Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Tomáš S.

Moje srdcovky

Moje aktivity

Tomáš S.

Martin H. prečítal knihu

07.04.2021 06:42

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:45

Zatiaľ ju iba čítam ale každý winston je na 5 (slovom päť hviezdičiek) odporúčam ju .

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:42

Dobrý kniha veľmi veľa som sa dozvedel o mesiaci Európa no aj iné zaujímavé veci, určite ju odporúčam pre milovníkov vesmíru.

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:41

Posledná kniha je síce trochu smutná no aj tak ju odporúčam celá séria dáva veľa poznatkov ohľadom vesmíru, je dobrá pre pre čitateľov ZŠ.

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:39

Super kniha ani sa nedá opísať je zajímava určite odporúčam čitaľolom ZŠ. (Je to triológia ale nenadväzuje sa na seba).

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:36

Dalšia dobrá kniha od Astrid Lingrenovej veľmi napínavá. Zaraduje sa u mňa k top knihám od Astrid Lingrenovej. Odporúčam

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:34

Veľmi dobrá knihe je napínavá a samozrejme ju odporučujem milovníkom Astrid Lingrenovej no aj tým ktorý ju až tak nečítajú.

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:32

Dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:32

Veľmi dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.

Martin H. napísal recenziu

31.03.2021 09:20

Dobrá kniha, odporúčam čitateľom na 1. no aj 2. stupni, určite sa oplatí si prečítať aspoň jednu časť, je napínavá a zaujímavá, určite odporúčam.

Na jeho očiach je niečo zvláštne - dokážete sa do nich zamotať ako do pavučiny.
Kniha: Road trip (Beth O'Leary), 2022
Road trip
  • Beth O'Leary