Mister (slovenský jazyk) - E L James
Mister (slovenský jazyk)
12,45 €
Knihy
E-knihy

Mister (slovenský jazyk)

Baronet, 2019
Novinka
TOP #50
7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2019

Londýn 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračkou. Keďže dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. Toto všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny...

Čítaj viac

12,45 €

Bežná cena Bežne 15,50 €

Zľava 20%
platí do 1. 11. 2019

Predobjednávka,
vychádza o šesť dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nechajte sa pohltiť vášnivým ľúbostným príbehom.
Mister je nová vzrušujúca romanca od E L James, autorky fenomenálnej trilógie Päťdesiat odtieňov, svetového bestsellera.

LONDÝN 2019. Pre Maxima Trevelyana je život hračka. Dobre vyzerá, priatelí sa s aristokratmi a je bohatý, nikdy nemusel pracovať a len zriedkakedy spáva sám. To všetko však zmení tragédia. Maxim nadobudne šľachtický titul svojej rodiny, zdedí jej peniaze i nehnuteľnosti. S tým však súvisí aj zodpovednosť, na ktorú nie je pripravený, nedokáže ju vziať na seba.
Ešte ťažšie je preňho nepodľahnúť pokušeniu v podobe tajomnej mladej ženy, ktorá len nedávno pricestovala do Anglicka a náhle mu skrížila cestu a ktorá sa okrem nebezpečnej, nepríjemnej minulosti nemá čím chváliť. Je zdržanlivá, je nádherná, je hudobne nadaná – skrátka, vzrušujúca záhada. A tak sa Maximova túžba čoskoro zmení na dosiaľ nepoznanú vášeň, ktorú si ani len nedovolí pomenovať. Kto je vlastne Alessia Demachi? Dokáže ju Maxim ochrániť pred nevraživosťou, čo jej hrozí? A čo urobí ona, keď sa dozvie, že aj on skrýva tajomstvá?

Čitateľ príbehu Mister sa zo srdca Londýna prenesie cez divoký vidiek Cornwallu až na Balkán, typický svojou pochmúrnou, drsnou krásou, a počas šialenej jazdy, plnej nebezpečenstva a túžby, bude až do samého konca zadržiavať dych.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mister (slovenský jazyk) - E L James
Ochránce - Jodi Ellen Malpas
29,19 €
Ušetríte 5,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Mister
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Baronet
Počet strán
504
ISBN
9788026912255
Naše katalógové číslo
598411
Väzba
pevná väzba s prebalom
Predbežný dátum vydania
25.10.2019

Recenzie

3,8 / 5

5 hodnotení

3
0
1
0
1

12
2.8.2019
Musim uznať, že som si oddychla pri tejto knihe. Je to taká tá dovolenkova kniha, ktorú čítate na lehátku na pláži. Dej je úplne iný ako bol v Patdesiať odtienoch (tie sa mne osobne nepáčili). Je to taká nežná romantika, aj keď síce skôr nereálna. Dej mi pripomínal také tie historicke ľúbostné romány, ktoré som s obľubou čítala (teraz ich čítam skôr ako oddychovú litertmuru), bohatý fešak, milovník žien a chudobna krasavica, ktorú treba zachraniť :). Odporúčam tým čitatelkam, ktoré si chcú trochu oddychnuť, vypnúť pri knihe a trošku sa nechať uniesť romantikou :) Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mister (slovenský jazyk) - E L James
Ochránce - Jodi Ellen Malpas
29,19 €
Ušetríte 5,06 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth