Zasnežená Covent Garden

Nájdu k sebe cestu skôr, ako sa roztopí sneh?

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého... Čítať viac

3,8 40 hodnotení
Vydavateľstvo
Aktuell, 2021
376 strán
5-6 hodín čítania

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého a bezprostredného snúbenca, ktorý ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
The Covent Garden in the Snow - Jules Wake
EPUB (Adobe DRM)
Angličtina, 2017
Ihneď na stiahnutie

4,43 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Prežite (aj) tieto Vianoce v romantickom Londýne
Tilly Hunterová má úžasných priateľov, vysnívanú prácu umeleckej maskérky v prestížnej opernej spoločnosti a Felixa, láskavého a bezprostredného snúbenca, ktorý sa už čoskoro stane jej manželom. Všetko nasvedčuje tomu, že to budú dokonalé Vianoce!

Keď je však kvôli chybe ohrozujúcej prevádzku spoločnosti nútená úzko spolupracovať s novým riaditeľom IT Marcusom Walkerom, nie sú to stánky s pečenými gaštanmi v milovanej Covent Garden, ktoré môžu za to, že začnú lietať iskry...
Vážnemu a ctižiadostivému riaditeľovi IT, vždy oblečenému v drahom obleku, chýba akákoľvek kreativita, čo je pre technofóbnu maskérku pekelná kombinácia.

Keď napokon Tilly zistí, že vzťah s jej snúbencom je v troskách, osud zasiahne. V jej blízkosti je čoraz častejšie Marcus s horúcou čokoládou, pri ktorom sa môže vyplakať... Možno práve on bude tým najlepším vianočným darčekom, aký kedy dostala.
Čítať viac
Originálny názov
Covent Garden in the Snow
Počet strán
376
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1291321
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Aktuell
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,8 / 5

40 hodnotení

11
14
12
0
3

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

10
24.12.2022
Iný vianočný príbeh
Keďže som čítala ako prvú Zasnežený Nothing Hill, tak mi nedá napísať túto recenziu ako porovnanie s touto knihou. Zatiaľ čo prvá kniha bola zameraná na romantický vzťah v zimnom Londýne, táto dáva dôraz skôr na kolegiálne vzťahy a ten romantický tam hrá druhú nôtu. Čiže kto hľadá vyslovene romantický príbeh, siahla by som po prvej menovanej. Čítať viac
7

Od mladosti rada čítam a keďže pomerne veľa času som trávila presunom z jedného miesta stretnutia na druhé, tak som okrem učenia trávila čas čítaním príbehov. Stres zo zápasov, množstvo času pri prresunoch mi pomáhali riešiť aj knihy. Môj záber je široký a nehanbím sa priznať, že mám rada aj príbehy z červenej knižnice, ale aj detektívky, historické romány i romány zo zdravotníckeho prostredia, ku ktorému ma priviedla moja sestra lekárka. Nepohrdnem ani dobrou autobiografiou, či originálom knihy v angličtine, nakoľko moje kroky viedli a neustále vedú i do zahraničia. V poslednom období som "prepadla" knihám osobného rozvoja a i odborným knihám, ktoré súvisia s mojou profesiou. Rada sa riadim recenziami iných čitateľov a tak sa snažím i ja, po prečítaní svojich knižiek, napísať svoj názor, hlavne ak ma kniha zaujala.

Andrea Považanová
Overený nákup
15.5.2022
Zasnežená Covent Garden - príjemné čítanie
Budem stručná, spočiatku som mala problém sa vcítiť do pozície a zmýšľania Tilly, ale viem, že ak niečo vášnivo milujeme, tak niektoré veci v živote idú aboslútne bokom...Zaujímavý pohľad do zákulisa divadelnej scény maskérov, ale i súdržnosti v tejto komunite ľudí... Je to Londýn ako si ho pamätám, plný zvláštnych ľudí i príbeho....Kniha istým spôsobom dáva i kus nádeje v dnešných časoch, že nie je všetko úplne zlé a lenjednostranne vnímené... I keď sú okamihy, ktoré tak vyzerajú navonok a spôsobujú nám v živote problémy... Oddychové čítanie. Za mňa fajn kniha na využitie času pri cestovaní.... Čítať viac
Nika D
Neoverený nákup
6.2.2022
Skvelá kniha
Skvelá kniha presne na zimné večery so šálkou čaju. Príjemný dej, prostredie, príbeh. Doslova sa čítala sama. Teším sa na ďalšiu knihu od tejto autorky. Čítať viac
7
31.1.2022
Zimný Londýn s nádychom Vianoc
Keď vám na oči sadne vločka, je to ako bozk od anjela :)

Tilly pracuje ako umelecká maskérka v londýnskej opernej spoločnosti. Má výborných kolegov, skvelých priateľov, snúbenca.
Svoju prácu miluje presne takú aká je. Bez rôznych zmien, vylepšení a podobných "inovácií", ktoré by narúšali jej doterajší zabehnutý systém.
Preto keď je donútená, aj kvôli svojej chybe, spolupracovať s Marcusom, novým riaditeľom oddelenia IT, všade lietajú iskry.
Dvaja úplne odlišní ľudia postupne spoznávajú nielen prácu toho druhého, ale aj "toho druhého" :)
Hlavnú hrdinku príbehu, Tilly, som si obľúbila a páčilo sa mi, že sa vyvíjala nielen ona, ale aj jej rôznorodé vzťahy. Či už to bol "iskrivý" vzťah medzi ňou a Marcusom alebo "chladný" no na konci vrúcny vzťah so sestrou Christelle, či na rozpad odsúdený vzťah so snúbencom Felixom.
Oceňujem milý, uveriteľný romantický príbeh, prostredie zákulisia operných predstavení, a hlavne... Zimný, predvianočný Londýn :)

Od Jules Wakeovej som prečítala aj Zasnežený Notting Hill a priznám sa, že ten sa mi páčil o kúsoček viac než Covent Garden, no vôbec mi to neubralo z čitateľského zážitku :)

Ak hľadáte nejakú príjemnú romanticko-zimnú knižnú oddychovku, tak kľudne siahnite po Zasneženej Covent Garden :)

Poznámka na koniec: Trošičku ma mrzí niekoľko (zopár, dosť) pravopisných chýb v texte, ktoré mi vždy nachvíľku "zabrzdili" čítanie :-/
Čítať viac
8
19.1.2022
Príjemný oddychový príbeh
Na knihu som sa veľmi tešila, keďže predošlá od autorky bola výborná.
Tento príbeh sa tiež odohráva počas predvianočného obdobia, ale vianočnej atmosféry by som kľudne prijala ešte viac. Romantickému príbehu nie je čo vytknúť. To sa už nedá povedať o viacerých preklepoch alebo chybách prekladu, ktoré rušia celkový dojem čitateľa.
Čítať viac

„Na veľa ciest v živote sa dá zohnať mapa, ale najvzácnejšie sú tie, ktoré nečakáme. “