Knihy
E-knihy

Zmiznutie Felicie

Najhoršie je nič nevedieť, len tušiť

Premedia, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #34
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Premedia, 2018
2. diel série
William Wisting
Edícia
Labyrint

Pri výkopových prácach nájdu robotníci v dvojmetrovej hĺbke starú skriňu a v nej telo v pokročilom štádiu rozkladu. Inšpektor Wisting sa púšťa do vyšetrovania tejto vraždy a bojuje s časom, hrozí totiž, že zločin bude premlčaný...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 12,95 €

Ušetríte 39%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pri výkopových prácach nájdu robotníci v dvojmetrovej hĺbke starú skriňu a v nej telo v pokročilom štádiu rozkladu. Inšpektor Wisting sa púšťa do vyšetrovania tejto vraždy a bojuje s časom, hrozí totiž, že zločin bude premlčaný a vrah unikne. Pri svojej práci naráža na sieť mlčania, klamstiev a poloprávd a má čo robiť, aby sa z nej vymotal.

Ročne pribudne v Nórsku takmer dvetisíc nezvestných osôb. Väčšinu prípadov polícia vyrieši, ale niekoľko stoviek ľudí zmizne navždy. Za každým z týchto zmiznutí sa ukrýva príbeh, záhada. Zmiznutie Felicie je klasická detektívka, v jej centre stojí starý prípad, ktorý spustí sériu dramatických udalostí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
17,89 €
Ušetríte 9,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Vydavateľstvo
Premedia
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
438139
Rok vydania
2018

Čo si myslíme my

Manažér vývoja
7. novembra 2018

Klasická horstovka, rýchla, remeselne zručná, aj potrápi čitateľa, som sa aj narozmýšľal, kto je vrah a uhádol až celkom neskoro, čo sa mi často nestáva. Dobré to je!

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

20 hodnotení

10
9
0
1
0

10.1.2019
Klasika od Horsta,
... žiadne veľké prekvapenie, ale zároveň žiadna nuda! Výborne napísané, ľahko čitateľné. Stará a nová zápletka sa postupne začne prelínať a na konci splynú, podľa očakávaní, pri dolapení vraha. Pohodové čítanie, na víkend, do zlého počasia a podobne... Horst je super rozprávač...
Čítaj viac
Michal Tóth
8.1.2019
...avšak Line mi veľmi chýbala
Nuž, Katharinin kód som skritizoval a zároveň vyjadril nádej, že nasledujúce dielo budem môcť hodnotiť pozitívne. A stalo sa. Veľmi pekne spojené príbehy, super zápletka, pestrý kolorit možných podozrivých a napätie do poslednej chvíle. Dosť mi v diele chýbala Line, dcéra vyšetrovateľa Wistinga. Line je pre mňa oživenie príbehu; jeho manželka Ingrid vo mne nezanechala taký dobrý dojem ako Line. Dielo všetkým odporúčam, autorovi sa skutočne vydarilo. Pevne verím, že ďalšie dielo bude rovnakou peckou ako zmiznutá Felícia. ;)
Čítaj viac
Alica
3.12.2018
logické chyby?

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Síce to bola čitateľná detektívka, no trochu ma sklamalo vyvrcholenie deja, ktoré mi pripadalo príliš splátané. Navyše mi nedáva zmysel, ako mohla adoptívna matka Felicie na začiatku knihy vedieť, že žena v skrini je biologická matka (Felicie), keď v tej dobe v novinách nebola o identite ženy zmienka. (celú knihu som teda rozmýšľala, ako s tým bude mať čosi spoločné). Katharinin kód zo série bol oproti tomu podstatne lepší.
Čítaj viac
Mimia
26.11.2018
Pútavé !
Od uvedeného autora som čítala zatiaľ Na zimu zatvorené , a keďže ma uvedený autor veľmi zaujal, siahla som po tejto novinke. Kniha je od prvej stránky pútavá, opätovne tu máme hlavného hrdinu - sympatického detektíva Wistinga, ktorý má nesmierne ťažkú úlohu, riešenie niekoľkých udalostí naraz. A v tom tkvie to umenie, od začiatku tak neuberá na deji, naopak dej graduje a nasadzuje vysoké tempo napätia. Čim viac sa blížite ku koncu, tým tu knihu nespustíte z rúk. Napriek tomu, že u nás vyšla táto novinka teraz, v skutočnosti to je z autorových prvých dielov a sympatické je mi na tom, že absolútne nevadí, že ste nečítali iné . Určite siaham po ďalšej :)
Čítaj viac
Marcela Cenknerová
9.11.2018
Príjemné čítanie
Perfektné čítanie, horst má nesklamal, teším sa na ďalšie vydané knihy. Pre mňa je horst jednotkou kriminalnych kníh. Jednoducho príjemné čítanie , vyšetrovanie krok po kroku, ľudské príbehy bez neuveriteľných tém.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
17,89 €
Ušetríte 9,01 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth