Záhada Sfingy
E-kniha

Útěk z Babylonské věže není snadný, ale návrat je ještě těžší. Thomas Senlin a jeho nesourodá posádka sice unikli ze spárů babylonských byrokratů a despotů, nyní však nemají na... Čítať viac

2. diel série
Knihy Babylonu
Vydavateľstvo
Host, 2021
470 strán
7-8 hodín čítania

Útěk z Babylonské věže není snadný, ale návrat je ještě těžší. Thomas Senlin a jeho nesourodá posádka sice unikli ze spárů babylonských byrokratů a despotů, nyní však nemají na vybranou a na své uloupené vzducholodi musejí ... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

12,29 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Možné zakúpiť do
2. 6. 2024

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Druhá část oceňované tetralogie Knihy Babylonu

Útěk z Babylonské věže není snadný, ale návrat je ještě těžší. Thomas Senlin a jeho nesourodá posádka sice unikli ze spárů babylonských byrokratů a despotů, nyní však nemají na vybranou a na své uloupené vzducholodi musejí vést svízelný život pirátů. Senlin se ovšem nevzdává a dál pátrá po své ztracené ženě.
Bez peněz a velkých nadějí se s žádostí o pomoc obrátí na bájnou postavu Babylonské věže, záhadnou bytost jménem Sfinga. Ta však nikomu nepomáhá zadarmo — a Senlin už dobře ví, že dluhy v Babylonu nejsou nikdy takové, jak vypadají.
Navíc se Thomas Senlin musí rozhodnout, zda dá přednost přátelům, svobodě, nebo své ženě. Jenže čas se mu krátí.
Čítať viac
Originálny názov
Arm of the Sphinx
Počet strán
470
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1843505
Štýl
dobrodružný
Jazyk
čeština
Preklad
2. diel série
Knihy Babylonu
Vydavateľstvo
Host
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

6.6.2022
Výborne pokračovanie prvej knihy
Je iba málo sérii kníh kde druhý diel nie je iba slabý odvar toho prvého. Som rád, že som na ďaľšiu takú narazil.

Prvej knihe som vytkol málo deja v záplave textu. Teraz po prečítaní druhej knihy by moje hodnotenie vyzeralo inak. Moje výhrady sú vlastne stále rovnaké, ale teraz už prvý diel beriem skôr ako dlhý úvod do veľmi zaujímavého sveta. Ani v druhej knihe autor neprináša akciu za akciou a vývoj postáv a deja ide vychádzkovým tempom. Tempo je však príjemné a nebudí dojem zbytočného vŕšenia písmeniek.

Knihu odporúčam ale ak nie ste sto percentný fanúšik fantastickej literatúry odporúčam počkať s celou sériou na jej ukončenie. Vývoj príbehu a koniec tejto knihy môžu naznačovať rovnako veľkolepý tretí diel ako aj pokazenie celej série.
Čítať viac

Vydavateľstvo Host

Čítať viac

„Policajné štatistiky sú ako bikiny. Odhalia pre niekoho málo, pre niekoho veľa, ale vždy iba toľko, ako chcel sám autor.“

Mafiánska poprava? - Peter Šloser, 2019
Mafiánska poprava?
Peter Šloser