The Jane Austen Book Club - Karen Joy Fowler
The Jane Austen Book Club
8,53 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

In California’s central valley, five women and one man join to discuss Jane Austen’s novels. Over the six months they get together, marriages are tested, affairs begin, unsuitable arrangements become suitable, and love happens... Čítať viac

8,53 €

Bežná cena Bežne 8,95 €

Ušetríte 5 %
Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

In California’s central valley, five women and one man join to discuss Jane Austen’s novels. Over the six months they get together, marriages are tested, affairs begin, unsuitable arrangements become suitable, and love happens. With her eye for the frailties of human behaviour and her ear for the absurdities of social intercourse, Karen Joy Fowler has never been wittier nor her characters more appealing. The result is a delicious dissection of modern relationships.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
brožovaná väzba, angličtina, Penguin Books, 2005
Dodanie môže trvať viac ako tri týždne
8,53 €
-5 %
Kniha
pevná väzba s prebalom, čeština, Plus, 2016
Vypredané
Kniha
brožovaná väzba, angličtina, Penguin Books, 2007
Vypredané
-5 %
Ďalšie
Kúpte spolu
18,01 €
288 strán
4 hodiny čítania
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
128×197 mm
Hmotnosť
206 g
ISBN
9780141020266
Rok vydania
2005
Naše katalógové číslo
93598
Štýl
romantický, historický
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Penguin Books

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5

2 hodnotenia

0
1
0
1
0

Ako sa vám páčila kniha?

Recenzie čitateľov

8
12.1.2017
Opäť niečo s Austenovou
5 priateliek si založí Janeaustenovský klub a každý mesiac usporadúvajú stretnutia za účelom podrobne rozobrať vždy jednu knihu z diela Jane Austenovej. Úplnou náhodou sa šiestym členom klubu stal muž, ktorý bol pre nich príjemným osviežením, predovšetkým v tom, že muži na Jane pozerajú úplne inými očami.
Kniha je rozdelená na jednotlivé mesiace, kedy sa postupne uskutočňujú stretnutia, vždy u iného člena skupiny. Čiže dokopy 6 mesiacov. Skupinka je to naozaj rôznorodá, či už vekom alebo charakterom.
Ak budete čítať (alebo ste už čítali) Austenovú, určite potom siahnite aj po tejto knihe. Netvrdím, že kniha sa v prevažnej miere venuje jej dielam. Je skôr o ľuďoch, ktorí ich čítajú. Napriek tomu je to milé doplnenie. Predovšetkým koniec bol skvelý. Veci nabrali správny smer a pekne sme sa rozlúčili aj s Austenovej knihami. Štýl, ktorým autorka píše mi veľmi sadol. Trochu ironický a suchý humor zbožňujem. Pekne prepletala súčasnosť, teda stretnutia klubu, s rozprávaním o živote jednotlivých postáv. Dej a postavy boli prehľadné a krásne vykreslené.
Čítať viac

Kúpte spolu
18,01 €

„Máme vlastnú pravdu a tí druhí sú pomýlení; naše myšlienky sú správne, tie ich sú nezmysly, ak nie rovno úplné zlo... No v triezvych chvíľkach, chvíľkach ľudskosti, v čase, keď myslíme, uvažujeme a dovolíme našej racionálnej mysli, aby nás ovládla, všetci podozrievame hlas, čo hovorí "mám pravdu, ty sa mýliš", z toho, že trepe úplné nezmysly“