, ale myslením sa posúvajú vpred.

Úžasná oddychovka, ktorá zaujme tak, že si ani nestihnete uvedomiť, že ste už na jej konci.
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Vůbec mluvili jen málo, ale trávili čas spolu, každý ponořený do svého vlastního víru, a drželi jeden druhého, pevně a bezpečně, a moc slov k tomu nepotřebovali. “

Osamělost prvočísel - Paolo Giordano
Osamělost prvočísel
Paolo Giordano