Vianoce

Zasnežená Covent Garden

Nájdu k sebe cestu skôr, ako sa roztopí sneh?

Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #27
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Aktuell, 2021

Ďalšie formáty

Kniha
13,56 €

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého a bezprostredného snúbenca, ktorý ...

Čítaj viac

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého a bezprostredného snúbenca, ktorý ...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne
Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého a bezprostredného snúbenca, ktorý sa už čoskoro stane jej manželom. Všetko nasvedčuje tomu, že to budú dokonalé Vianoce!

Keď je však kvôli chybe ohrozujúcej prevádzku spoločnosti nútená úzko spolupracovať s novým riaditeľom IT Marcusom Walkerom, nie sú to stánky s pečenými gaštanmi v milovanej Covent Garden, ktoré môžu za to, že začnú lietať iskry...
Vážnemu a ctižiadostivému riaditeľovi IT, vždy oblečenému v drahom obleku, chýba akákoľvek kreativita, čo je pre technofóbnu maskérku pekelná kombinácia.

Keď napokon Tilly zistí, že vzťah s jej snúbencom je v troskách, osud zasiahne. V jej blízkosti je čoraz častejšie Marcus s horúcou čokoládou, pri ktorom sa môže vyplakať... Možno práve on bude tým najlepším vianočným darčekom, aký kedy dostala.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
13,56 €
-15 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Novinka
PDF
EPUB
MOBI
10,90 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Covent Garden in the Snow
Počet strán
3765-6 hodín čítania
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1291321
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Aktuell

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

7
pred šiestimi dňami
Vianoce v Londýne
Oči sa dotkli slov a tvár mi pohladili snehové vločky. Spolu s Tilly som sa namiesto bieleho záveja snehu strácala v pocitoch a tajomstvách. Nakoniec sa mi ale splnil sen, Zasnežená Covent Garden sa zaligotala v snehu, naplnila farbami Vianoc a objala ľudí svojou náručou lásky.
Cítila som sa ako nevítaný hosť, na ktorého prítomnosť zabudli upozorniť, a preto sa o ňom len šepkalo. Stála som uprostred zákulisného zmätku štátnej opery, rovnako neviditeľná ako všetci tí, ktorí sa nachádzali za oponou. Vo svete maskérov ma privítala Tilly so srdcom, ktorému chýbala láska, s rodinou, ktorej ublížila a prstami, ktoré vedeli čarovať (s výnimkou toho, ak práve neotvorila prílohu obsahujúcu vírus). Miluje knihy, nedokáže vypiť biele víno bez toho, aby jej príliš rýchlo nerozmazalo svet a píše si e-maily s človekom, ktorý jej ukazuje svoju pravú tvár, tak dokonale skrytú za maskou ľahostajnosti. Začali si kresliť spoločnú budúcnosť bez toho, aby o tom vedeli. V práci spolupracuje s Marcusom, chladným kolegom z IT oddelenia, pre ktorého je chodiacou katastrofou s nápisom “pozor, nedotýkať sa”. Ich spoločne strávený čas bol mojim najobľúbenejším, s iskrami nenávisti k technike, podlamujúcimi sa kolenami a skrytou túžbou. Sama musí zistiť, že nie všetky úsmevy sú skutočné a klamstvo zdvíha kútiky úst rovnako ľahko ako skutočný cit.
Čakal ma cudzí svet opery a sneh, o ktorom som snívala, sa mi roztopil v dlaniach. Som zimovníčka s prechodným pobytom v Zimohrade ( :D :D :D), takže sivé mračná sľubujúce tanec snehových vločiek a stavanie snehuliakov, ktorých si na druhý deň k sebe zobrali slnečné lúče, mi vážne nestačili. Ak nečakáš snehom pokrytý Londýn na každej strane (a tie biele ďobky začali lietať až okolo strany 130), tak myslím, že Zasnežená Covent Garden je magickým predvianočným príbehom.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia