Dokonalý manžel - Adriana Macháčová, Ikar, 2020

11,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Dokonalý manžel

Povedal niekto skutočnú pravdu o svojom manželstve? Nina rozhodne nie. Bola presvedčená, že keď sa vydá, rodinu zabezpečí manžel a ona sa bude venovať iba výchove detí. Idylka... Čítať viac

Vydavateľstvo
Ikar, 2020
240 strán
3-4 hodiny čítania

Povedal niekto skutočnú pravdu o svojom manželstve? Nina rozhodne nie. Bola presvedčená, že keď sa vydá, rodinu zabezpečí manžel a ona sa bude venovať iba výchove detí. Idylka sa skončí vo chvíli, keď sa dozvie, že jej muž čaká dieťa s inou... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina

11,90 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 2 – 3 dní

Dostupné v 57 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Hyperion - Dan Simmons, Lindeni, 2024

Viac o knihe

Povedal niekto skutočnú pravdu o svojom manželstve? Nina Martinková rozhodne nie. Po rozvode rodičov na vlastnej koži spoznala, čo je to vyrastať bez matky. Viera Baumannová mala totiž jediný cieľ – urobiť skvelú kariéru. Nina bola presvedčená, že keď sa vydá, rodinu zabezpečí manžel a ona sa bude venovať iba výchove detí. S Oliverom si spoločný život starostlivo naplánovali: najprv luxusný byt v centre mesta s oleandrami na terase, potom auto, cestovanie a napokon dieťa. Idylka sa skončí vo chvíli, keď sa Nina dozvie, že jej muž ho čaká s inou. A aby toho nebolo málo, mladučká Kristína záhadne zmizne. Nina je zmätená, nevie, či ešte môže Oliverovi veriť. Najhoršie je, že jej krehké sebavedomie nahlodáva strašné podozrenie. „Som ako káva, zamiešate ju a zrnká sa vždy usadia na dne,“ hovorieva o sebe.

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť


Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Čítať viac
Počet strán
240
Väzba
pevná väzba
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
312 g
ISBN
9788055174808
Rok vydania
2020
Naše katalógové číslo
750873
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Ikar
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Dokonalý manžel - Adriana Macháčová, Ikar, 2020
Spoločníčka - Lucia Olrinková, Marenčin PT, 2020
25,07 €
Ušetríte 1,73 €

Hodnotenia

4,4 / 5

13 hodnotení

7
4
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

8

zdroje kníh: 1. verejná knižnica - Košice 2. knihy z 2ej ruky 3. kupované online a dary či požičané SPISOVATEL: počasVŠ - pár článkov o cestovaní (3) vydaných košickým večerom športové články v online hre PPM spisovateľský cieľ č. 1 brožúrka histórie rodnej dediny mojej mamy, aspoň v .pdf verzii, cieľ č. 2 kniha spomienok a postrehov z môjho a rodinného života (životopis) cieľ č. 3 kniha resp. album fotografií - portrétov nafotených mojim otcom cieľ č. 4 vydavateľské a editorské ambície pre svoju tvorbu cieľ č. 5 písanie blogov úvah o financiách, spoločnosti, politike a športe

Michal Fizer
Overený zákazník
16.9.2023
nezaujala, nudnejší málo príťažlivý príbeh
náhodou mi kniha prišla pod ruku, pozrel som recenzie a dal jej šancu no nezaujala,
téma aj fajn taká nadčasová, túžba mať dieťa, nevera, no je to podané málo zaujímavo všednejším štýlom,
Macháčová vyzerá sympaticky, písať vie ale aby nadchla náročnejšieho čitateľa to nestačí
Čítať viac
8.6.2022
Pútavé s nečakaným koncom
Kniha, ku ktorej som sa dostala výmenou a ktorá na mňa čakala dlhší čas v poličke. Zistila som, že pri slovenských knihách mi je príbeh bližší, autentickejší, na druhej strane pri nich menej "snívam", pretože prostredie, zvyky sú poväčšine známe.

Kniha Dokonalý manžel nie je moja prvá od autorky, no rovnako, ako pri predošlej, mi nesadli hlavné postavy. Mužská absolútne, ženská trošku viac, ale občas som mala pocit, že by potrebovala preplesk. Nevedela som sa stotožniť s jej zmýšľaním a rozhodnutiami. Príbeh však bol pútavý a záver pre mňa nečakaný.

Určite by som v takom vzťahu fungovať nedokázala, ani nechcela. Verím však, že existujú, a som z toho smutná.
Čítať viac
19.8.2021
Dokonalý manžel
Od tejto knihy som nemala veľké očakávania, keďže som si myslela, že mi nesadne, pretože je pre staršiu vekovú kategóriu.
ALE, už na začiatku sa to začalo komplikovať, čo mám rada, lebo neznášam zbytočné opisy a naťahovačky.
Tehotenstvo, smrť, obviňovanie, boj...Oliver mi riadne liezol na nervy a čím dlhšie som knihu čítala, tým viac som mala chuť vykopnúť ho.
Celý príbeh bol super, čítalo sa to rýchlo a ani neviem ako mala som prečítanú celú knihu.
A moja myšlienka pri tejto knihe: Podporujme slovenských autorov, pretože ich knihy sú niekedy stokrát lepšie ako zahraničné.
Čítať viac
Marcela Krajčiová
Neoverený nákup
15.2.2021
Vynikajúce čítanie
Kniha bola skvelá. Napínavá, no ľahko čitateľná. Príbeh lásky, manželstva, rodiny, osobných vzťahov a problémov. Naozaj perfektná. Nedalo sa od nej odtrhnúť. Klobúk dole. Čítať viac
Andrea Mikušová
Neoverený nákup
15.12.2020
Skvelý zážitok
Táto autorka ma ani teraz nesklamala, na jej knihy sa vždycky teším,lebo sa pri nich zakaždým úplne dokonale odpútam od mojich starostí a zabudnem na celý svet. Aj táto kniha je taká,zápletka vás tak silno chytí že musíte čítať ďalej až do samotného konca.Páči sa mi,že koniec je taký reálny,žiadna rozprávka s úžasným rozuzlením,takže ja túto knihu určite s radosťou všetkým odporučam. Čítať viac
Anna Mrázová
Overený zákazník
2.11.2020
Výborný relax
Ľudia potrebujú istoty a zvlášť v pohnutých časoch. A knihy Adriany Macháčovej to spĺňajú na 100 percent. Príbeh rozprávaný očami Niny je natoľko zapletený, že vám nedovolí pustiť knihu z rúk. Veľmi oceňujem, že autorka prichádza s románom, ktorý opisuje síce večné témy lásky a zrady, ale sú zasadené do nekoronových čias. Človek si tak krásne vypne na pár hodín hlavu od starostí vonkajšieho sveta.
Ďakujem za opäť krásnu postavu starej mamy, ktorá mi pripomenula moju vlastnú a tak miesto na cintoríne som spomínala a kropila slzami stránky pri čítaní Dokonalého manžela.
Veľmi odporúčam!
Čítať viac
Oľga
Neoverený nákup
30.10.2020
Majstrovská zápletka a zaujímavé pasáže mi nedovolili knihu odložiť, kým ju neprečítam. Svet hlavnej hrdinky Niny, najmä jej naštrbený vzťah s matkou, mi bol veľmi blízky. Román je neobyčajne presvedčivo napísaný a všetky postavy čitateľovi priam ožívajú pred očami. Ide o zaujímavý dramatický príbeh, s trpkou iróniou a nečakaným rozuzlením. Určite siahnem aj po iných knihách tejto spisovateľky. Čítať viac

Adriana Macháčová

Čítať viac

Vydavateľstvo Ikar

Čítať viac
Kúpte spolu
Dokonalý manžel - Adriana Macháčová, Ikar, 2020
Spoločníčka - Lucia Olrinková, Marenčin PT, 2020
25,07 €
Ušetríte 1,73 €

„Zvoliť si pochybnosti ako životnú filozofiu je rovnaké, ako keby sme si zvolili nehybnosť za dopravný prostriedok.“

Plavba s tigrom - Yann Martel, 2003
Plavba s tigrom
Yann Martel