Knihy
E-knihy

Nájdi si ma

Slovart, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2020
2. diel série
Daj mi tvoje meno

Autor svetoznámeho bestsellera Daj mi tvoje meno sa v tejto knihe k svojim zložitým a podmanivým postavám vracia niekoľko desaťročí po tom, čo sa zoznámili. V románe Nájdi si ma Aciman predstavuje Eliovho otca Samuela, ktorý cestuje...

Čítaj viac

8,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

André Aciman je majstrom jemnocitu, intímnych detailov a citových nuáns, čo sú podstatou vášne. Autor svetoznámeho bestsellera Daj mi tvoje meno sa v tejto knihe k svojim zložitým a podmanivým postavám vracia niekoľko desaťročí po tom, čo sa zoznámili.

V románe Nájdi si ma Aciman predstavuje Eliovho otca Samuela, ktorý cestuje z Florencie do Ríma, aby navštívil syna, nadaného klaviristu. Náhodné stretnutie s krásnou mladou ženou vo vlaku mu však navždy zmení život. Elio sa onedlho presťahuje do Paríža, prežije tam ľúbostný vzťah, a Oliver, teraz vysokoškolský profesor, ktorý žije s rodinou v Novom Anglicku, zrazu uvažuje o ceste späť za Atlantik.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nájdi si ma - André Aciman
Šialená hra - Sebastian Fitzek
16,44 €
Ušetríte 2,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
200
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
711705
Rok vydania
2020

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,8 / 5

6 hodnotení

3
0
0
1
0

Hanami
pred tromi dňami
Našli si ma
Velmi ma potešilo pokračovanie lyrického pribehu Daj mi svoje meno.
Druhá kniha Najdi si ma nastiňuje rozmanitosti života oboch hrdinov v nasledujúcich desaťročiach, bližšie nás zoznamuje s ich predkami, aby doviedol príbeh k logickému
a očakávanému záveru. Autor je majstrom romantických popisov .
Čítaj viac
13
31.1.2020
Nájdi si ma je rovnako emocionálne silné rozprávanie ako predchádzajúca kniha Daj mi tvoje meno. Príbeh sa však nesústreďuje už len na Olivera a Elia a ich romancu, ale na ich životy po tom, ako si povedali zbohom. Tiež viac priblíži postavu Eliovho otca Samuela, vďaka ktorému sa pred rokmi stretli. Opäť ide o krásne citlivé a niekedy prekvapivo ostré rozprávanie plné nádherných zamyslení, v ktorom autor zdôrazňuje dôležitosť okamihu – tej jedinej chvíle, ktorá dokáže odhaliť, prečo je náš život taký žalostne prázdny. Čítaj viac
8
29.1.2020
Ehhh, čo povedať...? Úprimne, som sklamaná. Čakala som od toho čosi viac. Viac o Eliovi a Oliverovi, nie iba iba úbohých posledných desať strán. Veľmi som sa tešila na túto knihu lebo Daj mi tvoje meno som si užila, ale musím povedať že som nakoniec bola sklamaná.
Jediná vec ktorá túto knihu zachránilo pred tým aby som ju nazvala prepadákom bolo pár pekných citátov, inak to nestálo za veľa.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nájdi si ma - André Aciman
Šialená hra - Sebastian Fitzek
16,44 €
Ušetríte 2,50 €

„Knihy sú najtichší a najvernejší priateľ, najdostupnejší a najmúdrejší radca a najtrpezlivejší učiteľ.“

Charles W. Eliot