Knihy
E-knihy

Simona Hanková

6

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Člen Čitateľského klubu

15.11.2019 14:49

Vaše členstvo v Čitateľskom klube Martinus si zaslúži odznak! Tešíme sa, že s nami čítate dobré knižky a delíte sa s ostatnými knihomoľmi o svoje názory. Lebo raz čítať je lepšie než stokrát počuť ;-)

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Máte čitateľský profil

15.11.2019 14:43

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Pravý knihonaut

01.03.2019 12:00

Vydať sa na Knižnú odyseu po literárnych svetoch chce poriadnu dávku odvahy! Vy ju máte, a preto vám hviezdy ležia pri nohách a tento odznak zdobí hruď (alebo aspoň vašu zbierku).

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Hráč knižnej šifry

03.12.2018 12:00

Vaše aktívne zapojenie sa do Poslednej knižnej šifry si zaslúži odznak! A veríme, že nebude ani zďaleka posledný za účasť v knižných súťažiach. Len tak ďalej! :-)

6
6

Simona Hanková napísala recenziu

01.12.2018 17:13

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Super kniha, ak vás zaujíma, čo sa dialo v koncentračných táboroch a všetko okolo toho, odobne som vobec netušila alebo mi ani nenapadlo že aj v niečom takom prísnom ako koncentračné tábory sa dalo si prilepšiť, ak ste mali dobré známosti. Alebo aj to že v tábore boli aj rozne komandá na roznu prácu... a kazde komando malo ine zivotne podmienky... jedno lepsie, druhe horsie, alebo bolo už na zaciatku odsudene na smrt. Z knihy som sa podozvedala naozaj vela nových veci o diani v koncentrákoch a je to premna dosť zaujimave.

Čítaj viac

6
6

Simona Hanková napísala recenziu

01.12.2018 17:10

Super kniha, ak vás zaujíma, čo sa dialo v drsných koncentračných táboroch a všetko okolo toho. Odporúčam takisto aj knihu Utiekol som z Osvienčimu, ktorá je na podobný štýl a v Mengeleho dievčati sa tiež okrajovo spomína jej hlavný hrdina.

Čítaj viac

6
6

Simona Hanková napísala recenziu

19.11.2018 19:57

Uzasna kniha, vsetko tam je skvele opisane dost podrobne, myslím si že pre ludi ktorých zaujima co sa tam vlastne dialo a ako to fungovalo to je dobré citanie, poucne a casto aj velmi smutne a hrozostrasne... ale nechyba tam aj cast krasy toho aky aj vtedy dokazal byt zivot a laska pekna...

Čítaj viac

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Horúce novinky

23.10.2017 10:06

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

6
Simona Hanková

Simona Hanková získala odznak Plány do budúcnosti

29.01.2015 13:48

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev