Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilObľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Moje srdcovky
Moje aktivity
Zatiaľ ju iba čítam ale každý winston je na 5 (slovom päť hviezdičiek) odporúčam ju .
Dobrý kniha veľmi veľa som sa dozvedel o mesiaci Európa no aj iné zaujímavé veci, určite ju odporúčam pre milovníkov vesmíru.
Posledná kniha je síce trochu smutná no aj tak ju odporúčam celá séria dáva veľa poznatkov ohľadom vesmíru, je dobrá pre pre čitateľov ZŠ.
Super kniha ani sa nedá opísať je zajímava určite odporúčam čitaľolom ZŠ. (Je to triológia ale nenadväzuje sa na seba).
Dalšia dobrá kniha od Astrid Lingrenovej veľmi napínavá. Zaraduje sa u mňa k top knihám od Astrid Lingrenovej. Odporúčam
Veľmi dobrá knihe je napínavá a samozrejme ju odporučujem milovníkom Astrid Lingrenovej no aj tým ktorý ju až tak nečítajú.
Dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.
Veľmi dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.
Dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.
















