Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Andrea Grácová

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som aká som iná už nebudem

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som aká som iná už nebudem

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje srdcovky

Moje aktivity

Andrea Grácová napísala recenziu

07.03.2025 09:47

Je to volny pokračovaním Prvej Veternej carodejnice .. je absurdne ze prekladáte z každej serie 2 časti a robíte tým seriu nezmyselnú nedokončenú .. aj tato druha časť konci tak že v najzlomovejsom momente kedy hlavná postava ma začať reprezentovať v turnaji .. frajer zasnúbený , šéf Pilierov poslal vyhrážku že sa pomsti , Ferro je zatiaľ mŕtvy … sú v cudzej zemi a ?????? …
Spravíte a tým niečo či je Vám jedno , že ľuďom predávate knihy bez konca neukončené .. keby to človek vedel , ani ich nezačne citat ..
ale keď zhodnotím knihy .. majú prvky porovnateľne somseriou čo som pisala .. nakoľko sa aspoň dozviem ako ta prvá séria vlastne skončila … prvá kniha mala lepšiu dynamiku , v druhej asi v polovici to bolo príliš lekvarové na mna ale potom sa zas spisovateľka “chytila” a držala napätie cely čas .. ale keď ani tato séria nebude mat pokračovanie , tak by mali chcieť všetci čitatelia vrátenie peňazí a radšej by ste nemali ani takéto predávať , kde sa nedozviete ako pribeh skončil ..
dovolim si povedať že Kova knihy sa mi štýlom páčia viac ako Maas .. môj názor ..

Andrea Grácová napísala recenziu

27.02.2025 19:23

Chcela by som sa opýtať či sa neuvažuje o vydaní prekladu druhej časti .. ostalo v tejto úžasnej knihe ešte vela veci čo určite fanúšikovia tohto super spisovateľa - kde vývoj postáv je úžasný a dynamicky dej nechýba a jeho špecificky styl .. kto nečítal , ma čo ľutovať aj ďalšie knihy .. ale druha časť by faaakt potesila .. Dakujem

Andrea Grácová napísala recenziu

05.06.2024 09:40

Je úplne otrasne , keď seriu spravia že prvé dve časti vyjdú aj ako eknihy a tretia nie .. teraz vychádza Slovenska verzia už prvé dve časti sú tiez ako eknihy a tis je plánovaná na august a “dúfam “ že ani tato ako ekniha nevyjde ? To ak mi vrátia peniaze za prvé dva diely eknih ja si tlačenú kúpim ! … ale toto sa mi vibec nepáči …

Andrea Grácová napísala recenziu

15.12.2023 12:44

Zaujimalo by má , Prosím Vás chystá sa ekniha ? Snáď sa zas nestane že vyšli dve prvé časti ako eknihy a tretia nie ? Viete aspoň výhľadovo keby by mohla byt dostupná a je mi jedno či v Cz alebo slovenskom jazyku už som si zvykla na takéto absurdity

Andrea Grácová napísala recenziu

06.07.2022 10:49

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

No zo záveru som mala veľmi zmiešané pocity … úprimne , samozrejme že sa mi záver ani trochu nepáčil … kniha ale mala dobrú dynamiku rýchlo sa čítala ale mohla skončiť určite aj inak , asi spisovateľku premohol pocit nejakých zaužívaných sociálnych pravidiel … no ale už sa stalo … myslela som keď sa míňali strany že bude druha časť ale záver viac-menej uzavretý … nikto predsa nezaručil že Hayes nenašiel po nej ženu v tom istom veku ako ona … nemuseli predsa skončiť svadbou ale otvoreným koncom a nebolo by to aspoň pre mna take imitujúce …. Že to snáď nie !!

Andrea Grácová napísala recenziu

07.08.2021 13:05

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Aj keď mi trochu svietil v pozadí pribeh Opál , obsidian atd Lux seriu a trochu mi niektoré detaily boli podobne - kde si vedeli telepatický komunikovať event pravdepodobne aj budú citit to čo ten druhý ( sú už nepatrne náznaky ) , zakázaná láska medzi rozdielnymi druhmi ale zároveň pri záchrane si odovzdali niečo zo silnejšej nadprirodzenej postavy a pod hodnotím veľmi pozitívne knihu . Budem sa tešiť na dalsi diel .

Andrea Grácová napísala recenziu

17.06.2021 05:41

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi prijemne čítanie -pre mna .. niektore veci - hlavne ten vzťah Na začiatku pochopíme až po odchode Jamesona Do Britanie , že nič nesľuboval kým neuzavrel vzťah i keď taký nadialku , ale vzťah , lebo cely časť cítiť , že mu na vzťahu s Emily záleží .Veľmi dobre napísané , ľahko čitateľne a okrem normálneho sexuálneho života a chémie nič perverzne nečakajte , takze žiadne deviacie , nebojte ( neberte ten napis , že nad 18 že tam bude neviem čo) …. Nesklamala kniha ani dynamikou, nájdete zápletku , kde sa môžete zahrať na detektívov ( kto kradne články či Molly …) .. ale aj pochopíme Jamesona ako osobu čo z lásky k Emily radšej pristúpi k rozchodu … veľmi som sa pobavila a zasmiala v časti o kempovani - výborne oživenie príbehu . Dávnejšie som si neprecitala tak dobre napísanú oddychovku , kde nechýbal vzťahový problém , láska , napätie , zábavná časť …veľmi by má potešili ďalšie časti tejto série o bratoch Miles

Andrea Grácová napísala recenziu

12.03.2021 12:50

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Určite by sme si priali iný záver .. “autorove prasacinky” tiež čítateľné ???? , v trojke sa len dopracujeme , že všetko vedu bohovia .. škoda Trica , aj keď našiel kľud - škoda každej postavy jej priateľa , ktorý tam umrel ... pán Láskavý má najprv vystrašil nielen jeho odchodom ale následne jeho miestom pri Cleo , ale naštastie ostal verným až do konca ... rovnako sa mi zas páčili poznámky autora a presne keď som mala pocit , že kde zmizli jeho komentáre , sa vrátil do príbehu .. ale veľmi sa mi páčilo zhrnutie hlavnej postavy a myšlienky a ukončenie celého príbehu,ktoré tam na konci autor dal .. som milo prekvapená ..

Andrea Grácová napísala recenziu

01.03.2021 17:35

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Druha časť je oveľa dynamickejšia a povedzme si , autor nám postupne dava viac informácií , začiatok dvojky je takým akoby preskakovanim z jednej úlohy do druhej , ale ... vlastne všetko spolu súvisí .. v tejto je ešte viac krvi a zabíjania ako gladiator ... Mia získa nielen další nový tieň , v dvojke ešte nevieme kto je tieň číslo 4 ... nehovoriac o konci , kde vytiahnu Trica (ufff ! A to som v jednotke okomentovala že škoda ho ) ... okrem krvi nechýba politika a to odhalenie kto je otcom Mii a jej brat ( klobúk dole nad premyslenostou zapletiek celého príbehu ) a v neposlednom rade šokujúci vzťah s Ash ( v súvislosti so situáciou a jej pocinanim nehovoriac o zabiti Trica ) a to , že najväčší politicky intrigán bola Miina mama .. teším sa na na poslednú časť , kde snáď zistime čím sa stal Tric , čo vlastne sú temni ... a zase super vstupy autora do príbehu !

Andrea Grácová napísala recenziu

28.02.2021 12:55

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Veľmi zaujímavá fantasy , až som sa čudovala , že nie o nej viac počuť . Hlavná postava Mia dieťa tapajuce životom , obdarené byt temnou a vedieť aj keď nie úplne v celom rozsahu tiene ako aj pochopiť všetko okolo temných a hľadajúca odpovede . Vďaka príliš nízkemu veku dozrieva až svojimi pokus omylmi .. a jedine myšlienkou na odplatu a pomstu . Zaujímavý je štýl písania kde autor ostáva súčasťou deja a svojimi niekedy vtipnými ale hlavne vysvetlujucimi údajmi či o krajine alebo histórii osviežuje dej . Už som nedufala , že sa Mia stane Čepeľ , ale keď zabili Trica ( bola ho škoda ) bolo jasne , že nastáva zvrat príbehu ... veľmi pozitívne hodnotím , že dej nie je jednoznačný a nikdy neviete akým smerom sa dej poberie a či je postava pozitívna alebo negatívna a neviete či dožije a nebude ďalšou obeťou , súhlasím , že začiatok bol dlhšie trávitelný a dosť rozťahaný , než sme sa dostali k informáciám , ktoré dej naštartovali .. po všetkých elfoch a upíroch - výborná myšlienka zabijakov a vrahov a mocenských intrigách .. nájdete tu krv , všelijaké nechutnosti , vraždy aj trochu erotiky ale ako šafranu ... druha kniha je o dosť dynamickejšia už od začiatku ..

Nech sú naše duše z čohokoľvek, tvoja a moja sú jedno.
Kniha: After 2: Sľub (Anna Todd), 2015
After 2: Sľub
  • Anna Todd