Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas
Knihy
E-knihy

Lucia Jenčíková

13

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Zobraziť viac

Moje odznaky

2019
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Zobraziť viac

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

Lucia Jenčíková

Lucia Jenčíková získala odznak Drozdajka

24.11.2020 14:01

Nenápadné dievča z 12. obvodu sa stane hlavnou postavou odboja voči Kapitolu. Tento tajný odznak, ktorý od nás získavate za prečítanie celej trilógie Hry o život, si môžete virtuálne pripnúť a stať sa tak jej podporovateľom :-)

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:35

Knižka je krásne ilustrovaná, príbehy verne opisujú dobrodružstvá Máše, medveďa a ich kamarátov, presne tak, ako je to aj v seriálovej podobe. Výhodou knihy je, že si ju môžete so sebou kamkoľvek vziať. My sme si ju veľmi užili v čakárni u pediatričky a nejeden nezbedník sa k nám pridal a nahliadol do našej knižky, aj keď tie príbehy už videl aj v televízii. Naozaj vydarená knižka vhodná pre všetkých Mášiných fanúšikov :-)

Čítaj viac

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:28

Krásne krátke zamyslenia na každý deň pre deti - a priznávam, že často nielen pre ne, ale aj pre dospelých. Každý deň obsahuje jeden citát, krátke zamyslenie prispôsobené detskému čitateľovi a námet na poučenie, ktoré si z daného príbehu môžeme vziať. Knižka je krásna, pekne ilustrovaná, obsahovo veľmi bohatá, zrozumiteľná a inšpiratívna hlavne pre deti.

Čítaj viac

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:22

Krásne leporelo, u nás jedno z obľúbenejších. Vhodné hlavne pre chlapcov - ale aj dievčatá, ktoré zaujíma svet strojov. Krásne ilustrácie a pekná interaktívna knižka s posuvnými obrázkami určite upútajú a potešia. Vhodné sú aj krátke námety na rozhovor s dieťaťom pri jednotlivých obrázkoch. Takže je to nielen pekné leporelo, ale aj poučné :-) a deti sa pri ňom dobre zabavia.

Čítaj viac

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:18

Vhodný darček pre mamičky malých nezbedníkov! Kniha obsahuje mnoho hlbokých, krátkych myšlienok. Nie sú tu dlhé traktáty o výchove, ale krásne a stručné indície, ktoré môžu nasmerovať výchovu dobrým smerom. Niektoré sú navyše aj celkom vtipné, takže určite spríjemnia deň. Rozhodne odporúčam! :)

Čítaj viac

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:15

Veľmi vhodná kniha pre zberačov byliniek :) určite oceníte prehľadnosť jednotlivých problémov, receptúry... Práve teraz v tomto jarnom období takmer nepostrádateľná pomôcka pre každého, kto si potrebuje usušiť potrebnú zásobu bylín na ďalšie obdobie. Autorka sa venuje mnohým problémom, takže verím, že každý si nájde to svoje :)

Čítaj viac

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

12.05.2020 12:07

Príjemné a poučné čítanie. Páčilo sa mi, ako je kniha rozdelená do jednotlivých životných období i ročných období. Veľa zvyklostí v bežnom živote ľudí, o ktorých som nikdy nepočula, takže naozaj som sa naučila veľa nových vecí. Tiež oceňujem pridané recepty, vďaka ktorým sa dá ľahko zistiť, čo bolo bežnou stravou našich predkov a čo ľahko a jednoducho dokáže zasýtiť aj nás teraz. Pekné čítanie, naozaj, odporúčam.

Čítaj viac

Lucia Jenčíková

Lucia Jenčíková získala odznak Šťastných 7

14.02.2020 12:36

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Lucia Jenčíková

Lucia Jenčíková získala odznak Môj názor pomáha

20.12.2019 13:09

Ďakujeme, tento rok ste sa zaradili k top recenzentom! Aj vďaka vášmu názoru si ostatní čitatelia budú vedieť ľahšie vybrať.

13

Lucia Jenčíková napísala recenziu

20.12.2019 13:09

Knižky sú veľmi pekné, naše deti ich milujú :-) sú krásne ilustrované, v dobrej a hlavne pevnej väzbe :-) a s milým príbehom. Osobne sa mi najviac páči leto :-) ale ani tie ostatné nezaostávajú. Na každej stránke nájdete množstvo vecí, zvierat, rastlín a pod., ktoré môžete použiť, ak sa učíte prvé slovíčka. Samozrejme, všetko zasadené do príslušných ročných období. Pekný darček, čo poteší každého drobca.

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev