Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Súkromné problémy: Denis - Hana Repová, MERIDIANO-press, 2021

13,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Súkromné problémy: Denis

Nič by neprekvapilo Denisových súrodencov viac, ako jeho vyhlásenie, že sa musí ženiť. Nikto z nich totiž ani netušil, že sa s niekým stretáva. Plán, ktorý im predostrie, ich... Čítať viac

4,8 33 hodnotení
3. diel série
Súkromné problémy
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2021
256 strán
4-5 hodín čítania

Nič by neprekvapilo Denisových súrodencov viac, ako jeho vyhlásenie, že sa musí ženiť. Nikto z nich totiž ani netušil, že sa s niekým stretáva. Plán, ktorý im predostrie, ich ale doslova šokuje... Čítať viac

  • Pevná väzba s prebalom
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v 56 knižniciach. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania
Soukromé problémy: Denis - Hana Repová, Red, 2024
Pevná väzba
Čeština, 2024
Na sklade 2 ks

15,74 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Občas musíme opustiť všetkých, aby sme našli seba samého.

Nič by neprekvapilo Denisových súrodencov viac, ako jeho vyhlásenie, že sa musí ženiť. Nikto z nich totiž ani netušil, že sa s niekým stretáva. Plán, ktorý im predostrie, ich ale doslova šokuje. Napriek tomu, že sú Sebastian, Tina aj Lilly proti, rozhodne sa Denis vsadiť všetko na jednu kartu. Je totiž presvedčený, že jeho zámer musí vyjsť. Po krátkom čase však zistí, že niektoré životné rozhodnutia sú ťažšie ako predpokladal, a je iba na ňom, ako sa s dôsledkami svojho konania vysporiada.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
866207
Počet strán
256
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rozmer
136×192 mm
Hmotnosť
320 g
ISBN
9788082140555
Rok vydania
2021
Edícia
Moderné romány
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
3. diel série
Súkromné problémy
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

33 hodnotení

27
1
0
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

21.6.2023
Táto séria je taká výborná, že po dvoch prvých dieloch, ktoré som prečítala hneď za sebou som si dala pauzu aby som si ďalšie diely "pošanovala a aby mi vydržali čo najdlhšie".
A že som si tento príbeh užila ako sa patrí! Do popredia sa dostáva Denis ale autorka šikovne dej prekladá aj osudmi ostatných súrodencov, dáva si záležať na vývine postáv, atmosféry a deja. Budem sa opakovať - ale tieto knihy sú úžasné.
Čítať viac
31

Milujem knihy. Čítam všade. U lekára, v autobuse, doma, v posteli. Všade kam sa pohnem beriem knihu so sebou.

Tatiana Dyačovská
Overený zákazník
13.9.2022
Séria Súkromné problémy
3tí diel série od tejto autorky. Kniha je zrozumiteľne napísaná, ľahko sa čítala. Denis a jeho problémy sa tiahnu celou knihou. Ale ten koniec. To ma dostalo. Čítať viac
Juliana
Neoverený nákup
28.4.2022
Všetky knihy tejto série sa mi páčili. Hlavne tá súdržnosť všetkých súrodencov aj keď každý z nich je inej povahy. Každý má svoje problémy ale vždy držia spolu aj napriek takým súrodeneckým nezhodám. Vždy si nájdu riešenie, len aby vzdali úctu svojim rodičom. Veľmi sa mi páčilo to, že sa všetci vrátili po smrti rodičov do svojho hniezda. Aj keď uvažovali o predaji rodičovského domu, predsa sa dohodli na tom, aby ostal v ich vlastníctve. Priznám sa, padli aj slzičky. Vrelo odporúčam. Teším sa na ďalšie vydania kníh tejto autorky. Čítať viac
19.4.2022
Denis - rodinný zabávač
Tretia časť rozoberá život hlavne Denisa - rodinného zabávača, ktorý sa ocitol v probléme, z ktorého nevidel iné východisko, ako to, že sa musí prihlásiť do reality šou, ktorej výsledkom bude svadba s neznámym dievčaťom. Počas tejto šou však spoznáva Moniku, pri ktorej zistí, čo od života očakáva.

Popri Denisovom príbehu sa v knihe riešia aj jeho súrodenci, ich vzťahy a napredovanie v živote.
Čítať viac
jozka_miluje_knihy
Neoverený nákup
6.1.2022
Súkromné problémy Denis je tretia časť úžasnej série od slovenskej autorky. Prebal knihy obsahuje krásna ilustrácia hodiaca sa k príbehu. Na toto pokračovanie som sa tešila a mala som otázniky na ktoré som potrebovala odpoveď a ako inak v tejto časti boli zodpovedané a autorka to superne vyriešila. Týchto súrodencov mám veľmi rada a konečne som spoznala aj Denisa a ešte ostáva Sebastian, takže na čítanie poslednej série sa teším a aj mi bude smutno za nimi. Ale som rada a aj vďačná za túto sériu. Ani v tomto príbehu nemôžu chýbať problémy a prekážky, ktoré musia prekonávať. Človek sa najlepšie naučí na vlastných chybách. Je lepšie ak si nájde svoje miesto v živote a svoju cestu, ktorá ho bude napĺňať. Každý z nás má svoj ciel, ktorý sa snaží splniť a ktorý ho posúva ďalej. Najhoršie je keď sa cíti závislý na niekom a menejcenní. Nedá sa na tom pracovať keď naňho tlačí okolie a on sám nevie kto vlastne je. Keď sa nám v živote nedarí, tak to tiež nie je bohviečo, ale treba spomaliť, zastaviť sa a nájsť si čas na rozmýšľanie, určite človek príde na nejaké rozumné rozhodnutie, ktoré bude musieť urobiť a vtedy musí byť sebec, pretože ak vy samých seba nemáte radi ako môžete mať radi niekoho iného? Po každom páde sa treba postaviť a nevzdať sa. V tomto príbehu je hlavnou postavou Denis, ale dozvedáme sa viac aj o živote ostatných súrodencov. Každý z nich si rieši vlastné problémy a aj niektoré ich spoločné. Ako inak bez hádok, doťahovania sa to nezaobíde. Ak ste nečítali túto sériu, tak to určite napravte, lebo stojí to za to. Ale rozhodnutie je na vás, kľudne si prečítajte anotáciu a uvidíte, či to je pre vás to pravé orechové. Čítať viac
13
Overený zákazník
5.6.2021
Stále rovnako dobré čítanie.
•Na túto novinku som sa veľmi tešila,pretože si ma autorka svojou sériou ~Súkromné problémy~ hneď získala.
•Budem sa zrejme už opakovať,ale štýl písania mi veľmi,preveľmi sedí.Jednoduchý,ľahký a príjemný.Aj keď kniha rozoberá problémy,tak ma pri čítaní neopúšťa spokojný pocit na duši.
•On-rozprávanie je proste pri tejto sérii skvelá voľba,veľmi rada sledujem životy všetkých súrodencov a som rada,že nám autorka dopriala tento širší záber.
•Pri tejto 3.časti ma trošku sklamala dĺžka knihy.Ja som sa skoro rozplakala,keď sa skončila a potrebovala som viac,ale autorka si vytvorila veľmi dobrú pôdu pre poslednú 4.časť o Sebastianovi.
•Preto,že je kniha krátka,som mala z deja trošku uponáhľaný pocit,ale nič to nemení na skutočnosti,že som si príbeh užila,tak isto ako aj predchádzajúce.
•Ja neviem ľudia,čo vám viac k tomu napísať,aby som sa stále neopakovala z mojich predchádzajúcich recenzií.Prečítajte si ich a to všetko,čo som napísala,stále platí.
•Toto je jedna vynikajúca séria,kde je všetko uveriteľné,skutočné,zamotané,bolestné,ale aj veľmi krásne.
Čítať viac
4.6.2021
Taký koláčik ku kávičke ;-)
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Zaujímavý príbeh o Denisovi, ktorý si narobil problémy a najrýchlejší spôsob získania peňazí na splatenie svojich dlhov videl v prihlásení sa do TV show v ktorej si musí nájsť ženu a oženiť sa...nakoľko sa Denis nerád viazal, bola to pre NEHO veľkááá výzva...
Ale VIAC už neprezradím...začítajte sa...
ODPORÚČAM :-) :-) :-)
Čítať viac
Marcela Kocianová
Overený nákup
30.5.2021
Každú knihu , ktorú napísala Hana Repová vyvolala vo mne strašne veľké množstvo emóci.
Tejto knihy som sa nevedela dočkat . Kupila som si ju hneď ako sa dalo ešte v predpredaji a vôbec neľutujem túto kúpu. Všetky knihy od tejto spisovateľky mám veľmi rada.
Čítať viac

Hana Repová

Čítať viac

Vydavateľstvo MERIDIANO-press

Čítať viac

„Vždy sa treba uchýliť k slovám, aby sme zabránili tichu rozprávať príliš hlasno.“

Šarkany - Romain Gary, 2021
Šarkany
Romain Gary