Moc času - Deborah Harkness
Moc času
13,57 €
Knihy
E-knihy

Moc času

Deborah Harkness

Deborah Harkness je profesorkou histórie na Juhokalifornskej univerzite v Los Angeles. Získala štipendiá z Fulbrightovho a Guggenheimovho programu i z amerického Národného centra pre humanitné vedy. Jej posledným vedeckým dielom je The Jewel House: Elizabethan London and the Scientific...

Ikar, 2019
Novinka
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019

Na bojiskách americkej vojny za nezávislosť, v časoch politického prebudenia, keď sa zdalo, že svet stojí na prahu svetlejšej budúcnosti, stretne Matthew de Clermont mladého vojenského lekára Marcusa MacNeila...

Čítaj viac

13,57 €

Bežná cena Bežne 16,90 €

Zľava 20%
platí do 25. 10. 2019

Posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Na bojiskách americkej vojny za nezávislosť, v časoch politického prebudenia, keď sa zdalo, že svet stojí na prahu svetlejšej budúcnosti, stretne Matthew de Clermont mladého vojenského lekára Marcusa MacNeila. Keď mu ponúkne šancu na nový, nesmrteľný život bez obmedzení puritánskej výchovy, akú zažil v detstve, Marcus sa chopí príležitosti a stane sa upírom. Jeho premena však nie je jednoduchá. Marcusova hlboká viera v slobodu, rovnosť a bratstvo naráža na dávne tradície a povinnosti de clermontovského rodu.

V súčasnom Paríži sa Phoebe Taylorová – mladá zamestnankyňa aukčnej spoločnosti Sotheby’s, do ktorej sa Marcus zaľúbil – chystá vydať na vlastnú cestu k nesmrteľnosti. Hoci sa modernizovaná verzia celého procesu spočiatku zdá bez komplikácií, dvojica zistí, že výzvy, akým musí čeliť človek, ktorý sa chce stať upírom, nie sú o nič ľahšie ako v osemnástom storočí. Hrozí, že tiene, pred ktorými Marcus ušiel pred stovkami rokov, sa vrátia, aby ich mátali – navždy.

Román Moc času rozvíja vášnivý ľúbostný príbeh, pričom skúma silu tradície a možnosti vzniku zmeny, ba revolúcie. Na pozadí motívov z nadprirodzeného sveta a pomaly sa odvíjajúcej romance, vďaka ktorým sa z románov Príbeh čarodejnice, Tieň noci a Kniha života okamžite stali bestsellery, osvetľuje zásadný okamih v dejinách a ľúbostný vzťah preklenujúci stáročia.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moc času - Deborah Harkness
Slová načmárané na stenách - Julia Walton
24,91 €
Ušetríte 3,89 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Time's Convert
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
Počet strán
464
ISBN
9788055170053
Naše katalógové číslo
440689
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
1
0
0

Katarina Gembicka
včera
Pre mňa
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Po trilógii sklamanie. Dej, ak tak vôbec nejaký bol, na nechytil.
Bohužiaľ ostal len dojem sequelu , len aby bol
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moc času - Deborah Harkness
Slová načmárané na stenách - Julia Walton
24,91 €
Ušetríte 3,89 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka