Knihy
E-knihy

Technické systémy

EDIS, 2019
Vydavateľstvo
EDIS, 2019

Predložený materiál učebnice predstavuje velmi žiadanú a vítanú študijnú pomôcku, o ktorú bude vždy medzi študentmi velký záujem. Svojím obsahom sa venuje príprave a vyhotovovaniu...

Čítaj viac

19,26 €

Bežná cena Bežne 20,00 €

Ušetríte 4%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Predložený materiál učebnice predstavuje veľmi žiadanú a vítanú študijnú pomôcku, o ktorú bude vždy medzi študentmi velký záujem. Svojím obsahom sa venuje príprave a vyhotovovaniu technickej dokumentácie v strojárenstve. Poskytuje veľmi široký rozsah poznatkov a možností ich prehĺbenia nielen pre študentov, ktorí sa s touto problematikou stretávajú prvý raz, ale i pri jej ďalšom prehlbovaní. Vysoko treba oceniť schopnosť skúseného kolektívu autorov podať v mnohých prípadoch aj zložitú problematiku veľmi jednoduchým a pre študentov najmä prvého rocníka štúdia zrozumiteľným spôsobom. Autori tu využívajú bohaté pedagogické skúsenosti, ktoré získali v priebehu viacerých desaťročí pri výchove budúcich inžinierov a sú uznávaní odborníci v tejto problematike i na príbuzných pracoviskách. Pre svoju aktuálnosť bude publikácia veľmi zaujímavá aj pre konštrukčnú prax. V rukopise učebnice sú aplikované i pedagogické zásady, ktoré sa týkajú presného definovania úloh a logickej postupnosti ich riešenia tak, ako sú poznatky priebežne nadobudnuté.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Technické systémy - Jozef Bronček, Martin Žarnay, Štefan Medvecký
Sapiens - Yuval Noah Harari
34,53 €
Ušetríte 3,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
105
Hmotnosť
355 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
EDIS
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788055415062
Naše katalógové číslo
581873

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Technické systémy - Jozef Bronček, Martin Žarnay, Štefan Medvecký
Sapiens - Yuval Noah Harari
34,53 €
Ušetríte 3,37 €

„Čítanie je pre dušu tým, čím je cvičenie pre telo.“

Sir Richard Steele