Knihy
E-knihy

Colné právo

Nový Colný kódex Únie

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2018

Publikácia Colné právo – Nový Colný kódex Únie je kľúčom k poznaniu colnej problematiky. Čitateľovi priblíži nielen históriu colníctva, ale ho bude sprevádzať aj jednotlivými colnými inštitútmi. Problematika colnej úpravy obsiahnutá v tejto publikácii...

Čítaj viac

36,79 €

Bežná cena Bežne 38,60 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia Colné právo – Nový Colný kódex Únie je kľúčom k poznaniu colnej problematiky. Čitateľovi priblíži nielen históriu colníctva, ale ho bude sprevádzať aj jednotlivými colnými inštitútmi. Problematika colnej úpravy obsiahnutá v tejto publikácii je však oveľa širšia, keďže jej cieľom bolo priniesť významný vklad do relatívne uzavretej colnej komunity. Je určená nielen širokej verejnosti vrátane študentskej, ale aj odbornej verejnosti, najmä deklarantom, zástupcom v colných konaniach, advokátskym kanceláriám, daňovým poradcom a colníkom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Colné právo - Maroš Prosman, Rastislav Vysocký
Úplné znenia zákonov 31/2017 -
38,55 €
Ušetríte 1,81 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
440
Hmotnosť
540 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
140×210 mm
ISBN
9788081688140
Naše katalógové číslo
306058

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Miloš
3.4.2018
Som rád, že konečne na trhu vyšla publikácia na tému colného práva. Neviem, či vôbec niečo bolo vydané k colnému právu odkedy na našom území platí Colný kódex Európskej únie. Bolo preto určite náročné publikáciu napísať a vydať, lebo pramene prakticky neexistujú. Podľa mňa sa táto odborná publikácia veľmi podarila, ide o autorov, ktorí majú vedomosti a praktické skúsenosti. Podľa mňa obsahuje všetko podstatné z colného práva v prehľadnej forme a primeranej miere a bude dobrou pomôckou pri riešení colných problémov.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Colné právo - Maroš Prosman, Rastislav Vysocký
Úplné znenia zákonov 31/2017 -
38,55 €
Ušetríte 1,81 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green