Knihy
E-knihy

Nič v zlom

Monika Macháčková

Je autorkou šiestich úspešných románov, ktoré píše hlavne pre ženy. Novinárka, moderátorka vlastnej talkšou, miestna poslankyňa. Je absolventkou strednej knihovníckej školy a diaľkovo študovala žurnalistiku. Neskôr pôsobila ako metodička umeleckého prednesu a neprofesionálneho divadla. Dvanásť...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #13
4-5 hodín čítania

Rodina je tam, kde začína život a láska nikdy nekončí. Nie vždy je ale tomu tak! Príbeh, ktorý môže zažiť každá z nás....

Čítaj viac

7,99 €

Bežná cena Bežne 10,99 €

Ušetríte 27%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Rodina je tam, kde začína život a láska nikdy nekončí. Nie vždy je ale tomu tak!
Príbeh, ktorý môže zažiť každá z nás.

Nič v zlom...ALE!

O vzťahu, v ktorom je vždy nejaké ALE. Všetko, čo poviete, urobíte, sa stretáva s nepochopením a vaša úprimná snaha pomôcť je neustále odmietaná. Trpezlivo mlčíte, neprotestujete, pretože máte vedľa seba chlapa, ktorého bezhlavo milujete, a rodina je pre vás najviac.

Až do chvíle, kedy je vaša pomoc nevyhnutná a žiadne ALE už neprichádza do úvahy.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nič v zlom - Monika Macháčková
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,29 €
Ušetríte 6,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
594765
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

7 hodnotení

6
1
0
0
0

Simona Holzmannova
7.5.2019
Výborná kniha
Prečítala som ju na dva nádychy popri štúdiu na skúšku. Proste som neodolala. Kniha ma rýchlo stiahla do deja, čo sa nedá povedať o každej knihe. Hodnotím ju teda na výbornú!
Čítaj viac
Jana Juríčková
24.4.2019
Skvelá kniha
Práve som knihu dočítala a slzy ešte neuschli... Keď som ju kupovala, tak som podľa názvu vôbec nevedela čo čakať, avšak Monika Macháčková je zárukou dobrých kníh a tak som ani na chvíľu nad kúpou neváhala. A neoľutovala som túto investíciu ani na sekundu. Výborná kniha, ktorá mi ešte dlho bude okupovať moju hlavu. Nádherne vystihnuté pocity hlavnej hrdinky od zlosti a hnevu, cez nenávisť až po odpustenie... A presne taký je aj život. Ďakujem Monike za parádnu knihu, ktorá mi určite zmenila pohľad na niektoré veci vo vzťahoch.
Čítaj viac
Alena Precechtelová
22.4.2019
Karma ?
NIČ V ZLOM - túto knižku napísala skvelá slovenská autorka Monika Moni Macháčková. Je to knižka z bežného života a dovolím si tvrdiť , že v nej každá čitatelka nájde aj kúsok seba . Karma Vás dobehne či už veríte, alebo nie . Nevestou som bola , takže som sa miestami videla v Janke . Svokrou zatiaľ nie som , no dúfam , že sa dokážem vyhnúť chybám , ktoré robila Romanova mama . Aj keď si o človeku myslíte, že nebol dobrý , neskôr zistíte, že mal aj svoje dobré stránky a jeho smrť sa Vás dotkne . Veď nič nie je iba biele, alebo čierne . Túto knižku odporúčam všetkým čitatelkám , aby si mohli zobrať príklad , čo robiť a čomu sa radšej vyhnúť .
Čítaj viac
Irena
15.4.2019
Dojala ma...
Asi preto, lebo som sa v príbehu našla. nebola som taká pokojná a tolerantná ako hlavná hrdinka, ale poznám ten koniec, aký zažila ona. Všetko vám nakoniec príde ľúto, ak ste niekomu počas života nejako ublížili. Príjemná oddychovka, odporúčam.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nič v zlom - Monika Macháčková
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,29 €
Ušetríte 6,60 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth