Nádej jednej matky - Francine Rivers, Kumran, 2023

18,96 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Nádej jednej matky

Na prelome 19. a 20. storočia odchádza ohnivá Marta Schneiderová zo Švajčiarska za lepším životom. V snahe uskutočniť nádej svojej matky a vlastné sny putuje po rôznych miestach... Čítať viac

1. diel série
Martino dedičstvo
Vydavateľstvo
Kumran, 2023
440 strán
6 hodín čítania

Na prelome 19. a 20. storočia odchádza ohnivá Marta Schneiderová zo Švajčiarska za lepším životom. V snahe uskutočniť nádej svojej matky a vlastné sny putuje po rôznych miestach Európy a napokon až do Kanady, kde... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
19,90 €

18,96 €

-5 %
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

S týmto mužom - Jodi Ellen Malpas, Ikar, 2024

Viac o knihe

Úspešná séria, ktorá očarila čitateľov na celom svete

Kniha prvá
Na prelome 19. a 20. storočia odchádza ohnivá Marta Schneiderová zo Švajčiarska za lepším životom. V snahe uskutočniť nádej svojej matky a vlastné sny putuje po rôznych miestach Európy a napokon až do Kanady, kde sa zoznamuje s príťažlivým Niclasom Waltertom. Žiadna z jej doterajších skúseností ju nepripravila na obete, ktoré musí priniesť ako manželka a matka. Okolnosti zavedú mladú rodinu do Kalifornie, kde Marta túži svojim deťom zaistiť lepšiu budúcnosť. Život ju však naučil, že prežije iba najsilnejší. Jej drsná láska často naráža na nepochopenie, a to predovšetkým zo strany najstaršej dcéry Hildemary Rose, ktorá dychtí po matkinom uznaní. Na pozadí dramatických udalostí druhej svetovej vojny sa Hildie zamiluje a založí si vlastnú rodinu. Nečakané tragické udalosti však prinútia matku a dcéru čeliť vlastným chybám a sústavne sa prehlbujúcej priepasti, ktorá ich môže navždy rozdeliť.
Román Nádej jednej matky, ktorý pokrýva celú prvú polovicu 20. storočia, je prvým dielom pútavej a lyrickej rodinnej ságy o viere, snoch, sklamaní a hĺbke milosrdenstva a odpustenia v jednom z najpevnejších pút, aké v živote existuje – vo vzťahu matky a dcéry.

Francine Riversová si už roky získava kladné hodnotenia kritikov a sympatie čitateľov na celom svete. Medzi jej úspešné romány patria napríklad Tá dáma je moja, A zaznel šofar, Posledný pojedač hriechov, Šarlátová niť, Vykúpená láska, Dielo majstra, Most do prístavu, Leotina záhrada a trilógia V znamení leva.
Čítať viac
Originálny názov
Her Mother’s Hope
Počet strán
440
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
176×250 mm
Hmotnosť
584 g
ISBN
9788089993864
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1829881
Štýl
duchovný
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Spojené štáty
1. diel série
Martino dedičstvo
Vydavateľstvo
Kumran
Pre koho
pre kresťanov, pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Nádej jednej matky - Francine Rivers, Kumran, 2023
Modlitby do vrecka pre mamy - Max Lucado, Andrea Lucado, Kumran, 2023
23,86 €

Hodnotenia

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

15
Overený nákup
pred šiestimi dňami
Nádej jednej matky
Na prelome 19. a 20. storočia odchádza ohnivá Marta Schneiderová zo Švajčiarska za lepším životom. V snahe uskutočniť nádej svojej matky a vlastné sny putuje po rôznych miestach Európy a napokon až do Kanady, kde sa zoznamuje s príťažlivým Niclasom Waltertom. Čítať viac
Lucia Vojtášová
Neoverený nákup
2.12.2023
Masterpiece
Táto kniha vám rozorve srdce - pretože budete plne chápať konanie oboch postáv, matky aj dcéry, a zároveň sa stanete pozorovateľmi toho, ako si napriek najlepším úmyslom ubližujú.
Túto knihu som čítala v angličtine - a absolútne som pri tom nechápala, prečo ju ešte nepreložili. Spomedzi všetkej tvorby, čo som od Riversovej čítala, ma práve táto zasiahla najviac. Som strašne rada, že už je aj na slovenskom trhu!
Čítať viac

Recenzie, kritiky

Nádej jednej matky má všetky prvky kasového trháka.
- Denver Post

Dojímavý román plný živých scén, na ktoré čitateľ len tak nezabudne.
- Booklist

Spisovatelia ako Riversová sú dôvodom, prečo ľudia kupujú kresťanské romány.
Publishers Weekly

Francine Rivers

Čítať viac

Vydavateľstvo Kumran

Čítať viac
Kúpte spolu
Nádej jednej matky - Francine Rivers, Kumran, 2023
Modlitby do vrecka pre mamy - Max Lucado, Andrea Lucado, Kumran, 2023
23,86 €

„Keď mám na to náladu, dokážem ju rozosmiať, vtedy sa smeje najmä na sebe, čo je akýsi druh lásky, pretože som tým ocenil niečo v nej.“

Intimita - Hanif Kureishi, 2017
Intimita
Hanif Kureishi