Uzumaki 3-in-1 - Junji Ito
Uzumaki 3-in-1
20,95 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Uzumaki 3-in-1

Deluxe Edition

Vydavateľstvo
Viz Media, 2013

Kurôzu-cho, a small fogbound town on the coast of Japan, is cursed. According to Shuichi Saito, the withdrawn boyfriend of teenager Kirie Goshima, their town is haunted not by a person or being but by a pattern: uzumaki, the spiral, ... Čítať viac

Kurôzu-cho, a small fogbound town on the coast of Japan, is cursed. According to Shuichi Saito, the withdrawn boyfriend of teenager Kirie Goshima, their town is haunted not by a person or being but by a pattern: uzumaki, the spiral, ... Čítať viac

20,95 €
Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Svet mangy a komiksov zaznamenal v poslednom období veľký nárast záujmu u čitateľov z celého sveta, ktorý prevyšuje kapacity tlačiarní, reálne termíny dotlačí nepoznajú v tomto momente ani vydavateľstvá. Pokiaľ pri titule, ktorého objednávku práve zvažujete, uvádzame dlhšie dodanie, je s najväčšou pravdepodobnosťou práve u vydavateľa v dotlači.
Veríme, že ani táto informácia Vás neodradí od nákupu tohto titulu. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

Viac o knihe

Kurôzu-cho, a small fogbound town on the coast of Japan, is cursed. According to Shuichi Saito, the withdrawn boyfriend of teenager Kirie Goshima, their town is haunted not by a person or being but by a pattern: uzumaki, the spiral, the hypnotic secret shape of the world. It manifests itself in everything from seashells and whirlpools in water to the spiral marks on people's bodies, the insane obsessions of Shuichi's father and the voice from the cochlea in our inner ear. As the madness spreads, the inhabitants of Kurôzu-cho are pulled ever deeper into a whirlpool from which there is no return!
Čítať viac
648 strán
Väzba
pevná väzba
Rozmer
150×215 mm
Hmotnosť
1035 g
ISBN
9781421561325
Rok vydania
2013
Naše katalógové číslo
717443
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Viz Media
Kategorizácia

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,2 / 5

13 hodnotení

7
2
2
0
1

Ako sa vám páčila kniha?

Recenzie Martinusákov

The stories of the peculiarities that take place in this city will engulf you like a spiral and you will be happy when you manage to get out as quickly as possible. All stories connect one city, the main characters and especially the ubiquitous spirals, which can easily evoke a feeling of fascination or even obsession with all of you. Sophisticated drawings, interesting ideas, and especially the original ways in which Junji Ito can incorporate spirals into the story will certainly not allow you to break away from this book so soon.

Poviedky o zvláštnostiach, ktoré sa dejú v tomto meste, vás pohltia ako špirála a budete radi, keď sa vám podarí najrýchlejšie vymaniť. Všetky príbehy spájajú jedno mesto, hlavné postavy a hlavne všade prítomné špirály, ktoré vás všetkých môžu ľahko vyvolať pocit fascinácie až posadnutia. Prepracované kresby, zaujímavé myšlienky a hlavne originálne spôsoby, akými Junji Ito dokážu špirály zakomponovať do príbehu, vám určite nedovolia sa tak skoro z tejto knihy odtrhnúť.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

1
9.10.2021
Very good book.
This is one of the more popular books from Junji Ito that he has written, although very popular, I do not think it is the greatest story Ito has ever written.
Don't get me wrong, still a great book with an amazing story and an even greater art style. Best starter out there for people that want to get into Junji Ito's work. But doesn't have the best writing out of them all. Still an amazing book and would 100% recommend.
Čítať viac
Petra
21.12.2020
V kategórii hororov je Ito úžasný tvorca a dielo Uzumaki je jedno z najlepších.
Kresby sú prepracované do detailov. Výborné pre hororových nadšencov.
Čítať viac
Lubka
24.4.2020
Vzhľadom na to, že som si nevšimla, aké knihy píše tento autor (horory) tak som bola poriadne šokovaná tým čo v knihe bolo. Navyše som si nevšimla ani, že kniha je vlastne komix - moja chyba. Práve preto to bolo asi horšie čítať, než keby tam boli len textové opisy. Autorovu fantáziu však obdivujem. Ale za mňa už radšej nikdy :D :D Čítať viac

„Nikto by sa nemal pýtať: Prečo som nešťastný? Táto otázka v sebe nesie vírus, ktorý všetko zničí. Ak sa to opýtame, budeme chcieť zistiť, čo nás robí šťastnými. Ak je to, čo nás robí šťastnými, iné ako to, čo prežívame, musíme sa úplne zmeniť, alebo budeme ešte nešťastnejší. “

Záhir - Paulo Coelho
Záhir
Paulo Coelho