The Winner Stands Alone
- 4,9 23 hodnotení
- Vydavateľstvo
- HarperCollins, 2010
- 400 strán
-
7-8 hodín čítaniaVychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.
The story is set during the Cannes International Film Festival and the entire action plays out over 24 hours. Igor is a wealthy Russian businessman. His wife Ewa left him two years ago and Igor has never really come to terms with their break up... Čítať viac
- Brožovaná väzba
- Angličtina
Posielame do 4 – 5 dní
Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici
Ďalšie knižné vydania (3)
-
Brožovaná väzba
Angličtina, 2022Viac ako 30 dníTento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.-5 %11,87 €
-
Brožovaná väzba
Angličtina, 2010VypredanéAch, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.







