Knihy
E-knihy

Iskrenie

Prebudí sa v ich vzťahu vyhasínajúca vášeň?

Ikar, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #8
2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019
Séria
Dublin Street

Manželia Nate a Liv si zariadili príjemný život, bývajú v peknom dome, majú dve krásne dcéry a zamestnanie, ktoré ich napĺňa. Z ich vzťahu sa však rokmi vytratila spontánnosť a vášeň. Liv je presvedčená, že pre Nata už nie je...

Čítaj viac

6,20 €

Bežná cena Bežne 8,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Manželia Nate a Liv si zariadili príjemný život, bývajú v peknom dome, majú dve krásne dcéry a zamestnanie, ktoré ich napĺňa. Z ich vzťahu sa však rokmi vytratila spontánnosť a vášeň. Liv je presvedčená, že pre Nata už nie je atraktívna. Zato za ním sa otočí každá. Kedysi Nata rozpálil aj jediný pohľad na svoju lásku, dnes si manželku takmer nevšíma a v nej sa prebudia komplexy, ktoré ju trápili v mladosti.
Na desiate výročie svadby naplánuje Nate výlet do idylického prímorského mestečka Hartwell v americkom štáte Delaware. Dúfa, že tu sa im naskytne príležitosť, po ktorej obaja prahnú.

Niekoľko rokov po vydaní knihy Samanthy Youngovej Jamaica Lane sa obľúbené postavy vracajú v úplne novej, vášňou nabitej novele.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Iskrenie - Samantha Young
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
14,70 €
Ušetríte 7,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
On Hart's Boardwalk
Rok vydania
2019
Počet strán
152
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
536593

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,2 / 5

10 hodnotení

6
2
1
0
1

Zuzana  Sedlačková
Zuzana Sedlačková
pred týždňom
Iskrenie
Všetky knihy od Samanthy sú skvelé. Už po pár stranách som vedela ze ich musím dočítať dokonca na jeden sup. Takto bolo aj s touto knihou. Úplne som sa dokázala vžiť do zmýšľania Olivie pretože mám rovnaký s názorom na seba. Takže pre mňa skvelá kniha
Čítaj viac
Jana Paveleková
Jana Paveleková
11.3.2019
Jaji bloguje hodnotí
Samantha načrtla problém mnohých párov a intuitívne poskytla radu, ako všetko zvládnuť. Obojstranná komunikácia, spoločný čas, dôvera a iskrenie je to, čo môže prebudiť vášeň a zachrániť doteraz pomerne šťastnú rodinu.

148 stranová kráska ponúka všetko, čo verný čitateľ Dublin street potrebuje. Myslím, že sa autorke návrat k obľúbeným hrdinom podaril. Škoda, že v tomto prípade ide o novelu. Keď som sa začítala, už sme aj boli na konci. Kapitoly sa dobre čítajú a nikde sa zbytočne nezdržujeme. Niekto by možno považoval náhľad do životov za povrchný, ale myslím, že sme sa dozvedeli len to, čo sme nutne potrebovali. Kto je verným čitateľom autorky vie, čo môže očakávať. Kto nečítal knihu Jamaica Lane alebo aspoň inú knihu zo série Dublin street, útly príbeh by som na chvíľu odložila stranou. Najprv dobehla zameškané. Príbeh dáva zmysel aj bez toho, ale vraciame sa do spoločnej minulosti a možno porozumenie vzájomnej vášne je pre niektorých čitateľov kľúčové.
Čítaj viac
L...a
3.3.2019
Všetky knihy od Samathy sú výborné a priamo či nepriamo nadväzujú, veľmi som bola zvedavá ako žijú 40...Olívia a Sawier a bolo to parádné čitanie, také zo života, knihu odporúčam na 100%
Čítaj viac
Zuzana
27.2.2019
Veľmi slabé
Neviem, čo som čakala - asi, že kniha bude mať aj nejaký zmysluplný dej, uveriteľné postavy, gradáciu, príbeh... bohužiaľ, som sa nedočkala. Veľmi plytké, postavy sa užierajú nejakým zvláštnym vnútorným utrpením, ktorý ale nekorešponduje s ich životom, ani s ich vlastnými vyjadreniami. Dôvod ich masochistického zožierania sa je len chabo vysvetlený, nie je mu daný dostatočný priestor, aby kniha dostala aspoň nejakú minimálnu hĺbku. Takto to môže slúžiť asi len ako písaná pomôcka k masturbácii, keďže gro textu tvorí opis erotických scén. Vzťah postáv, ako aj dialógy sú absolútne neuveriteľné - kto, prepána, takým štýlom rozpráva?! Prečítané ako e-kniha asi za polhodinu, keďže niektoré časti som musela preskakovať - mala som pocit, ako by sa vety dookola opakovali, niektoré pasáže vyslovene nudné.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Iskrenie - Samantha Young
Rebelský dědic - Vi Keeland, Penelope Ward
14,70 €
Ušetríte 7,31 €

„Knihy sú najlepšími druhmi človeka, lebo hovoria len vtedy, keď chceme, a keď si želáme, tak mlčia. Dávajú všetko a nechcú nič.“

Münchhausen