Knihy
E-knihy

Mama, nebo a ja

Skôr ako som sa narodil (Skutočný príbeh)

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
3H creative studio, 2019

Všetci žijeme skutočný život, právu tu a práve teraz. Bonusom je, ak sa vieme na seba i na prežívanie udalostí pozerať s nadhľadom a dávkou humoru. Ten nechýba ani autorke tohto výnimočného príbehu, dizajnérke Eny Hanks, ktorá...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 23%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Všetci žijeme skutočný život, právu tu a práve teraz. Bonusom je, ak sa vieme na seba i na prežívanie udalostí pozerať s nadhľadom a dávkou humoru. Ten nechýba ani autorke tohto výnimočného príbehu, dizajnérke Eny Hanks, ktorá nezvyčajne sviežim, vtipným a originálnym spôsobom píše o svojom tehotenstve, pôrode i materstve. Prekvapivé spomienky z prežívania toho istého obdobia však má aj jej šesťročný syn. Ako je to vôbec možné?
Matejko vo svojom rozprávaní ide ešte ďalej. Detailne hovorí o udalostiach, ktoré prežíval dávno predtým. Ešte skôr než sa narodil. Ide iba o nevinné detské fantazírovanie?
Alebo sú to fakty s logickými úvahami, príliš zrelými na šesťročné dieťa, no miestami príliš hravými na to, aby slúžili ako vierohodné dôkazy? Čo ak sú to spomienky, ktoré poodhaľujú trinástu komnatu našej existencie? Posúďte sami, kde sa medzi nimi nachádza povestná deliaca čiara.
Mama, nebo a ja je nezvyčajné čítanie, ktoré si svojou ľahkosťou a bezprostrednosťou podmaní ženy i mužov v každom veku.

POVEDALI O KNIHE: Imrich Béreš, Miroslav Donutil, Ľubomír Feldek, Marián Gavenda, Petr Janda, Monika Kandráčová, Mário (Kuly) Kollár, Kamila Magálová, Soňa Müllerová, Dado Nagy, Bibiana Ondrejková, Ivan Peller, Dušan Rapoš, Mária Tóthová Šimčáková, Stanislav Štepka
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mama, nebo a ja - Eny Hanks
Pacient - Sebastian Fitzek
19,05 €
Ušetríte 7,75 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Vydavateľstvo
3H creative studio
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
612973
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

11 hodnotení

7
2
1
0
0

Andrea
28.5.2019
Milá knižočka
Čítala som ju viac krát a je to veľmi milá knižka nielen pre tehuľky a mamičky, ale pre všetky vekové kategórie, vrátane detí. Samozrejme až tá druhá časť, ktorú rozpráva dieťatko v brušku. Vrelo všetkým odporúčam... Kniha je vhodná zároveň aj ako krásny darček pre budúce mamičky..
Čítaj viac
Aďa R.
28.5.2019
Spoločný zážitok...

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Na knihu som sa veľmi tešila a spolu s 8-ročnou dcérkou sme si čítali druhú časť, čo rozpráva bábo v brušku. Veľmi nás to pobavilo a zasmiali sme sa na výmysloch malého "vševedka". Potom sme o tom diskutovali a rozvíjali zasa naše myšlienkové pochody a ako by to ona videla zo svojho pohľadu... Detskej fantázii sa predsa medze nekladú.. Prvá časť o tehotenstve je čítanie pre dospelých a snáď každá mamička si pri tom pripomenie to svoje, aj keď už kopu vecí zabudla.. Knižka má krásny obal a ilustrácie. Spisovateľka vymyslela zasa niečo nové, milé, príjemné na čítanie, čo nás prenesie do iného sveta.. Toho lepšieho...
Čítaj viac
Jaro
27.5.2019
Skutočná a skvelá.
Za 5 hodín čítania zažijete krásnu poetiku, citlivé a dojímavé rozprávanie, humor a hlavne skutočný ľudský príbeh o silnom pute medzi matkou a synom. A keby Vám ani to nestačilo, možno na pozadí rozprávania matky so synom pochopíte, čo sú skutočné hodnoty….
Ako muž odporúčam túto skvelú knihu hlavne mužom, aby lepšie pochopili svet ženy.
Čítaj viac
Mgr. Janka Hrivnáková
22.5.2019
Skvelý zážitok
Úžasný príbeh dieťatka a jeho vyvolenej maminky ... Jednoducho s láskou zaznamenané skvelé momenty ktoré Vám vyčaria úsmev na tvári, vrátila som sa k niektorým pasazam už asi tri krát ... ??
Čítaj viac
27.3.2019
Milá kniha
Kniha ma krásne grafické spracovanie. Milujem tvrdé kartónové obaly. Vo vnútri vás čakajú aj veľmi milé a výstižné ilustrácie. Čo sa týka obsahu, tak kniha nie je zlá, ale po toľkom propagovaní som čakala niečo viac. Vtipne aj dojímavo opísané tehotenstvo. Pritom som si veľakrát spomenula na to svoje. Druhá časť knihy pozostáva s rozhovorov matky a syna. Matejko rozpráva, aké to bolo predtým, ako sa dostal mamičke do bruška. V tomto je detská fantázia naozaj úžasná. Táto kniha vás minimálne prinúti premýšľať o tom, čo je predtým ako sa narodíme.
Kniha by mohla byť milým darčekom pre budúcu alebo čerstvú mamičku.
Čítaj viac
Táňa
2.3.2019
Super
Konečne niečo svieže a skutočné. S humorom, nadhľadom a pritom s toľkými emóciami. Milujem takéto knihy, už sa na ňu teším, verím že budem mať z jej čítania skvelé zážitky.
Čítaj viac
Dominika
27.3.2019
Ako môžete hodnotiť knihu, ktorú ste nečítali?
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mama, nebo a ja - Eny Hanks
Pacient - Sebastian Fitzek
19,05 €
Ušetríte 7,75 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev