Terézia Sýkorová

4

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Zobraziť viac

Moje odznaky

Moje aktivity

4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

27.01.2023 21:14

Kniha ma neoslovila ako iné od tejto autorky. Čítala som ju dlhšie, nakoľko to nebolo pre mňa niečo od čoho som sa nevedela odtrhnúť. Začiatok bol pre mňa veľmi nezáživný a čítal sa mi ťažko, avšak čím ďalej som pokračovala, tým lepšie sa mi to čítalo. Keď ma kniha zaujalo natoľko, žeby som pri nej strávila aj viac času a prichytila som sa pri tom ako ma začal zaujímať dej, ktorý sa začne odohrávať, zistila som, že je koniec. Samotný záver na mňa pôsobil nedokončene.
Kniha nám každopádne toho ponúka viac a to najmä priblíženie života, ktorý sa menil v závislosti aj od politického diania v krajine.

Čítať viac

4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

29.06.2022 09:41

Priemerná kniha vhodná ako oddychovka na dovolenke, či už pri mori alebo v horách. Dej sa dá ľahko predvídať a aj napriek tomu vás to bude lákať čítať ďalej. Ľahké čítanie a zaujímavý námet z reálneho života. Veľmi ľahko sa môže stať, že sa v živote ocitnete v role hlavných hrdinov z knihy odhliadnuc od ich ďalších činov.

Čítať viac

4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

29.06.2022 09:31

Už dlho som nečítala zlú knihu, ale toto je jedna z nich. Dej je veľmi pomalý. Dobrá téma a všetko ostatné je nuda. Dlhé a zbytočné zároveň. Nedá sa na text vôbec sústrediť, ale ani pri ňom oddýchnuť. Za mňa jedno veľké NIE.

Čítať viac

4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

12.11.2021 21:35

Perfektná knižka pre najmenších "knihomoľov". Je plná farieb, ľahká. Stránky sa dajú zlepiť dokopy suchým zipsom a je možné využiť ju ako hrkálku vďaka pestrým krúžkom na rukoväti. Predná stránka dokonca šuští a to deti milujú. Vaše dieťa si bude zaručene užívať túto knižku a vy si zatiaľ vychutnáte pár pokojných minút.

Čítať viac

4
Terézia Sýkorová

Terézia Sýkorová získala odznak Člen Čitateľského klubu

03.10.2021 22:36

Vaše členstvo v Čitateľskom klube Martinus si zaslúži odznak! Tešíme sa, že s nami čítate dobré knižky a delíte sa s ostatnými knihomoľmi o svoje názory. Lebo raz čítať je lepšie než stokrát počuť ;-)

Člen Čitateľského klubu
4
Terézia Sýkorová

Terézia Sýkorová získala odznak Šťastných 7

15.05.2021 10:28

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

12.12.2020 04:15

Kniha sa číta veľmi ľahko a vôbec vo mne nevytvárala strach. Bola to prvá kniha tohto druhu čo som čítala. Nebolo to niečo od čoho som sa nevedela odtrhnúť, ale zároveň nevylučujem ani ďalšie čítanie tohto žánru. Živo som si dokázala predstaviť príbeh aj vďaka tomu, že sa odohráva v mojej domovine. Záver ako taký bol oproti zvyšku knihy trochu náročnejší a pre mňa nezáživný. Knihu som si objednala na základe recenzií a čakala som od toho čosi viac. Viac strašidelné, napínavé, nepredvídateľné a zrejme aj oveľa viac pútavé.

Čítať viac

4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

24.11.2020 23:18

Do prvých strán som sa musela nútiť, ale akonáhle som sa dostala do deja, príbeh sa stal pútavým. Knihu odporúčam skôr mladším ročníkom, avšak s vyšším intelektuálom nakoľko to je náročnejšie čítanie a určite nepatrí medzi oddychové.

Čítať viac

4
Terézia Sýkorová

Terézia Sýkorová získala odznak Máte čitateľský profil

14.11.2020 06:52

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

Máte čitateľský profil
4
4

Terézia Sýkorová napísala recenziu

14.11.2020 05:49

Veľmi silný životný príbeh plný emócií nielen hlavných postáv, ktorý si vyžadoval vysokú dávku odhodlania, odvahy a predvídavosti bez ohľadu na to ako veľmi bol človek vzdelaný. Pútavý podtón autorkinho písania vyvolával pri čítaní niektorých pasáží zvedavosť dozvedieť sa viac. Trochu ma pri čítaní rozrušilo pár drobných gramatických chýb, ale nie natoľko, aby som si knihu dokázala vychutnať až dokonca. Po prečítaní budete natoľko dotknutý životmi ľudí z knihy, že vás prinúti uvedomiť si ako dobre si žijeme, čo všetko máme resp. smieme.

Čítať viac

Hana - Alena Mornštajnová, 2020
Hana
  • Alena Mornštajnová
4,9
13,90 €

„Smútim za ňou nekomplikovane a absolútne. To je moje šťastie aj moja smola. Už zakrátko sa mi v hlave vynorili slová: Chýba mi v každom čine i v každej nečinnosti. “

Roviny života - Julian Barnes, 2014
Roviny života
Julian Barnes