Bremeno minulosti

Dominik Dán

Dominik Dán je pseudonymom slovenského spisovateľa úspešných detektívnych románov. Už viac ako dvadsaťpäť rokov sa zaoberá vyšetrovaním zločinov. Osobné kontakty s vrahmi, lupičmi, únoscami a inou „lepšou spoločnosťou“ mu umožnili pochopiť nepísané zákony podsvetia. Z bohatých skúsenosti čerpá...

Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #1
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2021
32. diel série
Krimi Dominika Dána

Ďalšie formáty

Kniha
11,99 €

Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Práca na oddelení vrážd pripomínala niekedy Krauzovi jazdu na horskej dráhe – raz hore, raz dolu, raz nevedeli, kam skôr skočiť, inokedy akoby si vrahovia vybrali náhradné voľno. Za excelentné a expresné vyriešenie posledného prípadu si Krauz s Canisom vyslúžili šťavnaté odmeny a šéfov sľub, že až do nového prípadu majú od roboty pokoj. Canis si mädlil ruky, tešil sa na príjemnejšiu časť horskej dráhy, na pohodový režim, na pivné orgie s doktorom Lengyelom, no Krauz pochybovačne krútil hlavou – neveril, že by im osud doprial. Na pár dní nechali kolegov Burgera a Hanzela samých, nech sa s vykopanou kostrou popasujú, ako vedia, no v piatok ich osud dobehol.
Nová vražda a zase v piatok! Krauz mal na poobedie úplne iné plány, no záhadná smrť vysokoškolského profesora mu ich prevrátila hore nohami. Namiesto vytúženého voľna sa dvojica detektívov z ničoho nič ocitne uprostred dvoch závažných prípadov, lebo Burger sa im priznal so starým hriechom, s hriechom z minulosti, ktorý postavil vyšetrovanie kostrového nálezu do úplne iného svetla.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Novinka
-20 %
11,99 €

Predobjednávka,
vychádza 2.7.2021

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
PDF
EPUB
MOBI
11,99 €

Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
3285-6 hodín čítania
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-556-5281-8
ISBN EPUB
978-80-556-5280-1
ISBN PDF
978-80-556-5279-5
Naše katalógové číslo
971359
Jazyk
slovenčina
32. diel série
Krimi Dominika Dána
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac

„Spisovateľ je človek, ktorému nestačia knihy tých druhých.“

Shaw G.b.