Zázračná voda - Masaru Emoto
Zázračná voda
9,35 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy
9,35 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tajemný mechanismus, kterým slova ovlivňují svět kolem nás

Masaru Emoto vyfotografoval během let svého výzkumu tisíce krystalů vody, ovšem jen několik z nich bylo tak krásných a sugestivních jako ty, které vznikly pod vlivem slov „láska a vděčnost“. V knize Zázračná voda Masaru Emoto ukazuje, jak vám může jedinečná role vody v přenášení přirozených vibrací těchto slov pomoci se změnit a žít pozitivnější a šťastnější život.

Masaru Emoto také objevuje význam slov a jazyka, jejich původ a vliv na vodu. Představuje nám a popisuje klíčový pojem rezonance, prostředku, jímž se přenáší životní energie. Z tohoto poznání čerpá poučení, která si můžeme vzít do vlastního života, a díky tomu sklízet plody pozitivní rezonance, jako je harmonizace vztahů, lepší zdraví a zlepšení komunikace.

Tato zajímavá kniha obsahuje nové a neobyčejné fotografie vodních krystalů, které nám všem poskytují přesvědčivé důvody, proč bychom si měli vybírat pozitivní slova a usilovat o dokonalé souznění k dosažení zdravějšího a šťastnějšího života v míru.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázračná voda - Masaru Emoto
Kaviareň v Kodani - Julie Caplin
22,56 €
Ušetríte 2,28 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Miracle of Water
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788073595746
Naše katalógové číslo
313264
Počet strán
108
Hmotnosť
174 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Metafora

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

3 hodnotenia

1
1
1
0
0

4
28.10.2019
MUDr. Jozef Chlebana
Overený nákup
Z viacerých kníh tohto autora som zohnal a prečítal len túto, ostatné sú vypredané.
Je to veľmi zaujímavé. V podstate meditácia. Treba konať dobro, a to je dôležité a v tejto knihe je to aj vedecky podkuté. No nie vždy sa nám podarí podľa toho aj žiť. Prekrásne fotografie krištáľov vody túto knihu len vylepšujú. Vrele doporučujem.
Čítaj viac
10
10.7.2019
Overený nákup
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Túto knihu som si chcel prečítať už dávnejšie, pretože som o nej počul z viacerých zdrojov. Autor v celej knihe rozpráva o tom ako má negatívne a pozitívne zmýšľanie vplyv na chod celej planéty, spoločnosti, čo by vlastne nebolo ani také prekvapivé ako to, že tento vplyv demonštruje na príkladoch s vodou, zmrznutou vodou - je tam zopár úchvatných fotografii ako pôsobia rôzne slová na zamrznutú vodu a pôsobí to tak trošku mysteriózne, no v blízkej dobe sa to už bude dať objasniť aj vedecky a prestane to byť ,,tajomným mechanizmom" ako to kniha nazýva. Istým spôsobom to naväzuje na knihu Moc vs sila. Kniha je osobná, taká hra s rôznymi teóriami, odkazmi na pôvod slov a to ako to samotné slovo s rovnakým významom len v inom jazyku má rovnaký vplyv na zamrznutú vodu, teda vytvorí rovnaké obrazce. Kniha je plná zaujímavých myšlienok ale ako by som ich už čítal v iných knihách len inak sformulované. Kniha je malá a tenká, také malé sústo na zamyslenie. Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zázračná voda - Masaru Emoto
Kaviareň v Kodani - Julie Caplin
22,56 €
Ušetríte 2,28 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green