Knihy
E-knihy

Informatika

Sprint dva, 2019
Vydavateľstvo
Sprint dva, 2019

Vysokoškolská učebnica je vyústením poznatkov viacročného pôsobenia uvedených autorov v manažérskej, informačnej, vedecko-výskumnej a pedagogickej činnosti...

Čítaj viac

14,10 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Vysokoškolská učebnica je vyústením poznatkov viacročného pôsobenia uvedených autorov v manažérskej, informačnej, vedecko-výskumnej a pedagogickej činnosti.

Publikácia, pod názvom Informatika, prináša kreativitu v manažérskych inováciách, charakterizuje dôležité činitele a faktory, uvádza účelne zoskupené dáta, ktoré svojím poradím, vnútornou a vonkajšou logikou i väzbami tvoria základ pre potreby informačného systému.

Publikácia sa zaoberá komunikačným, procesným a riadiacim systémom, princípmi systémového inžinierstva, uvádza konkrétne metódy riešenia pre praktické a strategické uplatňovanie v informačnej i manažérskej sfére.

Obsah publikácie, okrem študijných vysokoškolských textov, obsahuje množstvo užitočných poznatkov, ktoré poslúžia aj ostaným záujemcom o informačné technológie. V knihe sa čitateľ oboznámi s vývojom počítačov, ich technickým vybavením, so základmi databázového spracovania, s problematikou počítačových vírusov a komunikačných služieb, bezpečnosťou informačnej činnosti, ale aj s ďalšími vývojovými trendmi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Informatika - Mojmír Kokles, Anita Romanová
Strategický manažment - Štefan Slávik
29,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
250
Hmotnosť
336 g
Rok vydania
2019
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Sprint dva
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788089710409
Naše katalógové číslo
457155

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


31.1.2016
Názor čitateľa
Knihu som si kúpil, kedže plánujem ísť na vysokú školu so zameraním na informatiku. Nie je to zlá publikácia, pokiaľ si chcete osvojiť teoretické vedomosti. Síce sa v knihe nájdu úseky, ktoré aspoň podľa mňa osobne sú veľmi obecné, možno až zavádzajúce pre niekoho, kto sa touto sférou zaoberá... Kniha je aktuálna, dosť sa zaoberá aj históriu a vývojom, no nájdete tu aj aktuálne informácie a trendy v Informačno-komunikačných technológiách.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Informatika - Mojmír Kokles, Anita Romanová
Strategický manažment - Štefan Slávik
29,60 €

„Kniha je nositeľom civilizácie a hlasom jednotlivca.“

Barbara Tuchman