Život sa so mnou pohráva - David Grossman
Život sa so mnou pohráva
13,34 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Život sa so mnou pohráva

Artforum, 2020
Pripravujeme
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Artforum, 2020
Edícia
-klad
Preklad

Nový Grossmanov román je rodinnou drámou - príbehom troch generácií silných žien. Temné udalosti z minulosti otrávili ich vzájomné vzťahy a zaviedli ich neúprosne späť. Vydávajú sa spolu na cestu na ostrov Goli otok pri chorvátskom pobreží...

Čítaj viac

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nový Grossmanov román je rodinnou drámou - príbehom troch generácií silných žien. Temné udalosti z minulosti otrávili ich vzájomné vzťahy a zaviedli ich neúprosne späť. Vydávajú sa spolu na cestu na ostrov Goli otok pri chorvátskom pobreží. Dnes deväťdesiatročná Vera tu strávila tri roky v krutom politickom väzení za Titovho režimu v 50. rokoch, keď odmietla zradiť svojho manžela Miloša, neprávom obvineného z vlastizrady. Príbeh o rane, ktorá sa prenáša z generácie na generáciu, o desivej sile tajomstva, aj o láske, čo nevyhasína ani roky potom, keď milovaný už nežije. Príbeh o odvahe, opustenom materstve, o rodičovskej voľbe a jej dôsledkoch... o hriechoch otcov, v tomto prípade matiek.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Life plays with me
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Artforum
Počet strán
264
ISBN
9788081502972
Naše katalógové číslo
719881
Väzba
pevná väzba
Rok vydania
2020

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac

„Človeka možno poznať podľa kníh, ktoré číta.“

Samuel Smiles