Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Utíkala jsem sama před sebou, ale jediné, čeho jsem docítila, že jsem byla o krok napřed před svou minulostí. Snažila jsem se začít znovu – s novým jménem, novou totožností. Ale nemůžete změnit svou duši. Nový začátek na vysoké byl přesně to, co jsem potřebovala. Chvíli to dokonce fungovalo. Byla jsem pařmenka, sebevědomá holka, co nezkazí žádnou legraci, ale všechno to byla jen přetvářka.

Když mě kluci líbali, cítila jsem bolest. Když se mě dotkli, byla jsem vyděšená. Hluboko uvnitř chce být každá dívka Kráska a najít někoho, pro koho bude tou jedinou na světě. Jenže pravda je, že to já jsem Zvíře. A i když jsem zoufale toužila po vykoupení, ani na okamžik mě nenapadlo, že by se mi ho někdy mohlo dostat.

Dokud on nevstoupil do mého života. Nebyla jsem připravená se zamilovat. Moje jizvy byly příliš hluboké, rány příliš čerstvé. Ale nabízel mi klid a bezpečí. Měla jsem vědět, že je to jen další lež – měla jsem vědět, že zamilovat se do svého profesora je zatraceně špatný nápad. Ale nedokázala jsem tomu zabránit. A temnota mě konečně dostihla.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

-4 %
16,73 €

Posielame do troch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
EPUB
MOBI
10,90 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Shame
Počet strán
3124-5 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1606-2
ISBN EPUB
978-80-269-1605-5
Naše katalógové číslo
977147
Jazyk
čeština
Preklad
3. diel série
Zatracení
Vydavateľstvo
Baronet

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

7

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna a Knihy
8.7.2021
Na záverečný diel tejto série som sa veľmi tešila a zároveň som bola zvedavá na Lisin príbeh, kdeže už v predchádzajúcej časti autorka ponúkla zaujímavé informácie o Lise.

Záverečná časť série bola pre mňa jedno veľké prekvapenie, pretože takéto čosi som teda nečakala. Čo musím uznať je, že sa mi páčil nápad s denníkom. Áno bolo hrozné, alebo lepšie povedané doslova hnus čítať útržky z denníka Taylora, ale vďaka týmto útržkom som mala možnosť nahliadnuť do minulosti hlavnej hrdinky. Keď som čítala niektoré časti z denníka, tak som vôbec nechápala, ako všetko toto mohla Lisa prežívať, ale tým, že sa dokázala pohnúť ďalej sa stala pre mňa silnou ženskou postavou. Lisa bola pre mňa odvážna a mala okolo seba skvelých priateľov, ktorí jej vždy boli na blízku, a to najmä Wes a Gabe.

Musím povedať, že hlavnú mužskú postavu - Tristana som na začiatku nechápala, najmä jeho začiatočné motívy, keďže bol profesor čakala som od neho viac logickejšie konania v takejto situácii. No postupne si začal aj on uvedomovať rôzne skutočnosti a napomáhalo tomu najmä to, že postupne viac a viac začal spoznávať Lisu. A tá chémia medzi nimi dvoma bola úžasná, ale v ich prípade to bolo také menšie slow-burn, čo sa dalo pochopiť vzhľadom na to, čím si Lisa prechádzala.

V príbehu je viac drámy a akčnejších scén, než v predchádzajúcich dvoch častiach. Ale tu sa mi ta dráma hodila, keďže sa príbeh zaoberá určitými psychickými poruchami.

Pre mňa bola táto záverečná časť veľmi silná a niektoré časti sa ťažšie čítali, ale príbeh odporúčam. A chválim epilóg v podobe Wesa, to je také zlatíčko.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert