Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Klub nenapravitelných optimistů

Jean-Michel Guenassia

Francúzsky spisovateľ a scenárista. Pracoval ako scenárista a od osemdesiatych rokov 20. storočia sa začal venovať písaniu scenárov pre televízne seriály. Ako scenárista napísal niekoľko celovečerných filmov. V roku 2002 sa rozhodol že napíše,, román svojho života "vzdal sa všetkých ďalších...

Argo, 2012
Okamžitý download
EPUB
MOBI
8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Argo, 2012

Bohatý, mnohovrstevnatý román dosáhl ve Francii prodeje přes 400 tisíc kusů, obdržel nadšené kritiky i několik literárních cen - např. Prix Goncourt des Lycéens 2010.

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bohatý, mnohovrstevnatý román dosáhl ve Francii prodeje přes 400 tisíc kusů, obdržel nadšené kritiky i několik literárních cen - např. Prix Goncourt des Lycéens 2010.Píše se rok 1959 a dvanáctiletý Michel Marini prožívá první krizi v rodině. Rodiče se nemohou na ničem shodnout a bratr Franck přes jejich odpor narukuje do války v Alžírsku. Michelovým jediným útočištěm se stávají knihy a utajený šachový klub ve čtvrti Montparnasse, kde se scházejí uprchlíci z východního bloku a vyprávějí si jen stěží uvěřitelné osobní příběhy. Během několika let přichází Michel o přítelkyni i o iluze a předčasně dospívá, přesto se však stává právoplatným členem šachového klubu a jedním z nemnoha nenapravitelných optimistů.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Klub nenapravitelných optimistů - Jean-Michel Guenassia
Vlastnou hlavou - Marek Vagovič
19,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
576
Vydavateľstvo
Argo
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
811503
Rok vydania
2012
Kategorizácia

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Klub nenapravitelných optimistů - Jean-Michel Guenassia
Vlastnou hlavou - Marek Vagovič
19,74 €

„Život sa podobá knihe. Blázon v nej listuje letmo, zatiaľ čo múdry pri čítaní premýšľa, pretože vie, že čítať môže iba raz.“

Táles