Knihy
E-knihy
12,18 €

Bežná cena Bežne 14,80 €

Ušetríte 18%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Buď, kde si:
Fantazijný a súčasne humorný príbeh o hľadaní stálosti v nestálej dobe. Skáčeme z miesta na miesto, zo vzťahu do vzťahu, z webu na web. V knižnom príbehu sa aj študent teológie necháva uniesť prúdom, až pokým nestretne záhadného starca, ktorý sa mu stane samozvaným sprievodcom na ceste. Nepripravený, ešte v pyžame a so zubnou kefkou v ruke je nútený podniknúť výpravu naprieč storočiami a kontinentmi až k púštnym otcom na Saharu, ale predovšetkým do vlastného vnútra.


Do boja s ružencom:
Príručka k bojovej hre menom život. Treba ňou úspešne prejsť hneď na prvý pokus. Zápasíš v nej o vlastnú dušu. Tú musíš oslobodiť a darovať Bohu. Ak to urobíš, získaš seba aj nebo. Stojíš proti celým armádam temnôt, proti lákadlám sveta a proti svojmu starému ja. Sú to protivníci silnejší než ty. Nemáš na to, aby si nad nimi sám zvíťazil. Neľakaj sa. Je tu Bojovník, ktorý ti pomôže vyhrať, ak ho do zápasenia prizveš.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Buď, kde si + Do boja s ružencom (kolekcia) - Štěpán Smolen
Cesta na Západ - Štěpán Smolen
22,08 €
Ušetríte 2,62 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176+68
Rok vydania
2019
Rozmer
147×229 mm
Vydavateľstvo
Postoj Media
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
586055

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Buď, kde si + Do boja s ružencom (kolekcia) - Štěpán Smolen
Cesta na Západ - Štěpán Smolen
22,08 €
Ušetríte 2,62 €

„Obyčajný človek sa môže obklopiť tisíckami kníh a od toho momentu mať aspoň jedno miesto na svete, kde sa môže cítiť šťastný.“

Augustine Birrell