Milovaný nevlastní bratr

Novinka
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2021

Ďalšie formáty

Kniha
16,19 €

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube....

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval, když jsem byla v posledním ročníku na střední, a já jsem absolutně nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Zuřila jsem, že si svoji zlost vybíjel na mně, protože tu s námi nechtěl být. Zuřila jsem, že si do svého pokoje vodil holky ze střední. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli.

Zpočátku jsem si myslela, že za pozornost stojí jenom jeho zevnějšek: potetované břišáky a ostře řezané rysy v obličeji. Pak se to mezi námi začalo měnit a jedné noci to vyvrcholilo. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo dalších několik let, než jsem Eleca znovu uviděla. Když naši rodinu zasáhla tragédie, musela jsem se s ním znovu střetnout. A z puberťáka, který mě tenkrát dokázal pobláznit, se teď stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

16,19 €

Posielame do piatich dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
EPUB
MOBI
10,90 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Stepbrother Dearest
Počet strán
3124-5 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1621-5
ISBN EPUB
978-80-269-1620-8
Naše katalógové číslo
1023151
Jazyk
čeština
Preklad
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

15

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
11.10.2021
Tak toto bola riadna jazda. Waaau. Penelope Ward ma tentokrát veľmi prekvapila, pretože jej knihy sú také príjemné oddychovky, ale z tejto knihy na mňa sálali emócie. Vo väčšine kníh, ktoré som od nej čítala, tak sa jednalo o takých príjemných hlavných hrdinov, žiadny badboy, a v tejto máme badboya.

Skvelý štýl písania, o tom ani niet pochýb. Kniha sa čítala skvele, a bola nesmierne do detailov premyslená. Táto kniha bola tak vyšperkovaná, celý príbeh bol vymyslený skvele a záver ma dostal. Páčilo sa mi zakomponovanie knihy a jednotlivé texty z knihy, ktoré sme si mohli prečítať. Mohli sme tak viac porozumieť hlavnému hrdinovi, čo sa mi veľmi páčilo. Romantická linka bola skvele vykreslená, výborná chémia a spoločné scény. Trošku sa mi nepáčilo meno Chelsea pre vedľajšiu postavu - ženu, ale nevadilo mi to až tak extrémne. To len taká drobnosť.

Boli tam aj prekvapivé momenty, a páči sa mi, že príbeh nebol prvoplánový. Táto zápletka a téma nevlastných súrodencov ma asi nikdy neomrzí, a mňa táto tematika baví veľmi čítať. Obzvlášť ak je veľmi dobre spracovaná. Ja vám túto knižku nesmierne odporúčam, veľmi sa mi páčila. Páčilo sa mi aj spracovanie, že sme mali v knihe vlastne 2v1 takým spôsobom, že určitá časť knihy sa venuje hlavným hrdinom a ich stretnutiam/situáciám, ktorým čelia v mladom veku, čiže máme tu také young adult a neskôr sa dostávame k časti, kde sú už dospelí a majú čo, to za sebou, takže máme to také new adult. Výborne skombinované a plynulý prechod. Určite odporúčam túto knižku, jedna z najvydarenejších, ktoré som od autorky čítala.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle