Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Branislav Obročník

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre

Moje aktivity

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:30

Veľmi zaujímavá kniha z maminou sme ju čítali a bola veľmi dobrá , Fínska spisovateľka a takúto dobrú knihu pre deti napísala a aj dospelému človeku by sa pacila

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:28

Veľmi dobrá kniha veľmi sa mi páčila z maminou sme ju čítali a je veľmi dobrá , tá spisovateľka píše super knihy pre deti a myslím si že aj dospelému človeku by sa táto kniha páčila

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:26

Táto kniha má vyše 100 rokov a je veľká škoda a hanba že táto kniha nebola preložená aspoň do češtiny niekedy aspoň v 50 rokoch . Videl som aj film a vďaka tomuto filmu som siahol po tejto knihe . Aj keď je vhodná pre menších čitateľov mne ako dospelému človeku sa mi táto kniha veľmi páčila a som rád že vyšla v slovenčine . Ani krátka ani dlhá tak akurát a človek ku prečíta Raz dva a myslím si že aj dospelému človeku by sa táto kniha páčila a vhodná je na čítanie dieťaťu pred spaním veľmi odporúčam kúpiť dieťaťu túto knihu ako darček k narodeninám či na Vianoce , vrelo odporúčam túto knihu každému dieťaťu .

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:20

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke veľmi sa mi tá kniha páčila , som už síce dospelý ale aj tak bola kniha dobrá veľmi . Dieťa keď toto čítal túto knihu má pocit ako by malinti dvaja dialóg alebo ako by počúvali audioknihu

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:20

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke veľmi sa mi tá kniha páčila , som už síce dospelý ale aj tak bola kniha dobrá veľmi . Dieťa keď toto čítal túto knihu má pocit ako by malinti dvaja dialóg alebo ako by počúvali audioknihu

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:19

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke veľmi sa mi tá kniha páčila , som už síce dospelý ale aj tak bola kniha dobrá veľmi

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:19

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke veľmi sa mi tá kniha páčila , som už síce dospelý ale aj tak bola kniha dobrá veľmi

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:19

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke veľmi sa mi tá kniha páčila , som už síce dospelý ale aj tak bola kniha dobrá veľmi

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:18

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke

Branislav Obročník napísal recenziu

25.10.2024 19:18

Odmalicka mám rád Pata a Mata a keď som čítal túto knihu mal som pocit aj vďaka tým ilustráciam že sú obaja nadabovany , človek má dokonca pocit že počúva audio knihu Pat a Mat , veľmi dobrá kniha a poteší aj dospelého človeka ktorý vyrastal na tejto rozprávke

Čo má cítiť? Kam má kráčať? Na koho sa hnevať? O čo sa usilovať? Kde je ten jediný pevný bod, od ktorého sa dá odvodiť všetko ostatné, čo by už konečne spolu súviselo, bolo by to správne a fungovalo by to tak, že by už nebolo potrebné vracať sa z kratšej cesty? Konečne sa nemusieť vracať z kratšej cesty, ako už toľkokrát za svoj dospelý život.
Kniha: Úplne najviac (Maxim E. Matkin), 2013
Úplne najviac
  • Maxim E. Matkin