The Seven Sisters - Lucinda Riley
The Seven Sisters
10,50 €
Knihy
E-knihy

The Seven Sisters

Lucinda Riley

sa narodila v Lisburne v Severnom Írsku. Detstvo prežila v dedinke Drumbeg neďaleko Belfastu, neskôr sa presťahovala do Anglicka. Od štrnástich rokov navštevovala školu drámy a baletu. V roku 1982 dostala prvú výraznejšiu hereckú úlohu v televíznej adaptácii BBC The Story of the Treasure Seekers...

Vydavateľstvo
Pan Macmillan, 2018
1. diel série
The Seven Sisters

Maia D’Aplièse and her five sisters gather together at their childhood home – a fabulous, secluded castle situated on the shores of Lake Geneva – having been told that their beloved adoptive father, the elusive billionaire they call ..

Čítaj viac

10,50 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Maia D’Aplièse and her five sisters gather together at their childhood home – a fabulous, secluded castle situated on the shores of Lake Geneva – having been told that their beloved adoptive father, the elusive billionaire they call Pa Salt, has died. Each of them is handed a tantalising clue to their true heritage – a clue which takes Maia across the world to a crumbling mansion in Rio de Janeiro in Brazil. Eighty years earlier, in the Belle Époque of Rio, 1927, Izabela Bonifacio’s father has aspirations for his daughter to marry into aristocracy. But Izabela longs for adventure, and convinces him to allow her to accompany the family of a renowned architect on a trip to Paris. In the heady, vibrant streets of Montparnasse, she meets ambitious young sculptor Laurent Brouilly, and knows at once that her life will never be the same again. The Seven Sisters is a sweeping epic tale of love and loss - the first in a unique, spellbinding series of seven books, based on the legends of the Seven Sisters star constellation - Lucinda Riley showcases her storytelling talent like never before.
Čítaj viac
Kúpte spolu
The Seven Sisters - Lucinda Riley
Bridge of Clay - Markus Zusak
29,47 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
640
Hmotnosť
477 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Pan Macmillan
Rozmer
130×197 mm
ISBN
9781529003451
Naše katalógové číslo
436615

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,9 / 5

15 hodnotení

13
1
0
0
0

Zuzana
18.10.2019
Sedem sestier
Pohodové čítanie, má všetko čo má mať román - láska, napätie, tajomstvo z minulosti, cestovanie v čase i priestore. Mňa zaujalo, že do románu je zakomponovaný príbeh okolo stavby sochy Krista v Rio de Janero. Určite si chcem prečítať pokračovanie, ktoré vyšlo pod názvom Búrkova sestra. Čítaj viac
5

...momentálne som v období, kedy nečítam až tak veľa, ako by som chcela... ...mám rada, keď v knihe nájdem myšlienku, ktorá ma osloví až tak, že si ju zapíšem a vraciam sa k nej...

Jana Pešková
5.10.2019
Veľmi pekný príbeh. Kniha ma vtiahla do deja, predstavovala som si ho ako živé obrázky. Až som si želala, aby to nebola len fikcia zasadená do dejín, ale skutočný príbeh. Pre mňa umocnené tým, že som pred pár týždňami navštívila Ženevu a nevedela som sa vynadívať na krásne jazero. A po dočítaní príbehu som si vyhľadala obrázky a články o soche Krista a pozrela sa na ňu inými očami, ovplyvnenými príbehom Izabely, Laurenta a samotnej prvej sestry Maie.
Teším sa na druhý diel, príbeh druhej sestry Ally.
Čítaj viac
r
1.10.2019
pútavý dej
Dej knihy bol zaujímavý a pútavý, ale trošku trvalo, kým sa rozbehol a kniha ma chytila, potom som ju však nedokázala pustiť z ruky.
Na druhej strane - pri čítaní ma vyrušovalo množstvo chýb... verím, že pri ďalšom pokračovaní ich toľko nebude....
Čítaj viac
3
20.8.2019
Kniha prekvapení
Ak by som napísala, že neodporúčam túto knihu, bol by to najhorší omyl aký som mohla kedy spraviť. Táto kniha je jedna z mojich najobľúbenejších. Úžasne napísaná, úžasný príbeh plný histórie, ale aj romantiky. Ľudia sa dozvedia vznik Sochy Krista a mnoho ďalšieho. Je to pútavý príbeh, ktorý zaujme všetky vekové kategórie okrem detí. Určite túto knihu odporúčam. Možno som sa nevyjadrila až tak dobre, ale to pochopíte až po prečítaní knihy. A navyše už 17.11.2019 vychádza 2.diel takže šup šup kúpiť 1.diel. Čítaj viac
Zuzana
8.8.2019
Fantastická
Veľmi pútavy dej kde sa prelína súčasnosť s minulosťou s použitím historických faktov. Nevedela som sa od nej odpútať. Veľmi príjemné a citlivo písané, človeka vtiahne do deja a dokáže prežívať všetko s hlavnými postavami a žiaden iný svet vtedy neexistuje. Teším sa na ďalšiu časť a budem dúfať, že autorka napíše všetky knihy tak ako si to pôvodne naplánovala. Čítaj viac
Ivanka
25.6.2019
Neviem sa dočkať pokračovania
Historical Novel Society označila Rileyovú ako jednu z najfundovanejších autoriek v žánri historickej fikcie. Aj preto som siahla po tejto knihe. Som naozaj nadšená. Ani sa nedivím, že sa predáva v miliónových nákladoch. Zložitá a košatá dejová línia vás vtiahne do príbehu a nepustí. Dej jednotlivých kníh sa bude zrejme odohrávať po celom svete. V prvej časti sa ocitáme vo Švajčiarsku, Francúzsku a v Brazílii.
Veľmi pútavé opisy ma preniesli do exotického Ria a svetáckeho Paríža v predvojnových rokoch. Paríž, ach, Paríž! Nikdy som tam nebola. Autorka mi však dovolila nakuknúť do kaviarní na Montparnasse, kde sa schádzali velikáni umeleckého sveta tej doby: Ravel, Cocteau, Joyce, či Picasso. Užila som si aj ateliér chýrneho sochára Landowského, staviteľa sochy Krista v Rio de Janeiro a tiež ukážku života vo favele.
Román je naozaj napínavý, dramatický, so strhujúcou zápletkou a poriadnou dávkou romantiky. Osobne sa už neviem dočkať ďalšieho pokračovania. Na Slovensku vyjde pod názvom Búrková sestra. Milovníci historicko-romantických príbehov si určite prídu na svoje.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
The Seven Sisters - Lucinda Riley
Bridge of Clay - Markus Zusak
29,47 €

„Dobrá a krásna kniha je tá, ktorá plnými priehršťami rozosieva otázniky.“

Jean Cocteau