Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilPráve čítam
Obľúbené literárne žánre
Moje aktivity
Tak tento spisovateľ je unikátny. Veľmi pútavým a strhujúcim spôsobom opisuje charakteristiky postáv a ich dianie. Začala som 1. poviedkou, ktorá ma až tak neoslovila. Potom som si nalistovala jeho preslávený "Bludný vlak", ktorý ma trochu na prvý dojem sklamal, ale ostáva v pamäti, a po 2. prečítaní už to bolo ono. Jeho poviedky sú proste nezabudnuteľné, aj keď ich čítanie určite nie sú pre každého. Jeho diela radím ako ťažšiu literatúru, nad ktorou sa musím pozastavovať, porozmýšľať. Ak si niekto chce vziať oddychovú knižku k moru, určite nie. Grabinski má svoj okruh čitateľov, ktorí naňho nedopustia, k nim patrím aj ja. Doporučujem čitateľom, ktorí hľadajú " o niečo viac".
Táto kniha bola asi najlepšia, akú som v poslednej dobe čítala. Krásne napísaný skutočný príbeh, uveriteľný, ktorý sa ľahko číta. Nie je prelimonádovaný, predsa som ledva čítala, kvôli slzám, ktoré som vyronila na každej druhej strane. Mala som ho zmáknutý za 4 dni pár hodín čítania. Keď som sa dozvedela, že má voľné pokračovanie, potešila som sa.
Nakoľko sa mi páči anotácia a recenzia, rada by som si túto sériu prečítala. Je však určená pre deti a mládež. Vie mi niekto sem napísať, či tieto knihy zaujmú aj už dospelú staršiu ženu?
Tak tento film ma úplne dostal. Nepamätám, či som vôbec toľko plakala ako pri tomto filme. Dojímavý, citlivý príbeh, ktorý vyjadruje nekonečnú oddanosť psíka.
- Richard Gere
- Joan Allen
- Cary-Hiroyuki Tagawa
- Sarah Roemer
- Jason Alexander













